МФК “Миколаїв” на виїзді переміг херсонський “Кристал” МФК "Миколаїв"

5 вересня у першому турі Першої ліги з футболу МФК “Миколаїв” на виїзді обіграв команду з Херсона ‒ “Кристал”. Про це повідомляє пресслужба “корабелів”.

Гру миколаївці розпочали без чотирьох футболістів основного складу: Романа Попова, Темура Парцванії, Владислава Войцеховського і Сергія Кравченка. Спортсмени ще відновлюються після травм. На поле замість них вийшли новобранці клубу — Дмитро Сула, Володимир Одарюк, Сергій Кулинич і Євген Коваленко.

МФК “Миколаїв” на виїзді переміг херсонський “Кристал”МФК "Миколаїв"

Із перших хвилин зустрічі “корабели” заволоділи ініціативною на ігровому полі. Вже на 9-й хвилині рахунок відкрив Дмитро Сула. У дебютному матчі він забив свій перший гол за біло-синіх. Футболіст пробив по воротах після подачі Володимира Одарюка ‒ 0: 1. До кінця тайму рахунок залишився незмінним.

У другій половині зустрічі гра уповільнилась, футболісти перейшли в центр поля. На 69-й хвилині арбітр зафіксував порушення в карній зоні проти Вадима Яворського і вказав на 11-метровий удар. Богдан Кушніренко успішно реалізував пенальті ‒ 0: 2 на користь гостей.

Через 5 хвилин херсонський футболіст Іван Гливий дальнім ударом влучив у ворота Аміра Агаларова. Рахунок змінився на 1:2. Останні хвилини матчу пройшли у швидкому темпі. Обидві команди шукали шлях до воріт суперника і створили низку ігрових мометів, аби змінити рахунок у матчі.

“Ми почали грати у футбол тільки після того, як забили. Якщо ми й надалі будемо працювати з таким бажанням та пристрастю – відразу з’явиться результат. Із цим складом, який в нас є зараз, ми можемо розраховувати на перемоги та добрий результат”, – каже головний тренер МФК “Кристал” Едуард Хавров

МФК “Миколаїв” на виїзді переміг херсонський “Кристал”МФК "Кристал"

Едуард Хавров – головний тренер МФК “Кристал”

До кінця матчу рахунок залишився без змін. Перша гра сезону в Першій лізі закінчилась перемогою МФК “Миколаїв” у південному дербі з МФК “Кристал” – 1:2.

"Треба було робити результат у першому таймі – другий м’яч, певно що, змінив би хід гри. У другому таймі перебудувались, “зловили” суперника на контратаці, але трохи втратили концентрацію, тому виникла напруга на останніх хвилинах", – говорить головний тренер МФК “Миколаїв” Ілля Близнюк.

Ілля Близнюк – головний тренер МФК “Миколаїв”

У наступній грі миколаївські футболісти прийматимуть команду з Харкова “Металіст 1925”. Матч відбудеться 11 вересня о 17:00.

Востаннє "корабели" грали проти херсонського “Кристала” в офіційних матчах першого квітня у 2006 році в рамках Другої ліги. Тоді херсонці вдома здобули перемогу з рахунком 2:1.