Міноборони шукає кадри для боротьби з корупцією — Резніков

Міноборони шукає кадри для боротьби з корупцією — Резніков

Міноборони шукає кадри для боротьби з корупцією — Резніков
Міністр оборони України Олексій Резніков під час пресконференції, у Києві, 5 лютого 2023 року, фото: УНІАН

Міноборони планує перезавантаження антикорупційного управління та запровадження механізму громадського контролю. Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

"Щодо запобігання корупції. Діємо наразі по наступних напрямках. Перший — перезавантажуємо антикорупційне управління Міноборони. Шукаємо кадри. Другий — формуємо громадський антикорупційний механізм, відкриті до співпраці", — написав він у Facebook.

Міністр зазначив, що резюме на вакантні посади в антикорупційному управлінні МОУ, а також заявки щодо долучення до роботи громадського антикорупційного органу можна надсилати на електронну адресу [email protected]

Що відомо про скандал із закупівлею харчів для ЗСУ

Міноборони підозрюють у розкраданні коштів на закупівлях харчів для Збройних сил України. 21 січня видання "Дзеркало тижня" опублікувало матеріал журналіста і засновника проєкту "Наші гроші" Юрія Ніколова, у якому стверджується, що за участі Міністерства оборони України розкрадаються кошти на закупівлі харчів для ЗСУ. Зокрема, за словами журналіста, відомство, законтрактувало яйця по 17 грн за штуку, тоді як роздрібна ціна в магазині Києва зараз близько 7 грн за штуку, а картоплю замовили по 22 грн за кілограм, при цьому роздрібна ціна в магазині становить 8–9 грн.

У Міноборони заявили, що інформація про закупівлю харчування для армії за завищеними цінами розповсюджується з ознаками навмисних маніпуляцій та вводить в оману. У відомстві повідомили, що проводять внутрішню перевірку та готують матеріали до СБУ для проведення розслідування щодо поширення свідомо неправдивих даних.

На тлі справи про ймовірне розкрадання коштів на закупівлях харчів для Збройних сил України за участі Міноборони з'явилася інформація про можливу відставку Олексія Резнікова з посади міністра.

Резніков прокоментував можливе рішення щодо своєї відставки. Він сказав, що жоден чиновник не вічний на своїй посаді, однак зазначив, що в будь-якому разі працюватиме для перемоги України. Він також висловив сподівання, що його фах юриста дозволить Україні "не просто перемогти у війні, а ще потім покарати військово-політичне керівництво РФ".

Читайте також

Комітет з питань нацбезпеки ініціює законопроєкт про часткове відкриття даних про закупівлі в умовах війни

Скандал із закупівлями харчів для військових: у Раді заслухали пояснення Міноборони

НАБУ розслідує скандал із закупівлею харчів для ЗСУ. Резніков прокоментував "яйця по 17 грн за штуку"

Скандал в Міноборони: заступник міністра подав у відставку

Закупівля харчів для ЗСУ: підозру отримав звільнений заступник міністра

ДБР затримало підприємців, які продавали військовим яйця по 17 гривень

На початок