"Богдан як дорослий все зрозумів": хлопчик, який втратив родину в Бахмуті, житиме на Київщині

"Богдан як дорослий все зрозумів": хлопчик, який втратив родину в Бахмуті, житиме на Київщині

"Богдан як дорослий все зрозумів": хлопчик, який втратив родину в Бахмуті, житиме на Київщині
8-річний Богдан з Бахмута який втратив всю родину, Фото: Поліція Донецької області

Восьмирічний Богдан з Бахмута, який втратив під час обстрілу родину і намагався самотужки дістатися місця загибелі батьків, житиме у Київській області. Його всиновлять родичі. Про це під час брифінгу повідомила пресофіцерка поліції Донеччини Олександра Гаврилко.

Поліцейські дізнались про осиротілого хлопчика від місцевих. Його батьки поїхали на похорон родича і залишили дитину у сусідки, розповіла пресофіцерка поліції. Дорогою вони потрапили під обстріл армії РФ і загинули.

"Коли дитина дізналася про загибель батьків, то схопила велосипед і намагалася поїхати [на місце загибелі] батьків, але його вчасно зупинили", — розповіла Гаврилко.

Вона додала, що тіла батьків пролежали на вулиці декілька днів: через постійні обстріли дістатися до загиблих було неможливо. Коли поліцейські дізнали про дитину, вони організували рейс. Район, де залишалась дитина, дуже небезпечний.

"Ми з усіма дітьми спілкуємося дуже делікатно. Вони там у стресі живуть постійно, а й ще стрес від загибелі батьків. Богдан виявився сильним духом, він як дорослий все зрозумів, поїхав з поліцейськими та наразі він у безпеці", — розповіла Олександра Гаврилко.

Вона зазначила, що спочатку хлопчик ночував у поліцейської з ювенальної служби, а наступного дня приїхала його родичка (перша дружина загиблого батька). За словами пресофіцерки поліції, жінка буде оформлювати опікунство. Житимуть у Київській області.

"Вони вже рушили з Дніпра. В неї є діти, хлопчик з ними знайомий і усіх знає. Зараз я так розумію що вони вже приїхали туди або десь у дорозі", — повідомила Олександра Гаврилко.

Що відомо

  • Протягом 26 жовтня від обстрілів російської армії у Бахмуті загинули троє мирних жителів, ще двоє людей отримали поранення.
  • Для поповнення підрозділів приватних військових кампаній 25 жовтня до Станиці Луганської з території Росії приїхала чергова партія ув’язнених
  • Російська ПВК “Вагнера” почала масово рекрутувати в’язнів російських тюрем, що страждають на тяжкі інфекційні захворювання, зокрема ВІЛ та гепатит C. Таких хворих “бійців” росіяни позначають відповідними браслетами на руках.

Читайте також

"Кажуть: 93-тя — це бетон. Це правда" — інтерв'ю комбрига "Холодного Яру" з передової

Зараз у Бахмуті — передова українського духу — Череватий про оборону міста

Бійці ЗСУ з Бахмутського фронту розповіли про атаки та штурми росіян

Артилеристи "Холодного яру" під Бахмутом: репортаж з передової

"Ми здивували світ і самих себе" — інтерв'ю командира штурмового полку з Бахмутського напрямку

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок