Окупаційна влада Маріуполя заборонила купання в Азовському морі — радник мера

Окупаційна влада Маріуполя заборонила купання в Азовському морі — радник мера

Оновлено
Окупаційна влада Маріуполя заборонила купання в Азовському морі — радник мера
Азовське море. Фото: телеграм канал радника мера Маріуполя Петра Андрющенка

Російські окупанти у Маріуполі заборонили купання в Азовському морі. Про це у своєму телеграм каналі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"Формально – через розмінування. Реально – через вибухове зростання захворюваності на кишкові інфекції та загрозу епідемії холери", — додав радник мера.

В окупаційні адміністрації повідомили, що купатися у морі небезпечно.

Як повідомив Андрющенко, окупаційна влада Маріуполя повідомила, що інформація про холеру — фейк.

"Наче провели(окупаційна влада — прим ред.) аналіз води й все гаразд. Варто згадати, що сан станцію з обладнанням було знищено російськими окупантами, а лабораторія продемонстрована під виглядом біолабораторії НАТО, а обладнання вивезено до "ДНР" як доказ по справі. Задля доказу, російські окупанти поновили виїзд в бік Росії", — додав радник мера.

Читайте також: У воду потрапляє трупна отрута: Маріуполь на межі гуманітарної катастрофи – голова Донецької ОВА

Що відомо

  • 6 червня радник мера Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що окупований Росією Маріуполь починають закривати на карантин. За його словами, почала надходити інформація, що у місті холера.
  • До кінця 2022 року у Маріуполі через відсутність водопостачання та зруйновану каналізацію від хвороб та епідемій можуть померти понад 10 тисяч людей. Наразі у місті перебуває від 150 до 170 тисяч жителів.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

На початок