"Кожна медаль стане символом незламності". Миколаївський легкоатлет Цвєтов виборов золото на міжнародному турнірі

Ігор Цвєтов на п'єдесталі переможців. Фото: Ігор Цвєтов/Фейсбук

Миколаївський легкоатлет Ігор Цвєтов виборов дві золоті медалі на міжнародному кваліфікаційному турніру з параатлетики World Para Athletics GrandPrix. Змагання тривали з 26-го лютого до 1 березня в Об'єднаних Арабських Еміратах.

Про це повідомили в Національному комітеті спорту людей з інвалідністю.

У турніри взяли участь 585 спортсменів з 60 країн світу. Україну представили 17 параспортсменів.

Ігор Цвєтов завоював золоті медалі у бігу на дистанції 200 метрів та на дистанції 100 метрів.

"Дякую Богові та нашим Збройним силам України, воїнам, які захищають та боронять нашу Батьківщину. Ми можемо робити те, що вміємо найкраще, і робимо це для того, аби розповідати світу про нелюдські вчинки, які наразі відбуваються в нашій країні. Нехай кожна медаль нашої команди стане символом незламності та перемоги наших чоловіків та жінок", — написав Ігор Цвєтов на Фейсбук-сторінці.

• Ігор Цвєтов - майстер спорту України, дворазовий чемпіон та призер літніх Паралімпійських ігор, чемпіон світу 2019 року, володар світового рекорду. Нагороджений орденом "За заслуги" ІІ ступеня за значний особистий внесок у розвиток паралімпійського руху, досягнення високих спортивних результатів на XVI літніх Паралімпійських іграх у місті Токіо.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.