5 головних новин 3 квітня

5 головних новин 3 квітня

Зеленський Марія Пейчинович-Бурич Роберт Габек Ягідне Чернігівщина 3 квітня 2023
Президент України Володимир Зеленський (ліворуч), генеральна секретарка Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич (у центрі) та віцеканцлер Німеччини Роберт Габек в підвалі школи в Ягідному, Чернігівська область, де під час окупації переховувалися мешканці села, 3 квітня 2023. Президент Володимир Зеленський, генсек РЄ Марія Пейчинович-Бурич, віце канцлер ФРН Роберт Габек Ягідне Чернігівщина 3 квітня 2023. Фото: Офіс президента України

З полону РФ повернули 12 українців, з Польщі в Україну прибуло декілька МіГ-29, а Данія та Норвегія передадуть ЗСУ вісім тисяч боєприпасів, 5 квітня Зеленський має відвідати Польщу. Суспільне зібрало 5 головних новин дня дуже коротко, аби ви лишались в курсі подій навіть за слабкого сигналу інтернету.

  1. З полону РФ повернули 12 українців: 10 військових і двох цивільних. Серед них п’ятеро важкопоранених.
  2. Ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив про начебто "юридичне" взяття Бахмута. міська влада та ОП відповіли, що бої в місті тривають.
  3. Зброя. З Польщі в Україну прибуло кілька винищувачів МіГ-29. Данія і Норвегія передадуть Україні вісім тисяч 155-мм артилерійських боєприпасів, а Австралія — близько сотні дистанційних систем контролю озброєння.
  4. Україна отримала перші $2,7 млрд від МВФ в рамках нової програми розширеного фінансування.
  5. 5 квітня у Польщі очікують на офіційний візит президента України. Сьогодні, 3 квітня, Зеленський відвідав Чернігівщину у річницю її визволення та передав побажання Путіну "провести залишок своїх днів у підвалі із відром замість туалету".

Також священнослужителю УПЦ (МП), який заважав працювати знімальній групі Суспільного в Києво-Печерській Лаврі, повідомили про підозру.

Якщо у вас поганий Інтернет-звязок, читайте полегшену версію сайту новин Суспільного.

Підпишіться на наш телеграм.

Усі останні новини про війну читайте тут. А про відновлення зв'язку та електрики — тут.

Головні новини з регіонів — тут.

На початок