Підготовка до Кубку світу. Миколаївський фехтувальник Юрій Цап здобув "бронзу" на змаганнях в Іспанії

Юрій Цап на п'єдесталі призерів Кубку Іспанії. Фото: Yura Tsap

Українська збірна шаблістів сьомого листопада завершила підготовку до першого етапу Кубка світу 2023-2024 року. Миколаївський фехтувальник Юрій Цап здобув третє місце Кубку Іспанії, що відбувся в Барселоні.

Про це повідомили в Національній федерації фехтування України

Чоловіча команда перебувала на навчально-тренувальних зборах в Іспанії та узяла участь у Кубку Іспанії в Барселоні.

"З 83-х учасників миколаївський фехтувальник Юрій Цап здобув підсумкове третє місце. Водночас ще двоє наших шаблістів – Богдан Платонов і Андрій Ягодка – зупинились у кроці від вісімки найсильніших і розділили дев’яту сходинку", — розповіли в Національній федерації фехтування.

Збірна шаблістів на змаганнях в Іспанії. Фото: Yura Tsap

Що відомо про Кубок світу з фехтування на шаблях

• Перший етап Кубка світу з фехтування на шаблях у 2023 році прийматиме Алжир із 9-го до 11-го листопада. У змаганнях братимуть участь і чоловіки, і жінки, а медалі загалом розігруватимуться в індивідуальній і командній першостях.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.