В окупованому Маріуполі вчергове зафіксували переміщення російської техніки

В окупованому Маріуполі вчергове зафіксували переміщення російської техніки

В окупованому Маріуполі вчергове зафіксували переміщення російської техніки
Маріуполь, російська техніка. Фото: Telegram/Петро Андрющенко

В Маріуполь переміщуються танки та системи ППО військ РФ. Вони рухаються з Бердянського напряму в бік Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча та Новоазовського району.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"Після оголошення евакуації другу добу окупанти почали перетягувати важку техніку та системи ППО в Маріуполь", — зазначив радник мера.

Що відомо про ситуацію в Маріуполі

У Маріуполі активізувалася російська авіація — літаки заходять з напрямку Єйська та Приморсько-Ахтарська та літаки летять вздовж берегової лінії в напрямку Бердянська.

Через Маріуполь окупанти менше перевозять техніку та боєкомплекти. Місто укріплюють та очікують контрнаступ українських військових.

Вперше в Маріуполі зафіксували переміщення танків Т-90. Щонайменше три тягачі перевозили танки модифікації Т-90 через центр міста в напрямок Мангуш / Бердянськ.

Окупанти в Маріуполі продовжують будувати ешелонну оборону навколо міста. Використовують деревину для облаштування бліндажів.

В Маріуполі окупанти задіяли порт для накопичення своїх військових та техніки. Його перетворюють у військову базу. А майже всіх місцевих працівників звільнили, на їх місці працюють росіяни.

Окупанти відновлюють морську інфраструктуру маріупольського порту та розчистили акваторію, аби приймати великі судна.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок