Допомога у смартфоні. Для миколаївців розробили міський чат-бот

Допомога у смартфоні. Для миколаївців розробили міський чат-бот

Допомога у смартфоні. Для миколаївців розробили міський чат-бот
Меню чат-боту. Фото: Агенція розвитку Миколаєва

У Миколаєві запрацював новий чат-бот Mykolaiv Help, за допомогою якого жителі міста можуть знайти інформацію про гуманітарну допомогу, звернутися щодо усунення аварійних ситуацій, переглянути мапу укриттів тощо. Чат-бот працює на платформах Telegram та Viber.

Про це повідомляє Агенція розвитку Миколаєва.

Комунікаційний менеджер проєкту Євген Гомонюк розповів, що у світі цифрових технологій Агенція розвитку цілеспрямовано робить акцент на надання послуг у смартфонах, адже вони завжди під рукою. Лишивши заявку у чат-боті, користувач зможе відслідковувати статус свого звернення.

"Ми звикли до того, що більшість комунікацій ведеться в смартфоні. Міський чат-бот не є виключенням. Після авторизації користувача в сервісі усі заявки про допомогу зводитимуться в єдину систему міського колцентра і не залишаться непоміченими. Крім того, користувач може бачити статус свого звернення. Це не лише зручно, а ще й економить наш час на дзвінки та написання листів", — розповів Євген Гомонюк.

Міський чат-бот для миколаївців розробила на волонтерських засадах компанія "БІС-СОФТ". Аби скористатися однією із запропонованих у чат-боті послуг, потрібен тільки комп'ютер чи телефон. У чат-боті також є змога додати фото та точні координати локації, щодо якої звертається людина.

"У чат-боті Mykolaiv Help містяни зможуть зробити автоматичне звернення про допомогу, описати проблему, яка сталася (головне – обрати підтему для уточнення), зазначити адресу, завантажити фото й перевірити надану інформацію, контролювати хід виконання звернень, в тому числі отримувати сповіщення про терміни виконання заявки і повідомлення про зміну її статусу", — говорить комунікаційний менеджер проєкту.

У чат-боті можна дізнатися інформацію щодо евакуації, оформлення статусу внутрішньо переміщеної особи, повідомити про руйнування житла, знайти адреси гуманітарних пунктів, точок видачі питної води чи розташування укриттів.

Читайте також

У Миколаєві працюють 60 пунктів видачі очищеної води

Заклики в соцмережах на підтримку РФ. У Миколаєві судитимуть місцеву жительку

На випадок влучання снаряда: у Миколаєві чоловік на 3D-принтері зробив "резервні" копії левів Аркаса

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок