РФ надсилає нові підрозділи на Донеччину, щоб компенсувати втрати — Генштаб

РФ надсилає нові підрозділи на Донеччину, щоб компенсувати втрати — Генштаб

РФ надсилає нові підрозділи на Донеччину, щоб компенсувати втрати — Генштаб
Російські військові. Фото: АР

До селища Ялта у Донецькій області прибули військові РФ, які мають компенсувати втрати окупантів, нові бійці російської війська не мають мотивації та не бажають воювати. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

На Куп’янському та Лиманському напрямках окупанти робилять спроби прорвати оборону українських військ. Вели безуспішні штурми у напрямку Дворічної, Діброви та Серебрянського лісництва. З артилерії російське військо обстрілювало райони населених пунктів Дворічна, Западне, Куп’янськ, Крохмальне і Чернещина Харківської області; Макіївка, Невське, Діброва і Білогорівка Луганської області, а також Сіверськ та Спірне на Донеччині.

На Бахмутському напрямку РФ не полишає спроб захопити місто Бахмут. Сили оборони відбили атаки росіян в районах населених пунктів Міньківка та Оріхово-Василівка.

Під обстрілами були, зокрема, Оріхово-Василівка, Богданівка, Бахмут, Часів Яр, Курдюмівка, Дружба, Майорськ та Нью-Йорк Донецької області.

На Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках окупаційні військва здійснили безуспішні штурми в напрямку населених пунктів Красногорівка, Кам’янка, Сєверне, Невельське, Мар’їнка, Побєда та Вугледар Донецької області.

Обстрілів зазнали, зокрема, Бердичі, Авдіївка, Тоненьке, Водяне, Георгіївка, Невельське, Гостре, Побєда, Вугледар, Времівка та Нескучне Донецької області.

У Генеральному штабі додали, що окупанти намагаються відновити втрати: 10 березня, до Ялти у Донецькій області, прибули військові РФ із Ямало-Ненецького автономного округу. Загалом, вважають у штабі, російські військові не мають мотивації та не бажають брати участь у бойових діях.

Читайте також про оборону Бахмута

  • Оборона Бахмута позитивно вплине на ситуацію найближчим часом — Данілов
  • Бої за Бахмут дозволяють українським військам виграти час для майбутнього наступу, заявив командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський.
  • Російська армія не полишає спроб оточити місто, щоб в подальшому захопити інші міста і повністю окупувати Донецьку та Луганську області, йдеться в вечірньому зведенні Генштаба ВСУ 9 березня. Українські військові відбили, за повідомленням штабу, численні атаки в районах Бахмута та Іванівського.
  • На думку аналітиків американського Інституту вивчення війни (ISW), Бахмут не є важливим ні в оперативному, ні в стратегічному плані.
  • Кабмін 7 березня схвалив механізм примусової евакуації дітей із зон активних бойових дій. Єдине місто, звідки вивозитимуть дітей, — Бахмут. В місті, за даними військової адміністраці на 2 березня, було 37 дітей. Міністерка з питань реінтеграції окупованих території Ірина Верещук пояснила: під час евакуації дітей не будуть насильно розлучати з рідними. Разом тим у батьків не буде права відмовитись від виїзду фронтового міста.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок