World Athletics відсторонила російських і білоруських легкоатлетів від участі в змаганнях

World Athletics відсторонила російських і білоруських легкоатлетів від участі в змаганнях

World Athletics відсторонила російських і білоруських легкоатлетів від участі в змаганнях АР

Заборона діє навіть на тих, хто наразі виступає під нейтральним прапором.

Міжнародна федерація легкої атлетики (World Athletics) заборонила російським і білоруським легкоатлетам виступати на всіх змаганнях під своєю егідою. Про це повідомляє пресслужба організації.

Таким чином атлети з Росії та Білорусі точно пропустять прийдешній чемпіонат світу в приміщенні (18-20 березня 2022 рік, Белград), літній чемпіонат світу (15-24 липня 2022 рік, Орегон) та командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби (4-5 березня 2022 рік, Маскат).

У заяві World Athletics також ідеться про те, що російські атлети, які раніше виступали під нейтральним прапором, так само не зможуть змагатись у міжнародних турнірах.

"Світ в жаху від того, що Росія зробила, а Білорусь їй допомагала в цьому. Світові лідери намагалися уникнути цього вторгнення дипломатичними засобами, але безрезультатно, враховуючи непохитний намір Росії захопити Україну. Безпрецедентні санкції, які вводяться проти Росії та Білорусі країнами та галузями у всьому світі, здаються єдиним мирним способом порушити та вивести з ладу наміри Росії та відновити мир", - наголосив очільник World Athletics Себастьян Коу в офіційній заяві організації.

Також Коу зауважив, що зараз спорт має активізуватись заради того, аби відновити мир у світі.

"Уряди, бізнес та інші міжнародні організації ввели санкції та заходи проти Росії в усіх секторах. Спорт має активізуватися та приєднатися до цих зусиль, щоб припинити цю війну та відновити мир. Ми не можемо і не повинні бути осторонь", - резюмував президент федерації.

Санкції міжнародної спортивної спільноти проти Росії

Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо