Верховна Рада проголосувала за постанову-звернення до МОК із вимогою суворіших санкцій проти РФ і РБ

Верховна Рада проголосувала за постанову-звернення до МОК із вимогою суворіших санкцій проти РФ і РБ

Верховна Рада проголосувала за постанову-звернення до МОК із вимогою суворіших санкцій проти РФ і РБ
Комітет ВРУ з питань молоді і спорту

Україна вимагає позбавити Росію та Білорусь членства в МОК.

Верховна Рада України підтримала пропозицію комітету з питань молоді та спорту щодо звернення до Міжнародного олімпійського комітету й керівних органів міжнародних спортивних федерацій з вимогою суворіших санкцій проти Росії й Білорусі.

У зверненні спортивного комітету йдеться про заборону участі спортсменів Російської Федерації та Республіки Білорусь у міжнародних змаганнях, а також виключення громадян цих країн із керівних органів цих організацій.

Україна закликала МОК призупинити членство національних олімпійських комітетів Росії та Білорусі до завершення війни. Аналогічна позиція й щодо членства у міжнародних спортивних федераціях. Крім того, комітет ВРУ виступив за пожиттєву дискваліфікацію спортсменів, які підтримали російську агресію.

Читайте також: "Посоромився вимовити слово "війна". Саладуха засудила Бубку за зволікання НОК у боротьбі з РФ

За ухвалення відповідної постанови, проєкт якої було зареєстровано під номером 7281 від 12 квітня 2022 року, проголосували 354 народні депутати.

"Ми повинні займати жорстку позицію та йти до дипломатичних перемог в МОК!" – відреагував на результати голосування олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби й депутат Жан Беленюк.

Читайте також: Збірна України зіграє на чемпіонаті світу з волейболу замість дискваліфікованої Росії

Санкції міжнародної спортивної спільноти проти Росії

Читайте також: Вторгнення Росії в Україну, день 51. Текстовий онлайн
Категорії
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонЛегка атлетикаТенісКомандні види спортуЛіга Чемпіонів з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо