У Миколаєві відбувся матч команд Футбольної Ліги учасників АТО

У Миколаєві відбувся матч команд Футбольної Ліги учасників АТО Суспільне Миколаїв

На штучному полі центрального міського стадіону відбувся матч ХVI туру Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО в дивізіоні "Південь".

В одинадцятому матчі туру зіграли ФК "Вікторія" Національної гвардії України м. Миколаїв та ФК "Гіацинт" Військово-Морських Сил Збройних Сил України м. Миколаїв.

У Миколаєві відбувся матч команд Футбольної Ліги учасників АТОСуспільне Миколаїв

Матч розпочався з вшанування полеглих захисників України хвилиною мовчання.

Подробиці гри у репортажі Суспільного

Авторка - Валентина Гурова, оператор - Сергій Куропятник.

Команди грають у форматі 11 на 11. Два тайми по 30 хвилин. На десятій хвилині матчу рахунок відкрили нацгвардійці. До кінця першого тайму у ворота команди "Гіацинт" забили ще 2 голи. На перерву пішли із рахунком 3 : 0 на користь команди "Вікторія". Другу половину гри розпочали з чергового забитого м’яча гравцем команди "Вікторія", на що чи не одразу відповіла голом команда "Гіацинт". Втім це був єдиний гол команди.

Матч закінчився із рахунком 7 : 1 на користь команди Національної Гвардії "Вікторія".

Зі слів головного арбітру матчу Віктора Колісника - рівень команд-учасників турніру щороку покращується.