Соціологи розповіли про настрої киян під час карантину

Соціологи розповіли про настрої киян під час карантину

Соціологи розповіли про настрої киян під час карантину AP

Соціологічна група "Рейтинг" провела опитування киян та з'ясувала, що більшість мешканців столиці підтримують запроваджені карантинні обмеження та вважають коронавірус реальною загрозою.

Згідно з результатами опитування, 92% киян підтримують введення вимоги обов'язкового носіння маски в громадських місцях. 71% - підтримують рішення міської влади Києва про закриття метро на час карантину (21% - проти), 65% - не заперечують щодо обмежень на відвідування парків, лісосмуг, прибережних зон на час карантину (31% - проти).

При цьому 53% опитаних вважають коронавірус реальною загрозою собі та своїй родині. 40% киян дотримуються протилежної думки.

Із 59% респондентів, які мали роботу до карантину, 21% продовжує працювати в звичайному режимі, 22% - працюють дистанційно, 13% - перебувають у відпустці за власним бажанням, втратили роботу 3% опитаних.

Щодо оцінки роботи медичних закладів столиці думки киян розділилися: 35% вважають її ефективною, 29% - неефективною, 35% - не змогли відповісти.

59% опитаних киян вважають дії міської влади щодо боротьби з коронавірусом ефективними, 26% не підтримують таку точку зору. Роботою міського голови Києва Віталія Кличко задоволені 54%, незадоволені - 32%, не змогли відповісти - 14%.

В опитуванні брали участь 2000 киян віком від 18 років 4-7 квітня 2020 року. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна за віком та статтю, помилка репрезентативності дослідження не більше 2,2%.

Що відомо

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди