Дистанційна форма навчання в школах Миколаєва. Що відомо

Дистанційна форма навчання в школах Миколаєва. Що відомо

Дистанційна форма навчання в школах Миколаєва. Що відомо
Ілюстративне фото школи. Фото: Ніна Булах/Суспільне Миколаїв

Через обстріли Миколаєва російськими військами безпека учнів є головною умовою організації освітнього процесу. Тож рішення міської влади про дистанційну форму навчання у закладах освіти міста з 1 вересня 2022 року цілком очікуване. Про це кореспондентам Суспільного розповів директор Миколаївської школи № 57 імені Тараса Шевченка Андрій Малахов.

Загальноосвітня школа № 57 імені Тараса Шевченка одна з перших у Миколаєві, де відкрилися дистанційні класи на постійній основі.

"Дистанційна школа повноцінно працює з 1 вересня 2021 року, один клас на паралелі, з 5 по 9 клас включно. На початку було 15-18 учнів у класі, потім додавалися", — каже Андрій Малахов.

Керівник закладу розповів, що електронні журнали та щоденники впровадили ще у 2010 році, але тільки у 2021 році повністю відмовились від паперових варіантів, раніше не дозволяло законодавство.

"Зараз це дуже допомогло в роботі. Адже вчителі перебувають у різних куточках світу. Заповнення журналів, оформлення усієї документації відбувається дистанційно, жодних проблем з цим не було", — поділився Андрій Малахов.

Читайте також: Зеленський відповів на петицію про заборону очного навчання під час війни

Станом на 12 липня в ЗОШ № 57 навчаються 1125 учнів, у тому числі заклад набрав вже 85 "першачків". Це не остаточна кількість, адже зі слів директора, у школі завжди було по п'ять перших класів. З 1 вересня 2022 року всі учні, у тому числі початкової школи, розпочнуть навчання онлайн.

"Дуже зручна платформа для дистанційного навчання, необмежений простір, можна завантажувати безліч матеріалів. Вчителі використовують віртуальні лабораторії, де вони виконують практичні роботи з фізики, хімії, біології. Всі уроки записуються і діти можуть переглянути відео у Гугл-класі у будь-який зручний для них час. До того ж діти можуть поєднувати навчання в місцевому закладі освіти будь-якої країни з навчанням в нашій дистанційній школі", — пояснив Андрій Малахов.

Керівник навчального закладу розповів, що з початку літа у школі вже 30 нових учнів не з Миколаєва. Це діти, що перебувають у Польщі, Болгарії, а також з окупованого Херсона, Снігурівки.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок