На Миколаївщині чоловік вирощує равликів, придатних для споживання

На Миколаївщині чоловік вирощує равликів, придатних для споживання

На Миколаївщині чоловік вирощує равликів, придатних для споживання
Олександр тримає равлика, 16 липня 2023 року. Фото: Ніна Булах/Суспільне Миколаїв

Олександр Піщаний, житель Коблівської об'єднаної територіальної громади, що на Миколаївщині, станом на 16 липня вирощує равликів, придатних для споживання. У майбутньому фермер планує експортувати молюсків до інших країн.

Про власну равликову ферму кореспондентам Суспільного розповів Олександр Піщаний.

Олександр говорить, ідея створення равликової ферми з’явилась, коли він працював у Хорватії. Чоловік починав свою справу із закупівлі трьох сотень равликів. З кожним роком їх кількість збільшувалася.

"Я так подумав, була б гарна ідея, щоб зробити це в Україні біля Коблево. Популярне місце, туризм, тому і відкрили тут ферму. На перший рік ми спробували й потім пішли далі, далі й далі. Запущено малька на дві тонни з розрахунком, що буде падіж і виростимо ми приблизно близько тонни", — сказав власник ферми.

На Миколаївщині чоловік вирощує равликів, придатних для споживання
Чоловік показує равликів, яких вирощує на фермі, 16 липня 2023 року. Фото: Ніна Булах/Суспільне Миколаїв

Олександр розповідає, що африканський равлик Колумбом був завезений у Європу і вирощується спеціально на фермах для їжі. Відрізняється від українського равлика тим, що він швидко росте, каже Олександр. За словами власника ферми, у неї період росту (становить — ред.) п’ять місяців, український — до розміру споживання росте приблизно три роки.

Чоловік говорить, що процес вирощування равлика є ретельним, мають бути сприятливі умови: волога, тінь.

"Прокидається маточне стадо. Йому два-три тижні потрібно реабілітації, щоб він набрав сил. Ми їх просто годуємо. Після того, як набралися сил, починається сезон спарювання. Він підбирає свою стать від оточення. Наприклад, якщо навколо 30 жінок і 10 чоловіків, вони міняють свою стать, яка їм потрібна. Є випадки, коли після спарювання обидва равлики відкладали ікру", — розказує Олександр.

На Миколаївщині чоловік вирощує равликів, придатних для споживання
Равлик, 16 липня 2023 року. Фото: Ніна Булах/Суспільне Миколаїв

За словами власника ферми, температура, при якій равлик живе комфортно, становить від 15 до 28 градусів.

"У кінці вересня йде збір равлика і на перероблення. Коли равлик підріс, ми його за два рази збираємо. Зібрали перших великих, це йде на маточне стадо. Проводимо процедуру очищування, сушки. Вона впадає в анабіоз і відкладаємо її в приміщення для, так би мовити, процедур любовних", — говорить Олександр.

У майбутньому Олександр планує вирощувати равликів на експорт.

"Маю надію, що це вже буде справа мого життя. Дуже цікаво розвиватися далі (в цьому напрямі — ред.)", — сказав власник ферми.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок