Україна закінчила виступи на юніорському чемпіонаті Європи з легкої атлетики: медальний залік

. World Athletics

Єдину медаль з рекордом змагань Україні приніс дискобол Михайло Брудін.

В ізраїльському Єрусалимі закінчився чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів у віковій категорії U18. 957 атлетів з 48 країн змагалися за 40 комплектів медалей.

Чемпіонат Європи серед спортсменів U18 відбувся втретє. У 2020 році турнір в італійському Рієті не відбувся через пандемію COVID-19.

Україну на турнірі представляли 19 атлетів та атлеток у 16 дисциплінах. Українці втретє брали участь в європейській першості U18.

Єдиною медаллю для збірної України стало “золото” дискобола Михайла Брудіна, що переміг з результатом у 64.51 метра. Таким чином 17-річний представник Донецької області встановив новий рекорд турніру.

До вісімки найсильніших у стрибках з жердиною увійшов Ілля Бобровник, що з другої спроби подолав позначку в 4,85 метра. Альбіна Зайцева повторила особистий рекорд у семиборстві (5155 очок), що дозволило українці увійти до десятки найсильніших.

У медальному заліку збірна України з однією нагородою посіла підсумкове 19-те місце. Перше місце - у збірної Великої Британії з 16 нагородами (серед них вісім - золоті).