Росію та Білорусь повністю відсторонили від виступів на ЧС з водних видів спорту

Росію та Білорусь повністю відсторонили від виступів на ЧС з водних видів спорту

Росію та Білорусь повністю відсторонили від виступів на ЧС з водних видів спорту
AP

А проти плавця Рилова вже розпочали дисциплінарне провадження.

Міжнародна федерація плавання (FINA) ухвалила рішення повністю відсторонити спортсменів з Росії та Білорусі від чемпіонату світу з водних видів спорту, який відбудеться у червні-липні в Будапешті.

На початку березня FINA покарала Росію та Білорусь забороною спортсменам цих країн виступати під власним прапором. Причиною цього було повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Попри рішення проти збірних, частина національних асоціацій залишилися ним незадоволені. А п'ять країн, серед яких Норвегія, Швеція, Швейцарія, Німеччина та Польща погрожували бойкотувати чемпіонат світу у разі, якщо спортсмени з Росії та Білорусі все ж виступлять на турнірі.

Читайте також: Норвегія і ще чотири країни бойкотуватимуть ЧС з водних видів спорту у разі участі Росії і Білорусі

У підсумку Міжнародна федерація плавання все ж вирішила змінити свою позицію та заборонити російським та білоруським спортсменам брати участь на чемпіонаті світу.

Рішення FINA стосувалося лише чемпіонату світу з водних видів спорту. Однак Міжнародна федерація плавання повідомила, що російська федерація сама оголосила про те, що її спортсмени пропустять усі міжнародні змагання, що відбудуться у 2022 році.

Щодо інших рішень, то Міжнародна федерація плавання підтвердила відкриття дисциплінарного провадження проти плавця Євгенія Рилова через його участь у концерті, присвяченому окупації Криму Росією.

Читайте також: Спортсмени збірної Росії взяли участь у концерті на честь восьмих роковин незаконної окупації Криму

Санкції міжнародної спортивної спільноти проти Росії

Категорії
ФутболЛегка атлетикаУсик - Джошуа 2Збірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонТенісКомандні види спортуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо