У Маріуполі місцеві жителі вимушені облаштовувати житло просто неба

У Маріуполі місцеві жителі вимушені облаштовувати житло просто неба

У Маріуполі місцеві жителі вимушені облаштовувати житло просто неба
Побут жителів Маріуполя, фото: Петро Андрющенко

У тимчасово окупованому Маріуполі місцеві жителі після зносу їхніх будинків російськими окупантами вимушені облаштовувати собі житло під відкритим небом. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"Перші жителі знесеного будинку вимушені влаштувати дім під відкритим небом. Мабуть саме так гауляйтеру уявляють собі “маневренньІй жилой фонд”. Тут не вистачає слів. Люди змушені облаштовувати побут на вулиці просто неба", — заявив Петро Андрющенко.

Побут жителів Маріуполя, фото: Петро Андрющенко
Побут жителів Маріуполя, фото: Петро Андрющенко. Побут жителів Маріуполя, фото: Петро Андрющенко

Що відомо

  • Окупанти хочуть перейменувати Маріуполь на Жданов
  • Російські окупанти грабують маріупольські музеї. Експонати вони планують вивезти в окупований Донецьк, а найбільш цінні — до РФ.
  • Російські війська зруйнували Маріуполь Донецької області. Місто перебувало в блокаді армії РФ із початку березня. Голова Донецької обласної військової адміністрації Кириленко повідомив, що за час війни у Маріуполі загинули від 20 до 22 тисяч людей. Українській владі вдалось верифікувати 33 тисячі людей, яких російські окупанти примусово вивезли з Маріуполя на окуповану територію Донеччини або у РФ. Мер Маріуполя Бойченко повідомив, що інфраструктура міста внаслідок боїв пошкоджена на 90%.
  • До кінця 2022 року у Маріуполі через відсутність водопостачання та зруйновану каналізацію від хвороб та епідемій можуть померти понад 10 тисяч людей. Наразі у місті перебуває від 150 до 170 тисяч жителів.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок