ЗСУ отримає близько сотні австралійських дистанційних систем контролю озброєння

ЗСУ отримає близько сотні австралійських дистанційних систем контролю озброєння

EOS RWS
. EOS RWS стріляє з кулемета 8x8 з бронетрпнспортера Boxer CRV королівської армії Нідерландів. Фото: EOS

Оборонна австралійська компанія Electro Optic Systems (EOS), що базується в Канберрі, уклала угоду на майже 80 мільйонів доларів на експорт своєї дистанційної системи озброєння (RMS) в Україну та сподівається незабаром забезпечити подальші продажі зброї.

Про це повідомляє пресслужба EOS.

"Підприємство EOS Defence Systems уклало контракт з українським державним зовнішньоторговельним підприємством "СпецТехноЕкспорт" (STE) на поставку в Україну до сотні своїх важких RWS, включаючи запчастини та супутні послуги", — йдеться в повідомленні.

Контракт передбачає постачання у 2023 і 2024 роках за умови проведення демонстраційних випробувань RSW протягом найближчих тижнів.

У компанії кажуть, що технологія RWS забезпечує "більшу точність і надійність", ніж інші продукти конкурентів, і може бути інтегрована в різні транспортні засоби та платформи для широкого спектра завдань.

"Солдати не підносять голови над вежею або над транспортним засобом, де їх можна легко застрелити, вони можуть залишатися в захищеному середовищі всередині автомобіля", — пояснив виконавчий директор EOS Андреас Швер.

Наразі дистанційні бойові модулі цієї компанії вже використовують українські Сили оборони в складі бойових машин Bushmaster, переданих Австралією торік в рамках військової допомоги.

Дистанційна система озброєння RWS

Це система озброєння, яка встановлюється на бронетехніку та танки, щоб дозволити військам ідентифікувати цілі, автоматично відстежувати їх та вести вогонь із системи озброєнь, не виходячи з машини та не піддаючись зовнішньому впливу.

RWS є давнім продуктом EOS, який наразі використовується Збройними силами в Австралії, Північній Америці, Європі та Південно-Східній Азії. Розроблена для забезпечення більшої точності та надійності, ніж будь-яка інша конкурентна система. RWS можна інтегрувати в різні транспортні засоби та платформи та використовувати для широкого діапазону профілів місій, забезпечуючи при цьому повну готовність зброї, оскільки екіпаж керує системою, перебуваючи під захистом у машині.

Читайте також

Австралія передасть Україні безпілотники на $33 млн

Франція та Австралія передадуть Україні кілька тисяч снарядів калібру 155 міліметрів спільного виробництва

"Надалі будемо ліпити тисячі вареників": як австралійці допомагають українським військовим

Австралія запровадила нові санкції проти семи російських чиновників

На початок