Олена Зеленська та Денис Шмигаль вшанували Єлизавету II у Вестмінстер-Холі

Олена Зеленська та Денис Шмигаль вшанували Єлизавету II у Вестмінстер-Холі

Доповнено
Олена Зеленська та Денис Шмигаль вшанували Єлизавету II у Вестмінстер-Холі
. Перша леді Олена Зеленська, прем'єр-мінстр України Денис Шмигаль та посол України у Великій Британії Вадим Пристайко з дружиною вшанували Єлизавету Другу у Вестмінстер-Холі, фото: Getty Images

Перша леді Олена Зеленська, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль та посол України у Великій Британії Вадим Пристайко з дружиною ввечері 18 вересня прибули до Вестмінстер-Холу у Лондоні, де вшанували королеву Єлизавету II.

Про це повідомляє Royal Central.

Зазначається також, що Зеленська провела аудієнцію з принцесою Вельською Кейт Мідлтон у Букінгемському палаці. Завтра Зеленська буде однією з почесних запрошених на похороні монарха.

Олена Зеленська та Денис Шмигаль вшанували Єлизавету II у Вестмінстер-Холі
Олена Зеленська та Денис Шмигаль вшанували Єлизавету II у Вестмінстер-Холі. Аудієнція Першої леді України Олени Зеленської та принцеси Вельської у Букінгемському палаці, 18 вересня 2022 року, фото: Getty Images

Державний похорон королеви Єлизавети відбудеться у понеділок 19 вересня. Очікується, що вшанувати монарха приїдуть до Лондона близько мільйона людей.

Останній рейс королеви Єлизавети у вівторок, 13 вересня, став найбільш відстежуваним в історії. Понад 5 мільйонів людей відстежували подорож із тілом покійного монарха з Единбурга до Лондона.

Що відомо

  • Королева Єлизавета ІІ померла 8 вересня у віці 96 років у сімейному колі в замку Балморал на північному сході Шотландії.
  • Принц Уельський Чарльз після смерті своєї матері очолив Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії. Він керуватиме країною під іменем Чарльза III.
  • 9 вересня король Чарльз III вперше звернувся до народу з промовою після смерті його матері — королеви Єлизавети II. Монарх віддав їй шану та пообіцяв служити народові так само віддано.
  • У Лондоні Рада престолонаступництва 10 вересня офіційно оголосила Чарльза III королем Сполученого королівства Великої Британії та Північної Ірландії і 14 країн Співдружності націй.

Читайте також

63% британців вважають, що Чарльз ІІІ буде хорошим королем — опитування

Смерть Єлизавети ІІ: стало відомо, що буде з королівськими коргі

"Вона була більше, ніж монархом". Як у світі реагують на смерть королеви Єлизавети II

На початок