На Миколаївщині відновлюють пошкоджену інфраструктуру

На Миколаївщині відновлюють пошкоджену інфраструктуру

На Миколаївщині відновлюють пошкоджену інфраструктуру
Робітники частково перекрили дах одного з будинків у Миколаєві. Листопад 2022 року. Фото: Миколаївська обласна військова адміністрація

На Миколаївщині триває робота з відновлення пошкодженої російськими обстрілами інфраструктури. Протягом тижня, з 14-го по 21 листопада, роботи тривали в місті Миколаїв та в Баштанському і Миколаївському районах області.

Про це повідомляє Миколаївська обласна військова адміністрація

Місто Миколаїв

За інформацією Миколаївської міської ради, протягом тижня роботи відбувались у житловому секторі. У 111 багатоповерхових будинках було закрито віконні прорізи загальною площею понад 7400 квадратних метрів, у восьми висотках відновлено покрівлі загальною площею понад 1200 квадратних метрів.

На Миколаївщині відновлюють пошкоджену інфраструктуру
Дах одного з пошкоджених будинків, в якому відновлюють покрівлю. Фото: Миколаївська обласна військова адміністрація

Роботи тривали й у будинках приватного сектору. Ремонтували шість будинків — у них відновили покрівлі та закрили вибиті вікна OSB-плитами.

Також минулого тижня у Миколаєві відновлювали навчальні заклади, які зазнали пошкоджень внаслідок збройної агресії РФ. В одному — відремонтували покрівлю, в іншому — замінили вікна. Окрім цього, було відремонтовано пошкоджений каналізаційний колектор діаметром 250 мм, в результаті чого під'єднали 340 тис. абонентів.

Баштанський район

У селі Червона Долина, селищах Поляна та Широке Широківської громади за цей період закрито плівкою та OSB-плитами 1270 вікон в багатоповерхових та приватних будинках.

Також у селищі Широке було закрито плівкою та OSB-плитами вікна в будинку культури.

На Миколаївщині відновлюють пошкоджену інфраструктуру
Комунальники перекрили вікна OSB-плитами. Фото: Миколаївська обласна військова адміністрація

Миколаївський район

За минулий тиждень відновлювальні роботи проводилися і в селі Червоне, смт Воскресенське Воскресенської громади та в селах Яселка, Куцуруб Куцурубської громади. Зокрема в приватних будинках було перекрито майже 290 квадратних метрів покрівлі, закрито OSB-плитами вікна та відновлено несучу стіну одного з будинків.

Читайте також

У Миколаєві готують операторів дронів

Обшуки та провокації. Історії жителів деокупованого села на херсонсько-миколаївському напрямку

Деокупована Миколаївщина: як Горохівська громада повертається до життя

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок