Росія та Білорусь повністю відсторонені від хокейних змагань під егідою IIHF

Росія та Білорусь повністю відсторонені від хокейних змагань під егідою IIHF

Росія та Білорусь повністю відсторонені від хокейних змагань під егідою IIHF AP Photos

Також Росія втратить право на прийом змагань.

Міжнародна федерація хокею з шайбою відсторонила від міжнародних змагань Росію та Білорусь - як на рівні збірних, так і серед клубів. Про це повідомляє офіційний сайт IIHF.

Рішення було прийняте на екстраординарному зібранні Виконавчної ради IIHF, на якому було засуджене використання зброї цих країн щодо України.

Обидві країни відсторонені на невизначений термін.

"Ми були шоковані фотографіями з України. Я перебуваю в близькому контакті з представниками федерації хокею України і ми підтримуємо усіх українців. Та сподіваємося, що цей конфлікт можна вирішити мирним шляхом без подальшої агресії", - йдеться у заяві президента IIHF Люка Тардіфа.

Що означає це відсторонення:

  • збірні усіх вікових категорій не можуть змагатися на міжнародному рівні (відповідно, Росія не змагатиметься на ЧС-2022);
  • клуби з Росії та Білорусі не можуть змагатися в турнірах під егідою IIHF;
  • Росія втратила статус господаря молодіжного ЧС-2023 з хокею.
Читайте також: Росію повністю відсторонили від міжнародного футболу рішенням ФІФА та УЄФА
Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо