МФК “Миколаїв” у першій грі сезону переміг “Балкани”

МФК “Миколаїв” у першій грі сезону переміг “Балкани” МФК "Миколаїв"

На виїзді МФК "Миколаїв" переміг футбольний клуб "Балкани" в рамках першого попереднього раунду Кубка України. Про це повідомляє пресслужба миколаївських футболістів.

Гості – МФК “Миколаїв”, які грали у синій формі, на 27-й хвилині зустрічі могли відкрити рахунок у матчі, проте після удару захисника Богдана Пороха, голкіпер господарів Дмитро Демський перевів м’яч на кутовий. На 33-й хвилині після передачі гравця “Балканів” Ігоря Юречка, Сергій Платунов пробив над воротами. У наступній атаці гості відкрили рахунок у матчі. Після передачі Руслана Паламара, з 30-ти метрів пробив дебютант "корабелів" Володимир Одарюк – 0:1.

МФК “Миколаїв” у першій грі сезону переміг “Балкани”ФК "Балкани"

На 52-й хвилині півзахисник господарів Вадим Златов із 20-ти метрів спробував перекинути м’яч над голкіпером корабелів Аміром Агаларовим, втім м’яч пролетів над поперечиною. На 77-й хвилині, після передачі гравця корабелів Євгена Коваленка, Вадим Яворський із близької відстані пробив у ствір воріт, втім на місці був голкіпер господарів Дмитро Демський. Наприкінці матчу півзахисник гостей Вадим Вітенчук з 20-ти метрів пробив повз ворота господарів. У підсумку арбітр Олександр Сахно зафіксував кінцевий рахунок – 0:1 і МФК "Миколаїв" пройшов до другого попереднього раунду Кубка України. Наступний матч корабели зіграють 5 вересня на виїзді проти херсонського "Кристала".