Порт у Маріуполі окупанти перетворюють на військову базу — Андрющенко

Порт у Маріуполі окупанти перетворюють на військову базу — Андрющенко

Порт у Маріуполі окупанти перетворюють на військову базу — Андрющенко
Порт Маріуполя. Фото: Telegram/Петро Андрющенко

Морський порт у Маріуполі російські окупанти перетворюють у військову базу. Вони звільнили майже всіх місцевих працівників, на їх місці працюють росіяни.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"Розпочато роботи з розділення причалів на умовно цивільні та умовно військові. Через замулювання каналу поки в акваторію порту можуть заходити судна з невеликою оснащенням, як класу річка-море РМ3. Однак, це не є перешкодою щодо налагодження постачання військового обладнання у весняний період судноплавства", — написав Андрющенко.

Зараз у порт заходять російські судна з будівельними матеріалами та контейнери з невідомим вантажем.

Також за його інформацією, звільнених працівників порту окупанти "відрядили" до Криму начебто на будівництво.

"Частину працівників-маріупольців в третій декаді грудня “відрядили” в Крим. Після цього зв'язок з ними пропав, де вони перебувають близьким невідомо. В кращому випадку — на будівництві окопів. В гіршому — в тих самих окопах без згоди та попередження", — написав Андрющенко.

Що відомо про порт в Маріуполі

  • Російські окупанти у тарвні почали розміновувати морський порт у Маріуполі, аби вивозити з міста вкрадений метал та забезпечити логістику для своїх підрозділів. А У липні відновили електропостачання.
  • Російські війська зруйнували Маріуполь Донецької області. Місто перебувало в блокаді армії РФ із початку березня. Голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив, що за час війни у Маріуполі загинули від 20 до 22 тисяч людей. Українській владі вдалось верифікувати 33 тисячі людей, яких російські окупанти примусово вивезли з Маріуполя на окуповану територію Донеччини або у РФ. Мер Маріуполя Вадим Бойченко повідомив, що інфраструктура міста внаслідок боїв пошкоджена на 90%.

Читайте також про населення Маріуполя

"Як у часи Російської імперії". Окупація відкинула Маріуполь на сто років назад — соціолог про демографічну ситуацію

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок