Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх

Оновлюється
Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Фото: Суспільне Чернівці

Суспільне згадує військових з Чернівецької області, які полягли у боях від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Їхню загибель підтвердили в обласному центрі комплектування.

Стрілець Олексій Костюк загинув 23 травня під час артилерійського та мінометного обстрілів приватного сектору Бахмута, повідомляє Новодністровське радіо. З ним попрощалися 1 червня у Новодністровську.

Олексій Костюк
Військовий Костюк. Фото: Чернівецька ОВА

З Русланом Прусу попрощалися 29 травня у Новодністровську. Він був старшим лейтенантом та учасником АТО. Приїхав з Нідерландів, аби долучитися до українських оборонців. 1 березня 2022 був призваний на військову службу за мобілізацією, повідомила голова громади Наталія Цимбалюк. Військовий загинув 23 травня на західній околиці Бахмута під час артилерійського обстрілу.

Зі старшим солдатом Дмитром Чоканом прощання відбулося 29 травня у селі Банилів-Підгірний. 28-річний військовий загинув 24 травня у Запорізькій області, повідомив голова громади Ігор Матейчук.

Полеглі військові Дмитро Чокан та Руслан Прусу
Полеглі військові Дмитро Чокан та Руслан Прусу. Чернівецька ОВА

Військовий Микола Головатюк був заступником командира 115-ої окремої механізованої бригади ЗСУ. Чоловік був полковником, першим командиром та засновником 8-го окремого гірсько-штурмового батальйону, а згодом начальником штабу 10-ої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс», повідомляють на сторінці Чернівецької облради. Він помер від хвороби на передовій російсько-української війни. Поховали військового 28 травня на Центральному кладовищі.

Микола Головатюк
Микола Головатюк. Сокирянська міськрада

Сержант Ілля Тарновецький був воїном військової частини А7187. Йому було 38 років. З ним попрощалися 27 травня у Сторожинці.

Молодший сержант Роман Сорочан був воїном військової частини А4267. З ним попрощалися 27 травня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Юрій Багрій був радіотелефоністом стрілецького взводу військової частини А0998. Був смертельно поранений внаслідок мінометного обстрілу в районі населеного пункту Часів Яр Донецької області. Йому було 45 років. Про це повідомляє Сокирянська міська рада. З ним попрощалися 27 травня в Сокирянах.

Михайло Ходан був воїном військової частини А4056. Він загинув 21 травня в районі села Павлівка Донецької області. Про це повідомляє Берегометська селищна рада. З ним попрощалися 27 травня в селі Лопушна.

Загиблі військові з Буковини Ілля Тарновецький, Роман Сорочан, Юрій Багрій, Михайло Ходан
Загиблі військові з Буковини Ілля Тарновецький, Роман Сорочан, Юрій Багрій, Михайло Ходан. Чернівецька обласна рада

Рядовий Віктор Востров служив у військовій частині А7187. Він загинув 18 травня на Луганщині, повідомляють на Facebook-сторінці Неполоковецької громади. Чоловіку було 54 роки. Його поховали 26 травня в селі П’ядиківці.

Солдат Олександр Донич був гранатометником 10-ої гірсько-штурмової бригади, служив у військовій частині А4267. Він загинув на Донеччині. Донич був учасником миротворчих місій в Іраку та Косово. До лав ЗСУ долучився торік навесні, повідомляють на Facebook-сторінці Глибоцької громади. З військовим прощалися 26 травня в селищі Глибока.

Загиблі військові Віктор Востров та Олександр Донич
Загиблі військові Віктор Востров та Олександр Донич. Чернівецька обласна адміністрація

Віталій Барановський, солдат військової частини А4436, загинув 19 травня внаслідок обстрілу на Донеччині. Чоловіку було 48 років, повідомляє на своїй Facebook-сторінці голова Сторожинецької громади Ігор Матейчук. З військовим попрощалися в селі Стара Жадова 26 травня.

Солдат Іван Мачушак, воїн військової частини А3029, загинув 13 лютого внаслідок мінометного обстрілу на Донеччині. Про це повідомляють на Facebook-сторінці Ставчанської сільради. Чоловік брав участь в АТО й у першій дні повномасштабного вторгнення вступив до лав ЗСУ. Йому було 44 роки. Військового поховали у Ставчанах 26 травня.

Загиблі військові Віталій Барановський та Іван Мачушак
Загиблі військові Віталій Барановський та Іван Мачушак. Чернівецька обласна адміністрація

Георгій Ністрян служив у військовій частині А4267. З ним прощалис 25 травня в селі Тарасівці Ванчиковецької громади.

Рядового Миколу Ковалика, військовослужбовця військової частини А4570, поховали 25 травня в Заставні.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Георгій Ністрян та Микола Ковалик. Чернівецька обласна адміністрація

Старший сержант Марчел Гуцкал служив у військовій частині А4007. З ним прощались 24 травня в селі Динівці.

З солдатом Яном Будьковим, військовослужбовцем військової частини А4056, прощання відбулось 24 травня в селі Чепоноси.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Марчел Гуцкал та Ян Будьков. Чернівецька обласна адміністрація

Сержант Анатолій Дронь служив у військовій частині А4247. З 2014 року він займався волонтерством, а після повномасштабного вторгнення вступив до лав ЗСУ. З військовим попрощалися 23 травня в селі Баламутівка.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Анатолій Дронь. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Іван Варварич був солдатом військової частини А1126. Він загинув 18 травня на Луганщині. З ним попрощалися 22 травня в селі Луковиця.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Чернівецька обласна рада

Солдат Григорій Ганзюк служив у військовій частині А4267. Чоловік загинув 16 травня внаслідок обстрілу протитанковими ракетами в Бахмутському районі. Йому було 33 роки. З Ганзюком попрощалися 19 травня у Новодністровську.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Григорій Ганзюк. Джерело: Чернівецька облрада

Молодший сержант Дмитро Грабко був воїном військової частини 3028. Йому було 25 років. До повномасштабного вторгнення був воротарем футбольного клубу "Рідківці" та тренував дітей. У квітні 2022 року його зарахували на службу в Національну гвардію України. З Грабком попрощалися 18 травня в селі Рідківці.

Андрій Гриджук був солдатом військової частини А2988. Чоловіку був 41 рік. У нього залишилися дружина та двоє дітей, повідомив на Facebook-сторінці голова Хотинської громади Андрій Дранчук. Військового поховали 18 травня у Хотині.

Старшина Олександр Бліско служив у військовій частині А3715. З ним попрощалися 18 травня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Дмитро Грабко, Олександр Бліско та Андрій Гриджук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Василь Тоцький служив у військовій частині 9937. Він загинув 9 травня на Донеччині. Чоловіку був 41 рік. З ним попрощалися 16 травня у Сокирянах.

Солдата Вадима Вельгуша, воїна військової частини 2144, поховали 16 травня на Центральному кладовищі в Чернівців.

Василь Тоцький та Вадим Вельгуш. Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни
Загиблі військові Василь Тоцький та Вадим Вельгуш. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

З молодшим сержантом Іваном Косованом, воїном військової частини А4069, попрощалися 15 травня в селі Верхні Станівці.

Сержант Юрій Калим служив у військовій частині А2802. Його поховали 15 травня на Центральному кладовищі Чернівців.

Юрій Калим та Іван Косован. Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни
Загиблі військові Юрій Калима та Іван Косован. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Андрій Бойчук служив у військовій частині 2144. Він загинув 10 травня поблизу Бахмута. Йому було 44 роки. З Бойчуком попрощалися 14 травня у Берегометі.

Андрій Бойчук. Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Військовий Андрій Бойчук. Фото: Facebook/ Чернівецька обласна рада

Старший сержант Павло Бідіний служив у військовій частині А1008. Він загинув 7 травня внаслідок артобстрілу на Харківщині. Бідіному було 27 років. З ним прощалися 12 травня в Сторожинці.

Іван Корпан був старшим солдатом військової частини А7187. Він загинув 7 травня внаслідок стрілецького обстрілу на Донеччині. Військовому було 25 років. Прощання з ним відбулося 12 травня в селі Лопушна.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Павло Бідіний та Іван Корпан. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Андрій Гасяк служив у військовій частині 2195. Під час виконання бойового завдання на Луганщині отримав поранення. Проходив реабілітацію, але не зміг одужати. Чоловіку було 27 років. Його поховали 11 травня у селі П'ядиківці.

Андрій Гасяк. Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Військовий Андрій Гасяк. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Сержант Віталій Катрюк служив у військовій частині А3715. Він загинув 6 травня на Донеччині. Чоловіку було 44 роки. Його поховали 10 травня в селі Ревне Мамаївської громади

Віталій Катрюк.Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Віталій Катрюк. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Старший сержант Дмитро Корбутяк служив у військовій частині 2144. Внаслідок бойових дій під Бахмутом він отримав поранення та втратив ногу. Перебував на лікуванні у Дніпрі. Корбутяку було 39 років. Його поховали 9 травня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Старший солдат Микола Моцко був воїном військової частини А3892. Він загинув 5 травня під час виконання бойового завдання на Донеччині. До повномасштабного вторгнення Моцко працював лісником у Шепітському лісництві. Чоловіку було 28 років. У нього залишилися дружина та донька. З Моцком попрощалися 9 травня в селі Шепіт.

Військові з Буковини Микола Моцко та Дмитро Корбутяк, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Дмитро Корбутяк та Микола Моцко. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація, Подільський лісовий офіс

Солдат Ілля Кміть служив у військовій частині А4436. Загинув 18 лютого під час виконання бойового завдання в Донецькій області. Військовому було 42 роки. Його поховали 6 травня в селі Брусниця.

Ілля Кміть. Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Старший сержант Валентин Лотанюк служив у військовій частині А3137. З 2015 року брав участь у бойових діях. 24 листопада військовий отримав поранення й помер 30 квітня після тривалого лікування. Чоловіку було 56 років. З Лотанюком попрощалися 3 травня в селі Зруб-Комарівський.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Валентин Лотанюк. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Микола Чобан був молодшим сержантом у військовій частині А4436. Він загинув 28 квітня на Донеччині, повідомив на Facebook-сторінці голова Великокучурівської громади Василь Тодеренчук. Чоловіку було 47 років. З ним попрощалися 2 травня в селі Великий Кучурів.

Солдат Віталій Кочурка служив у військовій частині А7369. Він отримав важке поранення внаслідок танкового обстрілу на Донеччині та загинув під час евакуації до стабілізаційного пункту, повідомив на Facebook-сторінці голова Вашковецької громади Іван Янко. Військовому був 51 рік. Його поховали 2 травня у Вашківцях.

Солдата Сергія Пишкова, воїна військової частини А7187, поховали 2 травня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Микола Чобан, Сергій Пишков та Віталій Кочурка. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Іван Сироєд служив у військовій частині А4056. Він загинув 23 квітня на Донеччині. Чоловіку було 44 роки. Його поховали 1 травня в селі Костинці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Іван Сироєд. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Микола Різун був бійцем військової частини А4436. З ним попрощалися 29 квітня в селі Банилів.

Тарас Коврик був старшим солдатом військової частини А4436. Прощання з військовим відбулося 29 квітня у Глибоці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Facebook/Чернівецька ОВА

Солдат Дмитро Дутка служив у військовій частині А4051. Він загинув поблизу Бахмута. З ним попрощалися 27 квітня в селі Чорногузи.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Дмитро Дутка. Джерело: Вижницька міськрада

Сержант Анатолій Горянчук служив у військовій частині А4436. Його поховали 26 квітня у Кельменцях. У чоловіка залишився син.

Солдат Віталій Паращук був воїном військової частини А4084. З ним прощалися 26 квітня на Садгірському кладовищі у Чернівцях.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Анатолій Горянчук та Віталій Паращук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Старший солдат Роман Бабич був медиком, служив понад рік. Загинув від уламків снаряда. З ним попрощалися 23 квітня в селі Чуньків.

Прощання з солдатом Олександром Вержаком, воїном військової частини А0224, відбулося 24 квітня в селі Подвірне.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх

Солдат Юрій Долгий був стрільцем-санітаром мотопіхотного відділення військової частини А4267. Військовому було 23 роки. Чоловік загинув 17 квітня 2023 року внаслідок мінометного обстрілу в Бахмутському районі на Донеччині. З ним прощалися 22 квітня у селі Олексіївка, Дністровського району.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Сокирянська міська рада

Старший солдат Олександр Унгурян служив у військовій частині А4436. Йому було 35 років. З військовим попрощалися 20 квітня в селі Суховерхів.

Олександр Мензул був оператором взводу протитанкових ракет військової частини А4436. Він загинув 16 березня внаслідок артилерійського обстрілу на Донеччині. Йому було 46 років. Майже місяць його вважали зниклим безвісти. Військового поховали 20 квітня в селі Лопатів.

Прощання зі солдатом Михайлом Палієм, який служив у військовій частині А0536, відбулося 20 квітня в селі Подвірне. Чоловік загинув на Донеччині.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Олександр Унгурян, Михайло Палій та Олександр Мензул. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Капітана Остапа Томюка, який служив у військовій частині А4436, поховали 19 квітня в селі Новий Киселів.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Остап Томнюк. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Старшого сержанта Сергія Мендришору, воїна військової частини 2144, поховали 18 квітня у Берегометі.

Прапорщик Віталій Вірста воював з 2016 року. З ним попрощалися 18 квітня в селі Шипинці.

Солдат Віталій Головатюк служив у військовій частині А0536. Військовому було 42 роки, йдеться на сайті Лівинецької громади. Його поховали в селі Зелена.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Віталій Головатюк. Джерело: facebook/CVoda

Старший сержант Олександр Соломко служив у військовій частині А4436. Він загинув в районі села Іванівське на Донеччині. Олександр Соломко — рідний брат голови Банилівської сільської громади Василя Соломка. З військовим попрощались 15 квітня у Банилові.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Олександр Соломко. Джерело: Facebook /rayradavn

Солдат Ярослав Королюк служив у військовій частині А3892. Він загинув 10 квітня на Донеччині, повідомляють на Facebook-сторінці Берегометської селищної ради. З ним попрощалися 14 квітня в селі Мигове.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Ярослав Королюк. Джерело: Берегометська селищна рада

Старший солдат Станіслав Івашкевич був стрільцем у військовій частині А4436. Він загинув 18 лютого внаслідок мінометного обстрілу на Донеччині. Раніше його вважали зниклим безвісти. У червні 2022 року разом з дружиною та сином приїхали до Сокирянської громади з Авдіївки Донецької області. З ним попрощалися 13 квітня у Селищі.

Старшого солдата Віталія Лисюка, воїна військової частини А2582, та солдата Василя Волошенюка, воїна військової частини А4436, поховали 13 квітня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Станістав Івашкевич, Віталій Лисюк та Василь Волошенюк. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Василь Шевчук служив у військовій частині А4436. Він загинув 18 лютого на Донеччині. З ним попрощалися 13 квітня у Берегометі.

Солдат Іван Житар, був воїном військової частини А4436. Його поховали 13 квітня у Новоселиці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Іван Житар та Василь Шевчук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

За старшим сержантом Анатолієм Пержулом, воїном військової частини А4436, попрощалися 12 квітня в селі Шебутинці.

Прощання з солдатом Генадієм Горянчуком, воїном військової частини А3719, відбулося 12 квітня в селі Верхня Слобода.

Солдата Артура Кречупяка, воїна військової частини А4638, поховали 12 квітня в селі Старі Бросківці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Артур Кречуняк, Генадій Горянчук та Анатолій Пержул. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Старшого солдата Юрія Присакара, який служив у військовій частині А4010, поховали 11 квітня в селі Новоолексіївка.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Юрій Присакар. Джерело: Сокирянська міська рада

Молодшого сержанта Івана Ротара, воїна військової частини А4123, поховали 10 квітня у Костичанах.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Іван Ротар. Джерело: Чернівецька ОВАда

Старшого сержанта Назара Ніколайка, воїна військової частини А0224, поховали 8 квітня в селі Колбочин.

Зі старшим солдатом Миколою Якимчуком, воїном військової частини А4436, попрощалися 8 квітня у Хотині.

Матроса Сергія Польового, воїна військової частини А1965, поховали 8 квітня в селі Костинці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Сергій Польовий, Назар Ніколайко та Микола Якимчук. Джерело: Чернівецька ОВА

Олександра Борецького, воїна військової частини А7220, поховали 7 квітня у Сокирянах.

З головним сержантом Сергієм Матейчуком, військовослужбовцем військової частини А4267, попрощалися 7 квітня у Мамаївцях.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Олександр Борецький та Сергій Матейчук. Джерело: Чернівецька облрада

Штаб-сержанта Дениса Довганя, воїна військової частини 9937, поховали 6 квітня в селі Черепівці Глибоцької громади.

З солдатом Сергієм Кулієм, воїном військової частини А7220, попрощалися 6 квітня у Сокирянях.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Денис Довгань та Сергій Кулій. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдата Івана Назарія, воїна військової частини А1126, поховали 4 квітня в селі Задубрівка.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Іван Назарій. Джерело: Чернівецька облрада

З Романом Мельником, солдатом військової частини А4267, попрощалися 4 квітня в селі Молодія.

Івана Власова, солдата військової частини А4267, поховали 4 квітня в селі Комарів.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Роман Мельник та Іван Власов. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Молодшого сержанта Юрія Дмитренка, військовослужбовця військової частини А4436, поховали 2 квітня в селі Васловівці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Юрій Дмитренко. Джерело: Чернівецька обласна рада

З майстром-сержантом Володимиром Никитюком, воїном військової частини 9938, попрощалися 31 березня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Солдата Віталія Фіру, воїна військової частини А3029, поховали 31 березня у Заставні.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Володимир Никитюк та Віталій Фіра. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

З молодшим сержантом Миколою Попеску, воїном військової частини А7184, та Андрієм Березовським, який служив у військовій частині А4436, попрощалися 30 березня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Солдата Віктора Мандзюка, воїна військової частини А4436, поховали 30 березня в селі Грушівці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Микола Попеску, Віктор Мандзюк та Андрій Березовський. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Майстра-сержанта Віталія Бойчука, воїна військової частини А0998, поховали 30 березня в Селятині.

Солдата Дмитра Чернея, воїна військової частини А4267, поховали 30 березня в Магалі.

З солдатом Сергієм Войною, воїном військової частини А3029, попрощалися 30 березня в селі Сербичани.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Дмитро Черней, Сергій Война та Віталій Бойчук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Зі старшим солдатом Василем Монюком, воїном військової частини А4436, попрощалися березня в селі Веренчанка.

Солдата Андрія Віхрова, воїна військової частини А7185, поховали 28 березня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Андрій Віхров та Василь Монюк. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

З солдатом Олегом Гречком, воїном військової частини А4007, попрощалися 27 березня у Вашківцях.

Рядового Богдана Пульберга, воїна військової частини А3029, поховали 27 березня в Новоселиці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Олег Гречко та Богдан Пульберг. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

З солдатом Олексієм Карлійчуком, воїном військової частини Т0330, попрощалися 26 березня в селі Кам'янка.

Рядового Дмитра Ковергу, воїна військової частини А1008, поховали 26 березня в селі Грозинці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Олексій Карлійчук та Дмитро Корвега. Фото: Facebook/Чернівецька ОВА

З сержантом Василем Гриндеєм, воїном військової частини А4056, попрощалися 25 березня в селі Коровія.

Солдата Андрія Зеленюка, воїна військової частини А0989, поховали 25 березня в селі Дихтинець.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові. Фото: Чернівецька військова адміністрація

З солдатом Андрієм Заінчуковським, воїном військової частини А4355, попрощалися 24 березня в селі Панка.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Андрій Заінчуковський. Джерело: Чернівецька обласна рада

Солдата Миколу Іонуцу, воїна військової частини А4722, поховали 23 березня в селі Черепківці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото загиблий військовий Микола Іонуца. Джерело: Чернівецька облрада

Старшого солдата Юрія Боднарюка, воїна військової частини А4267, поховали 22 березня у селищі Глибока.

Прощання зі старшим солдатом Петром Королюком, воїном військової частини А4436, відбулося 22 березня в селі Мигове. Солдата Геннадія Кишку, воїна військової частини А4436, поховали 22 березня у Вашківцях.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Геннадій Кишка, Юрій Боднарюк та Петро Королюк. Джерело: Чернівецька обласна рада

Старшого сержанта Руслана Ливицького, воїна військової частини А4436, поховали 22 березня в селі Бурдюг.

З солдатом Борисом Филипчуком, воїном військової частини А7013, попрощалися 22 березня в селі Степанівка.

Сержанта Анатолія Ходана, воїна військової частини А7013, поховали 22 березня в селі Слобода-Комарівці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблій військові Руслан Ливицький, Анатолій Ходан та Борис Филипчук. Джерело: Чернівецька обласна рада

Солдата Андрія Дедковського, воїна військовій частині А2120, солдата Рурака Костянтина, воїна військової частини А3892, та молодшого сержанта військової частини А2962 Валерія Сеітова поховали 20 березня на Алеї Слави Ценрального кладовища Чернівців.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото загиблі військові Валерій Сеітов, Андрій Дедковський та Рурак Костянтин. Джерело: Чернівецька обласна рада

З солдатом Сергієм Турчинським, військовослужбовцем військової частини А7014, попрощалися в Кіцмані 19 березня.

Солдата Іона Сермана, військовослужбовця військової частини А4267, поховали 18 березня в селі Йорданешти.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Сергій Турчинський та Іон Серман. Фото: Facebook / Чернівецька обласна рада

Солдата Сергія Цуркана, воїна військової частини А7220, поховали в Новодністровську. З солдатом Валентином Січкарем, воїном військової частини А4123, попрощалися в Хотині. Похорони відбулися 17 березня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Сергій Цуркан та Валентин Січкар. Джерело: Чернівецька обласна рада

З молодшим сержантом Максимом Мудряком, воїном військової частини А1008 та солдатом Олегом Дозиденком, воїном військової частини А4355, попрощалися на Алеї Слави Ценрального кладовища Чернівців.

Солдата Василя Безкоровайного, воїну військової частини А7186,поховали в селі Коритне. Похорони відбулися 16 березня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Максим Мудряк, Василь Безкоровайний та Олег Дозиденко.. Джерело: Чернівецька облрада

Cолдата Сергія Галущака, військовослужбовцем військової частини А0536, поховали 15 березня в селі Вашківці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Сергій Галущак. Фото: facebook/oblrada.cv.ua

З молодшим сержантом Василем Демчуком, воїном військової частини А0536 та солдатом Андрієм Месюком, воїном військової частини 1241, попрощалися на Алеї Слави Ценрального кладовища Чернівців.

Солдата Євгена Жугаєвича, воїна військової частини А4056, поховають в Сторожинці. Похорони військових відбулися 14 березня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото Василь Демчук, Євген Жугаєвич та Андрій Месюк. Джерело: Чернівецька облрада

Солдата Василя Мойсеєнка, воїна військової частини А4267, поховали 13 березня в селі Клішківці.

Солдата Михайла Міронова, воїна військової частини А4267, поховали в Сокирянах. З солдатом Станіславом Макайдою, воїном військової частини А0224, попрощалися в селі Недобоївці. Похорони відбулися 12 березня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Фото: Facebook / Чернівецька ОВА

Старшого солдата Іллю Руснака, воїна військової частини А4436, поховали в селі Старий Вовчинець. З солдатом Сергієм Божескулом, воїном військової частини А3715, попрощались в селі Великий Кучурів. З солдатом Михайлом Ткачуком, воїном військової частини А7186, попрощались на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців. Похорони відбулися 10 березня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото Михайло Ткачук, Ілля Руснак та Сергій Божескул. Джерело: Обласна рада, facebook/Кам'янецька громада

Майора Андрія Луканюка, воїну військової частини А0284 та солдата Максима Гібадулліна, воїна військової частини А0224, поховали на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців. З солдатом Михайлом Каланчею, воїном військової частини А4267, попрощалися в селищі Глибока. З солдатом Максимом Колісником, воїном військової частини А3029, попрощалися в селі Владична.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Андрій Луканюк, Максим Гібадуллін, Михайло Каланча, Максим Колісник. Фото: Facebook / Чернівецька ОВА

Старшого солдата Віталія Бахира, воїна військової частини А4436, поховали в селі Слобода-Комарівці. Солдата Віктора Откидача, воїна військової частини А3029, поховали в селі Селище. Солдата Андрія Тимошенка, воїна військової частини А1815, поховали в селі Бернове.

Військових поховали 9 березня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Віталій Бахир, Віктор Откидач і Андрій Тимошенко. Фото: Facebook / Чернівецька ОВА

Лейтенанта Івана Варчука, воїна військової частини А7220, поховали в місті Сокиряни. З солдатом Іваном Беринчаном, воїном військової частини А4267, попрощалися в селі Михайлівка. Солдата Сергія Атеса, воїном військової частини А4722, поховали на Садгірському кладовищі у Чернівцях. Похорони відбулися 8 березня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Іван Варчук, Іван Беринчан та Сергій Атес. Джерело: Обласний центр комплектування

Солдата Сергія Зав'ялова, воїна військової частини А3029, відбудеться в селі Валя Кузьмина. Солдата Володимира Балабу, воїна військової частини А4355, поховали на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців. Похорони відбулися 7 березня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото загиблі військові Сергій Зав'ялов та Володимир Балаба. Джерело: Чернівецький ТЦК та СП

Старшого солдата Віктора Тимчука, воїна військової частини А4267, в останній шлях поховали в селі Сербичани. З солдатом Іваном Курчаком, воїном військової частини А4007, попрощалися в селі Ошихліби. Похорони відбулися 6 березня.

З Ігорем Билінським, військовослужбовцем військової частини А7186, попрощалися 5 березня в селі Дихтинець.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Віктор Тимчук, Іван Курчак, Ігор Билінський. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

З сержантом Василем Глінським, воїном військової частини А4267, попрощалися в Герці. Солдата Іллю Русу, воїна військової частини А4436, поховали в селищі Глибока. Похорони відбулися 4 березня.

Солдата Віктора Буряковського, військовослужбовця військової частини А4436, поховали в селі Задубрівка 3 березня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Солдата Андрія Дмитрюка, воїна військової частини 3035, поховали в селі Витилівка. З солдатом Іваном Овачуком, воїном військової частини А4436, попрощалися в селі Корчівці. Солдата Павла Якимчука, воїна військової частини А4069, поховали в Хотині. Похорони військових відбулися 2 березня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото загиблі військові Андрій Дмитрюк, Іван Овачук та Павло Якимчук. Джерело: Обласний центр комплектування

Сержанта Олександра Кривобока з військової частини 2382 та солдата Ігоря Нагірного з військової частини А0693 поховали в Сторожинці. З солдатом Дмитром Рошкою, воїном військової частини А3029, попрощалися в Сокирянах. Похорони відбулися 1 березня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото загиблі військові Олександр Кривобок, Дмитро Рошка та Ігор Нагірний. Джерело: Чернівецький обласний центр комлектування

Солдата Василя Катана, військовослужбовця військової частини А3892, поховали селі Задубрівка 28 лютого.

З сержантом Юрієм Борисовим, військовослужбовцем військової частини А4436, попрощалися в селі Крутеньки 27 лютого.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Василь Катан, Юрій Борисов. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП
Читайте також: "Найважче, коли гинуть діти". Як пережити втрату близької людини на війні — інтерв'ю з психологинею

З солдатом Василем Даскалюком, військовослужбовцем військової частини А7186, попрощалися на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців 25 лютого.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Василь Даскалюк. Фото: Чернівецький обласний ТЦК і СП

Молодшого сержанта Сергія Скворцова, воїна військової частини А4069, а також солдатів Івана Яківчика та Олексія Боднара з військової частини А4436 поховали на Алеї слави Центрального кладовища Чернівців.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото загиблі військові Сергій Скворцов, Іван Яківчик, Олексій Боднар. Джерело: Обласний центр комплектування

Зі старшим сержантом Віталієм Рудницьким, воїном військової частини А4436, попрощалися в селі Недобоївці. Солдата Дмитра Костенюка, воїна військової частини А0281, поховали в селі Погорілівка. З солдатом Сергієм Федорюком, воїном військової частини А3029, попрощалися в Сторожинці. Солдата Дмитра Кадика, воїна військової частини А0224, поховали в Новодністровську.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Віталій Рудницький, Дмитро Костенюк, Сергій Федорюк, Дмитро Кадик. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Молодшого сержанта Івана Маковійчука поховали у Вижниці. З солдатами Іллею Боднарашеком та Костянтином Паламарюком попрощалися в селищі Берегомет. Солдата Іллю Візира поховали в селі Лукавці.

Похорони відбулися 24 лютого.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Іван Маковійчук, Ілля Боднарашек, Костянтин Паламарюк, Ілля Візир. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

З солдатом Андрієм Коренковичем, військовослужбовцем військової частини А0281, попрощалися 23 лютого в селі Тораки.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото загиблий військовий Андрій Коренкович. Джерело: Чернівецький обласний центр комплектування

Молодшого сержанта Ігоря Тодиренчука, воїна військової частини А3892, поховали в селі Великий Кучурів. Сержанта Олега Манкевича, воїна військової частини А3028, поховали о 10:00 в селі Ожеве. З солдатом Іваном Кирильчуком, воїном військової частини А3029, попрощалися в селі Добринівці. Військових поховали 22 лютого.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото загиблі військові Олег Манкевич, Іван Кирильчук та Ігор Тодиренчук. Джерело: Обласний центр комплектування

З солдатом Сергієм Чебаном, військовослужбовцем військової частини А4069, попрощалися 20 лютого в селі Дністрівка.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото загиблий військовий Сергій Чебан. Джерело: Facebook / Дністровська районна рада

Солдата Олександра Осипчука, воїна військової частини А2120, поховали в селі Зелений Гай. З солдатом Василем Коваленком, воїном військової частини А3029, попрощалися в селі Нижні Станівці. Військових поховали 19 лютого.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Олександр Осипчук та Василь Коваленко. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

З солдатом Владиславом Колодрівським, воїном військової частини А1126, попрощалися в Заставні. Солдата Миколу Яремчука, воїна військової частини А0284, поховали на Центральному Садгірському кладовищі у Чернівцях. Похорони відбулися 18 лютого.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Владислав Колодрівський та Микола Яремчук. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

З солдатом Володимиром Бабчуком, військовослужбовцем військової частини А4007, попрощалися 16 лютого в селі Звенячин.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Володимир Бабчук. Facebook / OVKCHUA

Солдата Іллю Нікітюка, воїна військової частини А3715, поховали 15 лютого в селі Росошани.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Ілля Нікітюк. Джерело: facebook/OVKCHUA

З солдатом Євгеном Шевчуком, військовослужбовцем військової частини А1778, поховали 13 лютого в селі Самушин.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Євген Шевчук. Фото: Facebook/Вікнянська сільська територіальна громада

Молодшого сержанта Івана Марусика, військовослужбовця військової частини А1126, поховали 12 лютого в селі Кадубівці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото загиблий військовий Іван Марусик. Джерело: Facebook-сторінка голови громади

Солдата Юрія Рахмаєва, воїна військової частини 2144, поховали 11 лютого в селі Суховерхів.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото загиблий військовий Юрій Рахмаєв. Джерело: Чернівецький обласний центр комплектування

Старшого солдата Олександра Скубича поховали поховають в селі Олексіївка. З молодшим сержантом Геннадієм Гордуном попрощалися в селі Чорногузи. Солдата Сергія Накайчука поховали в селі Росошани, що на Кельменеччині.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото троє загиблих військових – Іван Алупой, Сергій Накайчук та Геннадій Гордун. Джерело: Чернівецький обласний центр комплектування

З солдатом Сергієм Штефуряком попрощалися в селі Чагор. Солдата Івана Алупоя поховали в селі Костичани. З молодшим сержантом Андрієм Коциком попрощалис в селі Ясени.

Військових поховали 10 лютого.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото троє загиблих військових – Сергій Штефуряк, Олександр Скубич та Андрій Коцик. Джерело: Чернівецький обласний центр комплектування

Старшого сержанта Миколу Кузенка, воїна військової частини А4267, поховали в селі Вашківці. Старшого солдата Володимира Гаджу, воїна військової частини А7186, поховали в селі Вовчинець. Зі старшом солдатом Миколою Порфир'євим, воїном військової частини А7186, попрощалися в селі Лукавці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото троє загиблих військових: Володимир Бойко, Микола Порфир'єв та Микола Кузенко. Джерело: Чернівецький обласний центр комплектування

Солдата Володимира Бойка, воїна військової частини А7186, поховали в селі Глиниця. З солдатом Василем Шевчуком, воїном військової частини А4084, ппопрощалися в селі Орестівка.Солдата Ігоря Томаша, воїна військової частини А0281, впоховали на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Похорони з військовими відбулися 9 лютого.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото троє загиблих військових: Володимир Гаджа, Ігор Томаш та Василь Шевчук

Старшого солдата Івана Матвієвича, воїна військової частини А1556, поховали в селі Олексіївка. Зі старшим лейтенантом Михайлом Осіповим, воїном військової частини А7093, попрощалися в Хотині. Похорони відбулися 8 лютого.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото Іван Матвієвич та Михайло Осіпов. Джерело: Чернівецький обласний центр комплектування

Старшого сержанта Дмитра Куриша поховали у селі Рижа. З солдатом Віталієм Чечулом попрощалися у селищі Путила. Солдата Сергія Тимчука поховали на Алеї Слави Центрального кладовища у Чернівцях. Похорони відбулися 6 лютого.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото Дмитро Куриш, Віталій Чечул та Сергій Тимчук. Джерело: Facebook / Чернівецький обласний ТЦК та СП

Солдата Василя Петрушка, воїна військової частини А4056, поховали 4 лютого в селі Хлівище.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Василь Петрушко. На фото загиблий військовий Василь Петрушко. Джерело: Facebook/ Чернівецький обласний ТЦК

Молодшого сержанта Іллю Стояна, воїна військової частини А1126, поховали в Сторожинці. З солдатом Андрієм Чорнєєм, воїном військової частини А1302, попрощалися в селі Берегомет. Похорони відбулися 3 лютого.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Ілля Стоян, Андрій Чорней. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Молодшого сержанта Ігоря Скицька, воїна військової частини А3029, поховали в селищі Кострижівка. З солдатом Валерієм Барбюком, воїном військової частини А1556, попрощалися в селі Малятинці. Солдата Сергія Кулакова, воїна військової частини А3017, поховали в селі Грубна. Похорони відбулися 2 лютого.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Ігор Скицько, Валерій Барбюк, Сергій Кулаков. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Із солдатом Анатолієм Філіпчуком, воїном військової частини А4010, попрощалися в селі Киселів 1 лютого.

Солдата Дмитра Бабійчука, військовослужбовця військової частини А7187, поховали 31 січня в селі Бобівці.

Старшого лейтенанта Ігоря Перепелицю, воїна військової частини А0501, поховали в селі Гвіздівці. З солдатом Павлом Танигіним, воїном військової частини А4053, попрощалися в селі Іспас. Похорони відбулися 30 січня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Анатолій Філіпчук, Дмитро Бабійчук, Ігор Перепелиця та Павло Танигін. Фото: Facebook / Чернівецький обласний ТЦК та СП

Зі старшим сержантом Валерієм Стародубом, воїном військової частини А7220, попрощалися в селі Ломачинці 29 січня.

Старшого солдата Геннадія Нуку, воїна військової частини А3029, поховали в селі Тарасівці. Із солдатом Олександром Ткачуком, воїном військової частини А4267, попрощалися в селі Новоселиця (Дністровський район). Похорони відбулися 27 січня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Валерій Стародуб, Олександр Ткачук, Геннадій Нука. Фото: Facebook / Чернівецький обласний ТЦК та СП

Старшого солдата Івана Мітріка, воїна військової частини А7013, поховали Алеї слави Центрального кладовища Чернівців 26 січня.

Солдата Тимура Дольменка, воїна військової частини А0224, поховали в Сторожинці. З солдатом Миколою Мойсюком, воїном військової частини А3892, попрощалися селі Мигове. Похорони відбулися 25 січня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Іван Мітрік, Тимур Дольменко, Микола Мойсюк. Фото: Facebook / Чернівецький обласний ТЦК та СП

Головного сержанта Сергія Савчука, воїна військової частини А4267, поховали в селі Драчинці. Сержанта Миколу Клеця, воїна військової частини А1778, поховали в Сторожинці. Похорони відбулися 24 січня.

Старшого солдата Себастіана Акостакіоає, воїна військової частини А4267, поховали в селі Куликівка. Із солдатом Віктором Григорчуком, воїном військової частини А4355, попрощалися в Новоселиці. Похорони відбулися 23 січня

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Сергій Савчук, Микола Клець, Себастіан Акостакіоає, Віктор Григорчук. Фото: Facebook / Чернівецький обласний ТЦК та СП

Із солдатом В’ячеславом Бурдейним, воїном військової частини А0222, попрощалися в селі Чепоноси 22 січня.

Сержанта Сергія Герасимюка, воїна військової частини А4084 та солдата Івана Данського, воїна військової частини А7187, поховали 21 січня на Алеї слави Центрального кладовища Чернівців.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
В'ячеслав Бурдейний, Іван Данський та Сергій Герасимюк. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Із солдатом Євгеном Нечпаєм, воїну військової частини А7220, попрощалися в Новодністровську. Солдата Тодора Скіпора, воїна військової частини А4267, поховали в селі Купка. Солдата Артура Голодригу, воїна військової частини А4267, поховали в селищі Лужани. Похорони відбулися 20 січня.

Солдата Володимира Оршевського, воїна військової частини А1126, поховали 19 січня в селі Просикуряни.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Євген Нечпай, Тодор Скіпор, Артур Голодрига, Володимир Оршевський. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Старшого лейтенанта Олександра Бизина, воїна військової частини А7187, поховали в Кіцмані. Із сержантом Юрієм Можаром, воїном військової частини А7187, попрощалися в Сторожинці. Солдата Дмитра Скрипея, воїна військової частини А7015, поховали селі Перебиківці. Похорони відбулися 18 січня.

Молодшого сержанта Валентина Мотрюка, військовослужбовця військової частини А7187 поховали 16 січня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Олександр Бизин, Юрій Можар, Дмитро Скрипей, Валентин Мотрюк. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

З капітаном Петром Ковалюком, військовослужбовцем військової частини А7186, попрощалися в селі Черешенька. Сержанта Івана Бужору, воїна військової частини А7186 поховали о 13:00 в селищі Кути Івано-Франківської області. Похорони відбулися 15 січня.

З солдатом Руслана Марусиком, воїном військової частини А7185, попрощалися 14 січня в селі Кадубівці.

Старшого лейтенанта Володимира Охоту, військовослужбовця військової частини А7014 поховали 13 січня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Петро Ковалюк, Іван Бужора, Руслан Марусик, Володимир Охота. Фото: Facebook / Чернівецький обласний ТЦК та СП

Військовий родом з Годилова Віктор Домітращук, воїна військової частини А3719, загинув 8 січня 2023 року в місті Часів Яр, що неподалік Бахмута. У день загибелі бійцю виповнилося 25 років. На початку жовтня на Миколаївщині загинув батько Віктора Володимир. Вони разом вступили до лав ЗСУ на початку повномасштабної війни. Віктора Домітращука поховали 12 січня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Віктор Домітращук. Фото: Facebook / Василь Тодеренчук

Лейтенанта Дмитра Істратія, воїна військової частини А0998, поховали в селі Динівці. Солдата Сергія Гладкого, воїна військової частини А3029, поховали в селі Селище. Похорони відбулися 11 січня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Дмитро Істратій та Сергій Гладкий. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Штаб-сержанта Віталія Задорожного, воїна військової частини А3719, та сержанта Михайла Колдиніна, воїна військової частини А4056, поховали на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців. Старшого сержанта Сергія Самарського, воїна військової частини А0993, поховали в селі Колінківці. Похорони відбулися 9 січня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Віталій Задорожний, Михайло Колдинін та Сергій Самарський. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Солдата Євгенія Басарабу, воїна військової частини А4007, поховали в селі Зелена Липа. Солдата Анатолія Граба, воїна військової частини А2582, поховали в селищі Берегомет. Похорони відбулися 8 січня.

Солдата Анатолія Скворцова, воїна військової частини А0414, поховали в селі Ярівка. Солдата Степана Ніколаєвича, воїна військової частини А4084, поховали в селищі Глибока. Похорони відбулися 6 січня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Євгеній Басарабу, Анатолій Граб, Степан Ніколаєвич, Анатолій Скворцов. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Із солдатом Миколою Солованом, воїном військової частини А4007, та солдатом Вадимом Гулеватим, воїном військової частини А1556, попрощалися у Чернівцяз на Алеї Слави Центрального кладовища. Похорони відбулися 5 січня.

Лейтенанта Дмитра Ковальчука, воїна військової частини А7014, поховали в селі Опришени. З солдатом Артемом Стьопкіним, воїном військової частини А3892, попрощалися у Чернівцях на Садгірському кладовищі. Похорони відбулися 4 січня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Микола Солован, Вадим Гулеватий, Дмитро Ковальчук, Артем Стьопкін. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Сержанта Василя Катана поховали в селі Годилів. Сержанта Олега Ніврянського поховали в селі Шилівці. Вони були воїнами військової частини А3029. З головним сержантом Романом Хомандяком, воїном військової частини 2195, попрощалися в селі Клішківці. Похорони відбулися 3 січня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Василь Катан, Олег Ніврянський, Роман Хомандяк. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Зі старшим солдатом Петром Пелепком з військової частини А3029 попрощалися в селі Нова Жадова 2 січня.

Сержанта Віталія Прінька, воїна військовій частині А3215, поховали на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців 31 грудня.

Молодшого сержанта Ігоря Маника, воїна військової частини А4007, поховали в селі Червона Діброва 30 грудня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Петро Пелепко, Віталій Прінько, Ігор Маник, Микола Зюба. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Солдата Василя Олійника, воїна військової частини А3719, попрощалися в селі Іванівці. Солдата Романа Ящука, воїна військової частини А3029, поховали в Новоселиці Солдата Миколу Зюба, воїна військової частини А7186, поховали в селі Селятин. Похорони відбулися 29 грудня.

Лейтенанта Мирослава Факаса, воїна військової частини А1376, поховали в селі Молодія. Солдата Андрія Бурчака, воїна військової частини А7187, поховали на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців. Похорони відбулися 28 грудня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Василь Олійник, Роман Ящук, Андрій Бурчак, Мирослав Факас.

Солдата Віталія Соловія з військової частини А1556 поховали в селі Горошівці 27 грудня.

З прапорщиком Сергієм Харитоном, воїна військової частини А4056, попрощалися в селі Банилів-Підгірний. Із старшим солдатом Вадимом Кишкою, воїном військової частини А3631, попрощалися в селі Шебутинці. Похорони відбулися 26 грудня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Віталій Соловій, Сергій Харитон, Вадим Кишка. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Лейтенанта Андрія Дідика, воїна військової частини А0414, поховали в селі Білоусівка. З сержантом Владиславом Терентяком, воїном військової частини А4574, попрощалися у селі Брусниця. Старшого солдата Івана Терновецького, воїна військової частини 9938, поховали у селі Кам'яна. Похорони відбулися 25 грудня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Андрій Дідик, Владислав Терентяк, Іван Терновецький. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Капітана Віталія Кирилюка, воїна військової частини А4267, поховали в селі Кам'яна. Штаб-сержанта Олександра Білецького, воїна військової частини А2582 поховали в Хотині. З головним сержантом Іваном Бажанським, воїном військової частини А2582, попрощалися у селі Дорошівці. Солдата Миколу Зубаля, воїна військової частини А3029, поховали в селі Кормань.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Віталій Кирилюк, Олександр Білецький, Іван Бажанський, Микола Зубаль. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Сержанта Юрія Лазоряка, воїна військової частини А4267 та солдата Олега Гороховського, воїна військової частини А7187, поховали на Алеї слави у Чернівцях. Похорони відбулися 24 грудня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Юрій Лазоряк та Олег Гороховський. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Солдата Федора Андрієша з військової частини А0284 поховали у Герці. Старшого солдата Василя Тощука та солдата Володимира Видюка, воїнів військової частини А3719, поховали у селі Снячів. Солдатів Юрія Печенежинського, воїна військової частини А7187 та Анатолія Сандуляка, воїна військової частини А1556 поховали у Чернівцях. Похорони відбулися 23 грудня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Федір Андрієш, Василь Тощук, Володимир Видюк. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Лейтенанта Олександра Карпа, воїна військової частини А2802 та солдата Василя Дороша, воїна військової частини А4350, поховали у Чернівцях 22 грудня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Юрій Печенежський, Анатолій Сандуляк, Олександр Карп, Василь Дорош. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Штаб-сержанта Віктора Растеряєва, воїна військової частини А3029, поховали в селі Черепківці. З солдатом Олександром Палатнюком, воїном військової частини А4267, попрощалися в Сторожинці. Солдата Анатолія Нашкевича, воїна військової частини А3715, поховали в селі Комарівці. Похорони з військовими відбулися 21 грудня.

Старшого солдата Олексія Анікітоя, воїна військової частини А2582, який загинув в перші дні повномасштабного вторгнення на Херсонщині, перепоховали 20 грудня в селі Тарасівці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Олексій Анікітой, Віктор Растеряєв, Олександр Палатнюк, Анатолій Нашкевич. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Капітана Вадима Саприкіна, воїна військової частини А7364 та старшого сержанта Павла Федорюка, воїна військової частини А4165, в останній шлях провели на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Загинули два військових із Новоселиччини Валентин Чупак та Сергій Годнюк. З воїнами попрощались 19 грудня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Вадим Саприкін, Павло Федорюк, Валентин Чупак, Сергій Годнюк. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Солдата Степана Ткачука, воїна 31 прикордонного загону, в останній шлях провели на Садгірському центральному кладовищі 16 грудня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Степан Ткачук. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

З сержантом Василем Федоряком, воїном військової частини А1556, попрощались 15 грудня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Солдат Андрій Шевчук воїн військової частини А3029. З військовим попрощались в селі Коновка 14 грудня.

Із солдатом Сергієм Завязкіним, воїном 31 прикордонного загону, попрощались 13 грудня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Василь Федоряк, Андрій Шевчук, Сергій Завязкін. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Із сержантом Андрієм Савчуком, воїном військової частини 2195, прощання відбулось в селі Гвіздівці.

Солдата Василя Кишляка, воїна військової частини А4267, в останній шлях провели в селі Конятин.

Із солдатом Сергієм Григоряком, воїном військової частини А3029, попрощались в селі Мамаївці.

Похорони з військовими провели 11 грудня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Андрій Савчук, Василь Кишляк, Сергій Григоряк. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Сержанта Михайла Олівського, воїна військової частини А7013 та солдата Олексія Лозовського, воїна військової частини А4267, в останній шлях провели на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців 8 грудня.

Військовий Дмитро Бучацький загинув 2 грудня під час мінометного обстрілу на Донеччині. Зі старшим солдатом попрощались в селі Мілієве.

Солдата Михайла Зубіна, воїна військової частини А3892, поховали на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців. Похорони відбулись 7 грудня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Михайло Олівський, Олексій Лозовський, Дмитро Бучацький, Михайло Зубін. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Прощання з солдатом Віорелом Романюком, воїном військової частини А4084, відбулось в селі Бояни.

Солдата Анатолія Дика, воїна військової частини А2467, в останній шлях провели в місті Сторожинець

Молодший сержант Іван Науменко проходив службу у військовій частині А2120. Прощання з воїном відбулось в селі Лукавці.

Солдата Степана Зеленька, воїна військової частини А0501, в останній шлях провели на на Центральному кладовищі Чернівців. Похорони з військовими відбулись 3 грудня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Віорел Романюк, Анатолій Дика, Іван Науменко, Степан Зеленька. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

3 грудня провели похорон військового Вячеслава Білого. Чоловік загинув 5 листопада під час виконання бойового завдання внаслідок артилерійського обстрілу на Луганщині.

Білий служив у десантно-штурмових військах. Воїну було 43 роки, у нього залишились доньки.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Вячеслав Білий. Фото: КлішківціINFO

Солдат Ігор Ботвінко проходив службу у військовій частині А0281. Солдат Денис Шевченко, родом з Мелітополя, боронив землю у складі військової частини А0536. Похорони відбулись 30 листопада.

Прощання з солдатом Іллею Дяконом, воїном військової частини А4267, відбулось 29 листопада в селі Старий Вовчинець.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Денис Шевченко, Ігор Ботвінко, Ілля Дякон. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

З молодшим сержантом Богданом Семенюком, воїном військової частини А4267, попрощались в селі Білівці.

Старшого солдата Івана Руснака, воїна військової частини А4267, в останній шлях провели в селі Круглик.

Із солдатом Володимиром Пантелєєвим, який проходив службу у військовій частині А1008, попрощались в селі Нижні Синівці.

Солдата Андрія Сливку, воїна військової частини А4056, в останній шлях провели в селі Михалкове.

Похорони з військовими відбулись 2 грудня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Богдан Семенюк, Іван Руснак, Володимир Пантелєєвий, Андрій Сливка. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Молодшого сержанта Юрія Єремейка, воїна військової частини А3211, в останній шлях провели в селі Борівці. У чоловіка залишились дружина та донька. Військовому було 53 роки. Похорон відбувся 28 листопада.

Зі старшим сержантом Сергієм Боднарем, воїном військової частини А3029, попрощались селі Клокічка. Похорони відбувся 28 листопада.

Солдат Олег Опаєць проходив службу у військовій частині А0224. В останній шлях воїна провели 26 листопада в селі Йорданешти.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Юрій Єремейка, Сергій Боднар, Олег Опаєць. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

На війні загинув військовий Валерій Краснян з позивним "Барс". У 2014 році військовий брав участь у боях на Донбасі, обороняв Донецький аеропорт.

Краснян родом з Глибоцького району. Військовий служив у десантно-штурмовій бригаді, у складі миротворчої місії був у Єревані, Тбілісі, Баку.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Валерій Краснян. Фото: Григорій Ванзуряк

Прощання з головним сержантом Іваном Дроняком, воїном військової частини А4267, відбулось у місті Вашківці 24 листопада.

22 листопада попрощались із солдатом Віктором Даглі. Чоловік військовослужбовець військової частини А0989. Похорон відбувся в селі Оршівці.

Прощання з солдатом Едуардом Самсоновичем, воїном військової частини А3892, відбулося 21 листопада в місті Кіцмань.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Іван Дроняк, Віктор Даглі, Едуард Самсонович. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Зі старшим солдатом Петром Чепілєм, воїном військової частини А3719, попрощались в селі Кам’яна.

Солдата Павла Каланчу, воїна військової частини А4165, провели в селі Остриця.

Із солдатом Олександром Самолейко, який проходив службу у військовій частині Національної гвардії України 3018, попрощались у Лужанах. Загинув військовий Олександр Георгіца. Чоловік родом з села Вартиківці.

Прощання з воїнами відбулось 18 листопада.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 280 військових з Буковини. Згадуємо їх
Петро Чепіль, Павло Каланча, Олександро Самолейко, Олександр Георгіца. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Зі старшим сержантом Сергієм Фрацевіром, воїном військової частини А3029, попрощались на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Молодший сержант Ігор Дубець проходив службу у військовій частині А7187. В останній шлях воїна провели у селі Панка.

Прощання з солдатом Сергієм Бледнюком, воїном військової частини А3715, відбулось у Берегометі.

Прощання з воїнами відбулось 17 листопада.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 270 військових з Буковини. Згадуємо їх
Сергій Фрацевір, Ігор Дубець, Сергій Бледнюк. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

16 листопада попрощались з солдатом військової частини А7187 Йосипом Яновським. Похорон відбувся у Сторожинці. Чоловіку було 57 років.

Військовий із Сокирянщини Микола Колєснік загинув у Луганській області. Прощання із загиблим відбулось в селі Ломачинці 15 листопада. Люди зустрічали тіло загиблого на колінах.

Із солдатом Віталієм Маковійчуком, воїном військової частини А2120, попрощались на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців. Похорон відбувся 11 листопада.

Солдата Сергія Зайця, воїна військової частини А4084, в останній шлях провели в селі Стерче 9 листопада.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 270 військових з Буковини. Згадуємо їх
Йосип Яновський, Микола Колєснік, Віталій Маковійчук, Сергій Заєць. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Загинув військовий Юрій Косташ. З чоловіком попрощались у Грозинцях, де він проживав. Також загинув Іван Лучак із Зеленого Гаю.

12 листопада поховали старшого сержанта Юрія Плиску, воїна військової частини А4267. Похорон провели у селі Підзахаричі.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 270 військових з Буковини. Згадуємо їх
Юрій Косташ, Іван Лучак, Юрій Плиску. Фото: Новоселицька міська рада територіальної громади

У боях загинув старший солдат Володимир Браткевич. З ним попрощались в селі Панка 10 листопада. Зі старшим солдатом Олексієм Адомовичем прощалися в селі Нові Бросківці 9 листопада.

Володимир Браткевич та Олексій Адамович
Володимир Браткевич та Олексій Адамович. Facebook / OVKCHUA

7 листопада на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців поховали Дмитра Чекотіла, в місті Новодністровськ — Леоніда Кренца.

Дмитра Чекотіло та Леонід Кренц
Дмитра Чекотіло та Леонід Кренц. Facebook / OVKCHUA

6 листопада у Вижниці попрощались з молодшим сержантом Олександром Чебаном, у селі Рукшин — із солдатом Станіславом Мельничуком.

Олександр Чебан та Станіслав Мельничук
Олександр Чебан та Станіслав Мельничук. facebook/OVKCHUA

Майор Сергій Місевич загинув на Харківщині. Він був військовим з 2014 року, також працював викладачем юридичного факультету ЧНУ. З ним попрощались 4 листопада у Мамаївцях. Солдата Івана Остащука, воїна військової частини А4267, в останній шлях провели в рідному селі Рудка.

Із солдатом Сергієм Романцовим, воїном військової частини А1008, попрощались 4 листопада на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 270 військових з Буковини. Згадуємо їх
Сергій Місевич, Іван Остащук, Сергій Романцов. Facebook / OVKCHUA

На Сокирянщині попрощались із солдатом Андрієм Грамою, воїном військової частини А4056. Його поховали 2 листопада в селі Василівка.

З солдатом Богданом Кочерганом, воїном військової частини А0409, попрощались на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Андрій Грама та Богдан Кочерган
Андрій Грама та Богдан Кочерган. Facebook / OVKCHUA

2 листопада прощались з солдатами військової частини А3715 — Павлом Данилюком в селі Нові Бросківці та Олександром Мечетіном в селі Шубранець.

Павло Данилюк та Олександр Мечетін
Павло Данилюк та Олександр Мечетін. Суспільне Чернівці

Старший сержант Олександр Комариця проходив службу в військовій частині А4007. Прощання з воїном відбулося в селі Конятин.

Старший солдат Станіслав Чернолюк проходив службу у військовій частині А3715. З ним попрощались в селі Лукавці.

Олександр Комариця та Станіслав Чернолюк
Олександр Комариця та Станіслав Чернолюк. Facebook / OVKCHUA

29 жовтня в селі Хряцька попрощались з солдатом Михайлом Заїцем. Він проходив службу.

Михайло Заїць
Михайло Заїць. Facebook / OVKCHUA

Загинули воїни військової частини А4267 — сержант Микола Миндьо, з яким прощаються на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців, та солдат Іван Ситник, якого поховають в рідному селі Кадубівці.

Микола Миндьо та Іван Ситник
Микола Миндьо та Іван Ситник. Facebook / OVKCHUA

Головного сержанта Віталія Гнатюка, воїна військової частини А3719, поховають в селі Самушин.

З молодшим сержантом Миколою Іримеску, воїном військової частини А4267, прощатимуться в селі Кам'янка.

Воїнів військової частини А2582 солдата Любомира Шевчука та солдата Олександра Кисилицю поховають на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 250 військових з Буковини. Згадуємо їх
Віталій Гнатюк, Микола Іримеску, Любомир Шевчук, Олександр Кисилиця. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Андрій Грама загинув у боях в районі населеного пункту Новоявлена Донецької області, внаслідок вогнепального поранення. Військовому було 46 років. У чоловіка залишились дружина та син. Похорон відбувся 2 листопада.

Старший солдат Станіслав Чернолюк загинув 25 жовтня під час бою в Донецькій області. Військовому було 25 років. Він родом з села Банилів-Підгірний.

Солдат Ігор Поперечний воїн військової частини А4267. З військовим попрощались у місті Хотин.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 250 військових з Буковини. Згадуємо їх
Андрій Грама, Станіслав Чернолюк, Ігор Поперечний. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Із матросом Сергієм Мельсітовим, воїном військової частини А2613, попрощались на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Солдат Андрій Влайко проходив службу у військовій частині А4007. Прощання з воїном відбулось у селі Малий Кучурів.

Військовий Іван Козарь загинув 23 жовтня. Він воїн військової частини А7186. Чоловіка поховали у селищі Берегомет.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 240 військових з Буковини. Згадуємо їх
Сергій Мельсітовй, Андрій Влайко, Іван Козарь. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Військовий Юрій Станіцький родом з села Тарашани. Чоловіку було 38 років. Похорон відбувся 24 жовтня.

Солдат Анатолій Шешуряк родом із села Черешенька. Чоловік загинув 16 жовтня у Донецькій області.

Ігор Ісопчук житель села Липовани. Він стрілець стрілецької роти. Військовий загинув жовтня біля міста Ізюм.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 270 військових з Буковини. Згадуємо їх
Юрій Станіцький, Анатолій Шешуряк, Ігор Ісопчук. Фото: Вижницька Районна Рада

Через артилерійський обстріл в Донецькій області, загинув житель міста Сокиряни Олександр Серебрянський. Військовому було 23 роки.

Головний сержант проходив службу на посаді гранатометника. До служби в армії Серебрянський працював у сфері культури – на посаді начальника відділу адміністративно-господарської діяльності будинку народної творчості та дозвілля. Попередньо проходив службу за контрактом у лавах Державної прикордонної служби України.

Старшого сержанта Іллю Комарицю, воїна військової частини А3892, поховали в селі Кам'яна.

Із сержантом Олександром Баланом, воїном військової частини А3715, попрощались на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 200 військових з Буковини. Згадуємо їх
Олександр Серебрянський, Ілля Комариця, Олександр Балан. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Молодшого сержанта Степана Мудрея, воїна військової частини А1556, поховали в селі Репужинці.

Солдата Івана Голодригу, воїна військової частини А2582, поховали у селі Валя Кузьмина.

Загинув військовий з села Василівка Олександр Біцюк. Чоловік у березні добровольцем приєднався до лав Збройних сил України. Проходив службу в роті супроводження військовий вантажів однієї із військових частин ЗСУ.

До служби в українській армії працював викладачем у Вінницькому державному педагогічному університеті. У 45-річного чоловіка залишились дружина та діти.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 200 військових з Буковини. Згадуємо їх
Степан Мудрей, Іван Голодрига, Олександр Біцюк. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Старшого солдата Вадима Голінатого, воїна військової частини А3029, поховали на Алеї Слави Центрального кладовища.

Прощання з солдатом Василем Мустецою, воїном військової частини А3029, відбулось на Садгірському кладовищі в Чернівцях.

7 жовтня під час виконання бойового завдання поблизу села Благодатне Миколаївської області загинув Володимир Домітращук. Військовий з перших днів повномасштабної війни пішов на фронт. Чоловіку було 46 років.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 200 військових з Буковини. Згадуємо їх
Вадим Голінатий, Василь Мустеца, Володимир Домітращук. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Молодший сержант Микита Шпаркий був воїном військової частина А3029. З ним попрощалися у селі Форосна.

Микита Шпаркий
Микита Шпаркий. facebook/OVKCHUA

Через артилерійський обстріл у Херсонській області загинув Анатолій Кривонос. Чоловік родом з міста Нова Каховка, його родина мешкає у селищі Глибока.

У перші місяці війни Кривонос повернуся в Україну та відправився на фронт

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 200 військових з Буковини. Згадуємо їх
Анатолій Кривонос. Фото: Григорій Ванзуряк

Загинули воїни військової частини А2582 солдат Юрій Іванович, Олександр Горюк та Віктор Атвіновський. Прощання з військовими відбулось 7 жовтня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 200 військових з Буковини. Згадуємо їх
Юрій Іванович, Олександр Горюк, Віктор Атвіновський. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Зі старшим солдатом Павлом Дяволюком, воїном військової частини А1556, прощались в селі Горбово.

Прощання з солдатом Олександром Мельником, воїном військової частини А2120, відбулось в селі Василівка.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 200 військових з Буковини. Згадуємо їх
Павло Дяволюк, Олександр Мельник. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Поблизу населеного пункту Нове Донецької області загинув стрілець-снайпер Аркадій Фаркаш. Чоловіку було 34 роки, він родом з села Купка.

Солдат Віталій Філіпець воїн військової частини А4267. Прощання з військовим відбулось 6 жовтня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 200 військових з Буковини. Згадуємо їх
Аркадій Фаркаш, Віталій Філіпець. Фото: Сучевенська сільська рада

У районі населеного пункту Нижня Журавка Харківська області загинули двоє військових з Вижниччини.

Петру Мельничуку було 34 роки, чоловік родом з села Іспас. Вініамін Данищук з села Чорногузи, йому було 22 роки.

Солдат Кирил Тілєєв воїн військової частини А2120. З військовим прощались на Алеї Слави Центрального кладовища в Чернівцях.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 200 військових з Буковини. Згадуємо їх
Петро Мельничук, Вініамін Данищук, Кирил Тілєєв. Фото: Вижницька Районна Рада

2 жовтня в Мамаївцях попрощалися з військовим Віталієм Гуцуляком. Люди зустрічали тіло загиблого на колінах.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 200 військових з Буковини. Згадуємо їх
Віталій Гуцуляк. Фото: Офіційна сторінка Мамаївської ОТГ

Загинув старший сержант, командир відділення Сергій Офіцеров. Чоловік родом з Хотинщини. Прощання з військовим відбулось 5 жовтня в селі Атаки.

Матроса Ігоря Потерейка, воїна військової частини А3821, поховали в селі Мошанець.

У боях за Донецьку область загинув житель села Запша, що на Путильщині, Павло Іванищук.

Солдат Вячеслав Осипенко проходив службу у військовій частині А1126. Прощання з воїном відбулось у місті Заставна.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 200 військових з Буковини. Згадуємо їх
Сергій Офіцеров, Ігор Потерейко, Павл Іванищук, Вячеслав Осипенко. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Старшого солдата Сергія Осінцева, воїна військової частини А2582, поховали у селі Оршівці.

Військовий Павло Танигін родом із села Іспас. Чоловік загинув 15 вересня у Донецькій області.

Загинув військовий Яків Скрипник із села Рашків. У чоловіка залишились дружина та діти.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 200 військових з Буковини. Згадуємо їх
Сергій Осінцев, Павло Танигін, Яків Скрипник. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

На Херсонщині загинув капітан Віктор Москучук. Чоловік родом із села Гвіздівці, йому було 42 роки. У нього залишились дружина та діти.

Зі старшим сержантом Миколою Бурдейним, воїном військової частини А3892, прощались в селі Зелена.

Солдат Іван Іпатій, воїн військової частини А7107. З військовим прощались в селі Лукавці.

Старший лейтенант Олександр Головко, воїн військової частини А7093. З ним попрощались на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 200 військових з Буковини. Згадуємо їх
Віктор Москучук, Микола Бурдейний, Іван Іпатій, Олександр Головко. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Солдата Миколу Губера, воїна військової частини А4053, поховали в Лужанах.

Загинув старший солдат Ян Вільховецький, воїн військової частини А3029. Його поховали на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Із воїном військової частини А4010 Андрієм Палагнюком попрощалися в селі Виженка.

Ян Вільховецький, Микола Губер, Андрій Палагнюк
Ян Вільховецький, Микола Губер, Андрій Палагнюк. facebook / OVKCHUA

Загинув майстер-сержант Сергій Українець, воїн військової частини А2802. Чоловіку було 45 років, він родом з села Великий Кучурів. Його поховали 18 вересня в рідному селі.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 200 військових з Буковини. Згадуємо їх
Військовий Сергій Українець. Фото: Facebook/ Василь Тодеренчук

З солдатом Василем Шелепенду, воїном військової частини А4053, попрощались в селі Малятинці.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 200 військових з Буковини. Згадуємо їх
Військовий Василь Шелепенда. Фото: Facebook/ Обласний ЦТК та СП

З головним сержантом Іваном Вайпаном, воїном військової частини А4267, прощались у селі Нова Жадова.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть 200 військових з Буковини. Згадуємо їх
Іван Вайпан. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Андрій Палагнюк родом з села Виженка. Військовий загинув 12 вересня на Донеччині.

Молодший сержант Анатолій Козак, воїн військової частини А1556. З ним прощались в селі Шебутинці.

Солдат Ілля Коржан, воїн військової частини А1358. З військовим прощались в селі Дубове.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 190 військових з Буковини. Згадуємо їх
Андрій Палагнюк, Анатолій Козак, Ілля Коржан. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Сержант Анатолій Красій, воїн військової частини А028. З ним прощались в селі Чорнівка.

З солдатом Віталієм Мойсою, воїном військової частини А0998, прощались в селі Дихтинець.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 190 військових з Буковини. Згадуємо їх
Анатолій Красій, Віталій Мойса. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

На Донеччині загинув військовий Сергій Чобан. Він у перші дні вторгнення відправився на фронт. Чоловік родом з Сокирянщини. У нього залишились дружина та діти.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 190 військових з Буковини. Згадуємо їх
Сергій Чобан. Фото: Сокирянська міська рада

7 вересня в селі Круглик попрощались з 33-річним військовим Денисом Юликом. Люди з навколишніх сіл зустрічали тіло загиблого на колінах. У Юлика залишилися двоє дітей, дружина та матір.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 190 військових з Буковини. Згадуємо їх
Хлопчик тримає портрет свого загиблого на війні батька Дениса Юлика. Facebook/Андрій Дранчук

Військовий Юрій Ямницький родом з Вижниччини. Загинув під час виконання бойового завдання у Херсонській області.

Загинув капітан Володимир Золотий. Він воїн військової частини А1736. З військовим прощались 5 вересня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

З солдатом Сергієм Андрусиком, воїном військової частини А3715, попрощались у селі Рідківці.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 190 військових з Буковини. Згадуємо їх
Денис Юлик, Юрій Ямницький, Володимир Золотий, Сергій Андрусик. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

У бою загинув військовий Василь Прокопой. У перші дні вторгнення перебував у Берліні. Згодом повернуся в Україну та відправився на фронт. Чоловіку було 48 років. Він родом з села Великий Кучурів.

"Йому спочатку відмовили через стан здоров'я, але він наполягав, що здатний долучитися до ЗСУ. Попри вмовляння рідних, він змінив європейські умови на окопи та землянку, щоб відстояти право на вільне майбутнє Українського народу", — йдеться на Facebook-сторінці голови громади.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 190 військових з Буковини. Згадуємо їх
Василь Прокопой. Фото: Василь Тодеренчук

З сержантом Едуардом Адамко, воїном військової частини А2573, попрощались у селі Юрківці.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 180 військових з Буковини. Згадуємо їх
Едуард Адамко. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Молодший лейтенант Володимир Гуменюк воїн військової частини А3029. З військовим попрощались в Чернівцях.

Солдат Петро Поляк воїн військової частини А2120. Похорон військового відбувся у селі Киселиця.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 180 військових з Буковини. Згадуємо їх
Володимир Гуменюк, Петро Поляк. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Військовий Василь Дем'янчук загинув у боях на Донеччині. Чоловік родом із Сокирян. У нього залишились дружина та діти.

Загинув військовий Олександр Кутейніков. Чоловік працював секретарем Грубнянської сільської ради, два скликання — сільським головою. З початком повномасштабного вторгнення пішов служити в ЗСУ. У нього залишився син.

Молодший сержант Віктор Рудейчук родом з міста Заставна. Він воїн військової частини А4053.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 180 військових з Буковини. Згадуємо їх
Василь Дем'янчук, Олександр Кутейніков, Віктор Рудейчук

У Донецькій області внаслідок артилерійського обстрілу загинув капітан Василь Шлей. Військовий був учасником АТО з 2014 року. Чоловіку було 30 років. Він родом з Хотина. У нього залишився син.

Загинув військовий Віктор Кишка. Похорони воїна військової частини А1778 відбулись у селі Кормань.

Прощання з солдатом Олегом Кострюковим відбулось на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців. Він воїн військової частини А4017.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 180 військових з Буковини. Згадуємо їх
Василь Шлей, Віктор Кишка, Олег Кострюков. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Під час обстрілу на російсько-українській війні загинув військовий Олександр Звягін. На початку вторгнення він з сім'єю евакуювався з Херсона у Великокучурівську громаду. Пізніше звернувся до військкомату й воював на фронті.

Чоловіку було 47 років.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть 180 військових з Буковини. Згадуємо їх
Олександр Звягін. Фото: Василь Тодеренчук

З молодшими сержантами Олександром Клецем та Ігорем Морарашем попрощались 23 серпня. Олександра Клеця поховали у селі Нелипівці, Ігоря Морараша — в Чернівцях.

Олександр Клець та Ігор Морараш
Олександр Клець та Ігор Морараш. facebook/OVKCHUA

Старшого солдата Олега Булигу поховали на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

На фронті загинули молодші сержанти Василь Мельничук з села Бочківці та Микола Бамбуляк з села Браїлівка.

Олег Булига, Василь Мельничук та Микола Бамбуляк
Олег Булига, Василь Мельничук та Микола Бамбуляк. Facebook / OVKCHUA

Військовий з села Берестя Новоселицької громади Дмитро Ігнатеско загинув 11 серпня. Він був етнічним молдованином і майже 20 років прожив в Італії. Приїхав воювати після того, як дізнався про повномасштабне російське вторгнення.

Дмитру було 45 років. У чоловіка залишились дружина та донька.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 170 військових з Буковини. Згадуємо їх
На фото військовий Дмитро Ігнатеско. Джерело: Олександр Населенко

Загинув солдат Анатолій Малородов. Він родом з селища Іванівці Дністровського району.

На протитанковій міні підірвався військовий з села Черепківці Глибоцької громади Юрій Ткачук. Він був сержантом першої гірсько-штурмової роти.

Солдат Іван Поляков родом з Чернівців. Був воїном військової частини А3029. Він загинув в районі Бахмуту Донецької області.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 170 військових з Буковини. Згадуємо їх
Анатолій Малородов, Юрій Ткачук, Іван Поляков. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Загинула військова Ірина Гордієвич. Вона служила у батальйоні патрульної служби поліції особливого призначення, який працював на лініях розмежування. Загинула в перший день повномасштабного вторгнення у Щасті Луганської області.

Тіло військової змогли доставити рідним лише за п'ять місяців від її смерті. Ірину Гордієвич з почестями поховали на центральному кладовищі в Годилові.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть 170 військових з Буковини. Згадуємо їх
Фото: Facebook/ Чернівецька районна рада

Роман Орлецький родом з Мамаївців. Йому було 37 років.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть 170 військових з Буковини. Згадуємо їх
Фото: Facebook/ Чернівецька районна рада

Олександр Терлецький родом з села Цурень Острицької громади. Йому було 30 років.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть 170 військових з Буковини. Згадуємо їх
Фото: Facebook/ Чернівецька районна рада

Загинув військовий Олег Деда з Новоселиці. З ним попрощались 16 серпня.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 160 військових з Буковини. Згадуємо їх
Фото: Facebook/ Чернівецька обласна рада

Загинув лейтенант Іван Гончаров. Він родом з селища Неполоківці. Військовому було 30 років.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 160 військових з Буковини. Згадуємо їх
Фото: Facebook/ Чернівецька обласна рада

У Бахмутському районі Донецької області загинув Едуард Голенок. Він загинув 6 серпня через мінометний обстріл. Едуард був стрільцем-санітаром штурмового батальйону, він родом з Новодністровська.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 160 військових з Буковини. Згадуємо їх
Фото: Facebook/ Наталя Цимбалюк

Загинув солдат Дмитро Кіф'як, повідомили в обласному центрі комплектування. Солдат родом з села Подвірне Мамалигівської громади. З ним попрощались у Подвірному 12 серпня.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 160 військових з Буковини. Згадуємо їх
Фото: Facebook/ Чернывецький обласний ТЦК та СП

Юрій Царик родом з села Киселів. Він призався в ЗСУ в 2012 році, служив в Окремій президентській бригаді імені Богдана Хмельницького. З березня 2021 року служив у військові частині в Краматорську.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 160 військових з Буковини. Згадуємо їх
Юрій Царик. Фото: Веренчанська сільська рада

На Донеччині загинув старший сержант родом з Сокирянщини Василь Мікірін. Військовий був учасником АТО. З початком повномасштабного вторгнення пішов служити в ЗСУ, не чекаючи повістки. Чоловіку було 36 років.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 160 військових з Буковини. Згадуємо їх
Василь Мікірін. Фото: Василь Мікірін

У серпні загинули двоє військових зі Сторожинеччини — Анатолій Няйко та Тарас Кнапа.

Солдат Кнапа родом зі Сторожинця. Військовий загинув через артилерійський обстріл у Донецькій області. Чоловіку було 38 років.

Молодший сержант Няйко родом із села Слобода-Комарівці. Військовий загинув через вибухову травму, яку отримав у Донецькій області. Він помер в госпіталі у Дніпрі. Чоловіку було 44 роки.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть 160 військових з Буковини. Згадуємо їх
Тарас Кнапа та Анатолій Няйко. Фото: Ігор Матейчук

Олег Баланецький загинув на Донеччині. Йому було 22 роки. Пішов служити 25 лютого цього року. Він родом із села Подвірне Мамалигівської громади. Про це Суспільному сказав голова громади Аркадій Шова.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 150 військових з Буковини. Згадуємо їх
Олег Баланецький. Фото: Аркадій Шова

Старший лейтенант Сергій Данілюк родом з села Стерче. У чоловіка залишились троє дітей.

Загинув солдат Сергій Кушинський. Він воїн військової частини А4165. Прощались з військовим на Алеї Слави Центрального кладовища в Чернівцях.

Старший сержант Олексій Ткачук родом з села Комарівці. Військовий загинув у Харківській області. Чоловіку було 42 роки.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 150 військових з Буковини. Згадуємо їх
Сергій Данілюк, Сергій Кушинський та Олексій Ткачук

1 серпня прощались з старшим солдатом Миколою Будеєм. Він воїн військової частини А3029. Чоловік родом з села Старий Вовчинець.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 150 військових з Буковини. Згадуємо їх
Микола Будей. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Загинули двоє військових з Вижниччини — Валерій Борсук та Юрій Ферлієвич.

Військовий Борсук родом із села Мигово, що на Вижниччині.

Ферлієвич воїн військової частини А2582. Загинув під час виконання бойового завдання у Донецькій області. Чоловік родом із села Конятин.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 160 військових з Буковини. Згадуємо їх
Валерій Борсук та Юрій Ферлієвич. Фото: Вижницька районна державна адміністрація

Від бойових поранень на війні загинула капітан ЗСУ Інна Внукова. На початку вторгнення вона з мамою евакуювалась в область з Мелітополя, який зараз під тимчасовою окупацією.

Як військовозобов'язана, Внукова у перші дні вторгнення відправилась на фронт не чекаючи повістки. Військовій було 30 років.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 150 військових з Буковини. Згадуємо їх
Інна Внукова. Фото: Григорій Ванзуряк

24 липня попрощались із солдатом Романом Скульчуком, воїном військової частини А2582. Похорон відбувся у Вижниці.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 150 військових з Буковини. Згадуємо їх
Роман Скульчук. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

З воїнами військової частини Національної гвардії України 3113 солдатом, Миколою Горбаном та Андрієм Божеком, прощатимуться 20 липня.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 140 військових з Буковини. Згадуємо їх
Микола Горбан та Андрій Божек. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Через артилерійський обстріл поблизу Бахмутського району загинув військовий Микола Козак. Він пішов воювати на початку повномасштабного вторгнення. Чоловік родом з Новодністровська. Йому було 53 роки.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 140 військових з Буковини. Згадуємо їх
Микола Козак. Фото: Наталя Цимбалюк

На Донеччині загинув 19-річний Максим Кравець. Він родом з села Ломачинці. Військовий на початку війни пішов служити добровольцем разом з батьком. Кравець проходив службу у одній із військових частин Національної гвардії України.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 140 військових з Буковини. Згадуємо їх
Максим Кравець. Фото: Сокирянська міська рада

12 липня у Донецькій області загинув Дмитро Чайка. Він родом з села Вербівці. Йому було 24 роки.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 140 військових з Буковини. Згадуємо їх
Дмитро Чайка. Фото: Заставнівська міська рада

Загинув старший солдат Дмитро Якубовський. Чоловік родом з Сторожинеччини. Військовий загинув внаслідок танкового обстрілу у Донецькій області. Йому було 29 років.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 140 військових з Буковини. Згадуємо їх
Дмитро Якубовський. Фото: Ігор Матейчук

З капітаном Георгієм Путінцевим, воїном військової частини А4030, прощались на Алеї Слави Центрального кладовища в Чернівцях.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 140 військових з Буковини. Згадуємо їх
Георгій Путінцевий. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

У Чернівцях попрощались з військовим Дмитром Ясенком з позивним "Мангуст", який загинув у бою проти російської армії. Його поховали на Центральному кладовищі.

Дмитро Ясенко воював у складі 80-ї десантно-штурмової бригади. Він був капітаном роти. З 2014 року він воював в АТО, згодом був демобілізований через поранення. За тиждень до повномасштабного вторгнення Росії в Україну знову повернувся на фронт.

Дмитро загинув на Луганщині. Наприкінці липня йому мав виповнитись 31 рік. У нього залишилися дружина та 5-річний син.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 140 військових з Буковини. Згадуємо їх
Фото Дмитра Ясенка. Суспільне Чернівці

На Донеччині під час артилерійського обстрілу загинув Михайло Яжук. Чоловік родом з села Новоолексіївка, що на Сокирянщині. Йому було 28. У Яжука залишились дружина та діти.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 140 військових з Буковини. Згадуємо їх
Михайло Яжук. Фото: Сокирянська міська рада

Зі старшим солдатом Денисом Осиповичем прощались на Алеї Слави Центрального кладовища в Чернівцях.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 140 військових з Буковини. Згадуємо їх
Денис Осипович. Фото: Чернівецька обласна військова адміністрація

У Донецькій області від важкого осколкового поранення загинув Віталій Герега з Білівців.

У боях на Донеччині загинув військовий із Заставнівщини Микола Кривохижа. Понад рік воював в АТО. Тоді був командиром роти. На початку російського вторгнення пішов воювати разом із сином. Загинув під час артилерійського обстрілу. Військовому було 54 роки. У нього залишилась дружина та двоє дітей. Чоловік родом із села Чорний Потік.

Віталій Герега та Микола Кривохижа
Віталій Герега та Микола Кривохижа. Джерело: Facebook / Андрій Дранчук, Олександр Колодрівський

7 липня загинув військовий з Вікнянської громади Василь Герела Йому було 54 роки.

Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть понад 140 військових з Буковини. Згадуємо їх
Віталій Герега. Фото: Чернівецька обласна військова адміністрація

Загинув старший солдат, стрілець зенітник Олександр Спринчане. Чоловік родом з села Великосілля Герцаївської громади. На початку повномасштабного вторгнення він пішов воювати, не чекаючи повістки. Йому було 28 років.

У 2014 році Олександр вступив до лав Збройних сил України у складі 80 десантно-штурмової бригади. Військовий брав участь в АТО. У 2018 році завершив службу. До цього закінчив ліцей сфери послуг за спеціальністю оператора комп'ютерного набору та верстки.

Він працював охоронником у Львові. У нього залишилась дружина та син.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 130 буковинців. Згадуємо їх
Олександр Спринчане. Фото: Герцаївська громада

На Донеччині загинув Юрій Молдован родом із села Крутеньки. Він пішов воювати на початку повномасштабного вторгнення Росії

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 130 буковинців. Згадуємо їх
Юрій Молдован. Фото: Андрій Дранчук

На війні загинув сержант Микола Боднарюк. Він був старшим навідником першого гранатометного відділення. Військовий загинув 22 квітня у Луганській області. Чоловік родом з села Стара Жадова Сторожинецького району. Про це Суспільному повідомила родичка воїна Марія Гаврилюк.

У Чернівецькому обласному ТЦК підтвердили смерть Боднарюка. Коли відбудеться похорон невідомо.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 130 буковинців. Згадуємо їх
Микола Боднарюк. Фото: Марія Гаврилюк

З солдатом Миколою Сандуляком, воїном військової частини А7185, прощались на Центральному міському кладовищі в Чернівцях.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 130 буковинців. Згадуємо їх
Микола Сандуляк. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Військовому Денису Поповичу було 33 роки. Чоловік родом з Веренчанської громади. До повномасштабного вторгнення працював на станції техобслуговування.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 130 буковинців. Згадуємо їх
Денис Попович. Фото: Веренчанська громада

Руслан Куллаков родом з села Давидівці. Військовому було 39 років. У нього залишились діти та дружина.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 130 буковинців. Згадуємо їх
Руслан Куллаков. Фото: Rada Kitsman

Загинув Микола Унгурян із Вашківців. Військовий загинув під час стрілецького бою у Донецькій області.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 130 буковинців. Згадуємо їх
Микола Унгурян. Фото: Вижницька Районна Рада

У Бахмутському районі на Донеччині загинув Сергій Крайник. Він був родом з Новодністровська. Відомо, що військовий був солдатом мінометної батареї механізованого батальйону. Крайник загинув від обстрілу з гелікоптера.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 130 буковинців. Згадуємо їх
Сергій Крайник. Facebook/Наталя Цимбалюк

Загинув воїн з Новоселиччини Олексій Арбузов. У чоловіка залишились дружина та діти.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 120 буковинців. Згадуємо їх
Олексій Арбузов. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

На Донеччині загинув 46-річний військовий Андрій Кучмій. Він пішов на фронт у перші дні повномасштабної війни. Чоловік родом з села Тисовець.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 120 буковинців. Згадуємо їх
Андрій Кучмій. Фото: Василь Тодеренчук

У селі Біла Криниця Чернівецької області попрощались з військовим Олександром Гринчуком. Йому було 33 роки. Він пішов на війну разом з двома братами у перший день повномасштабного вторгнення.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 120 буковинців. Згадуємо їх
Портрет та нагороди Олександра Гринчука. Суспільне Чернівці

У бою проти російської армії загинули солдати Олексій Гимплюк та Ігор Кушнір.

Гимплюк загинув у стрілецькому бою 25 червня на Донеччині. На Сокирянщині тіло військового зустрічали живим коридором.

Кушнір родом із села Бочківці. Він пішов воювати на початку повномасштабного вторгнення Росії. Отримав поранення, втім згодом повернувся на фронт.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 120 буковинців. Згадуємо їх
Олексій Гимплюк та Ігор Кушнір

Загинув солдат Анатолій Чупрун. З воїном військової частини А4165 попрощались у селі Дорошівці.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 120 буковинців. Згадуємо їх
Анатолій Чупрун. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

У Луганській області від артилерійського обстрілу загинув Андрій Стьопенко. Він був гранатометником гірсько-штурмової роти. Чоловік родом з села Куликівка.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 120 буковинців. Згадуємо їх
Андрій Стьопенко. Фото: Герцаївська громада

Аслан Багіров загинув внаслідок поранення під час артилерійного обстрілу на Луганщині. Чоловік родом з Вижниччини.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 100 буковинців. Згадуємо їх
Аслан Багіров. Фото: Вижницька районна державна адміністрація

20 червня загинув Євген Данищук з села Розтоки. У військовго залишилась двоє синів, донька, дружина.

37-річний Данищук два скликання поспіль працював на посаді голови Розтоківської сільради.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 100 буковинців. Згадуємо їх
Євген Данищук. Фото: Кутська селищна рада

Старшого лейтенанта Олександра Савчука, воїна військової частини А7187, поховали на Алеї Слави в Чернівцях.

З солдатом Віктором Бобиком, воїном військової частини А1126, прощались у селі Вертиківці.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 100 буковинців. Згадуємо їх
Олександр Савчук, Віктор Бобик. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Сержант Микола Мартинюк родом з Хотинщини. Військовий загинув під час бою на Донеччині. Він був навідником десантно-штурмового відділення. Йому було 33 роки.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 100 буковинців. Згадуємо їх
Микола Мартинюк. Фото: Андрій Дранчук

Олександр Биховець військовослужбовець 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Чоловік родом з Глибоччини. У нього залишились сини та дружина.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 100 буковинців. Згадуємо їх
Олександр Биховець. Фото: Глибоцька територіальна громада

На війні проти російських окупаційних військ загинули старший солдат Володимир Мартинюк, солдат Іван Ляхомський та сержант Вадим Винничук.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 100 буковинців. Згадуємо їх
Мартинюк, Ляхомський, Винничук. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

На війні загинули молодший сержант Олег Сирота, солдат Іван Фартушняк, сержант Руслан Проданюк

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 100 буковинців. Згадуємо їх
Олег Сирота, Іван Фартушняк, Руслан Проданюк. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Роман Мельничук родом з села Середній Майдан. Чоловіку було 40 років. Військовий загинув під час бойових дій 15 червня. Для вшанування пам'яті військовослужбовця у Вижницькій громаді 19 та 20 червня оголосили Дні жалоби.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 100 буковинців. Згадуємо їх
Роман Мельничук. Фото: Асоціація ветеранів "За Україну. За її волю"

Загинув Руслан Колодій родом з Сокирянщини. Колодій пішов служити в ЗСУ добровольцем на початку російського повномасштабного вторгнення в Україну. Чоловіку було 45 років.

У військового залишилась матір та сини.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 100 буковинців. Згадуємо їх
Руслан Колодій. Фото: Сокирянська міська рада

Сержант Микола Десятніченко родом зі Сторожинеччини. Загинув поблизу села Врубівка Луганської області. Чоловіку було 36 років.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 100 буковинців. Згадуємо їх
Микола Десятніченко. Фото: Ігор Матейчук

На Харківщині загинув 43-річний майор Вадим Ірічук. Військовий загинув під час артилерійського обстрілу поблизу села Борщова. Чоловік родом зі Сторожинця.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 100 буковинців. Згадуємо їх
Вадим Ірічук. Фото: Ігор Матейчук

На Донеччині загинув бойовий медик Борис Гріга. Він родом із села Шебутинці, що на Сокирянщині. Чоловік отримав осколкове поранення.

Гріга пішов служити в ЗСУ добровольцем на початку російського повномасштабного вторгнення в Україну. Чоловік мав військовий досвід. До війни він працював закордоном.

Борису було 54 роки. У нього залишились матір, сестра та син.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 100 буковинців. Згадуємо їх
Борис Гріга. Фото: Сокирянська міська рада

На війні загинули старший солдат Володимир Бойко, старший солдат Ігор Горанчук, воїни військової частини А3715 та солдат Денис Морараш, який проходив службу в військовій частині А4053.

Прощались з військовими на Алеї Слави Центрального кладовища в Чернівцях.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 100 буковинців. Згадуємо їх
Володимир Бойко, Ігор Горанчук, Денис Морараш. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

На війні загинув сержант Іван Унгурян. Військовий служив в частині А4084. Прощались з ним у селі Шишківці, що на Сокирянщині.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 100 буковинців. Згадуємо їх
Іван Унгурян. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

На війні проти російських окупаційних військ від важких поранень загинув буковинець Марк Здоровцов. Через поранення він майже місяць перебував у лікарні на Харківщині.

Чоловік служив у Чернівецькому обласному військовому комісаріаті. У 2020 році звільнився. У військового залишилась мама.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули 100 буковинців. Згадуємо їх
Марк Здоровцов. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Солдат Роман Вітанчук воїн військової частини А3029. Прощання з військовим відбулось в селі Слобода.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 90 буковинців. Згадуємо їх
Роман Вітанчук. Фото: Чернівецька обласна державна адміністрація

Руслан Романчук пішов на фронт у перші дні повномасштабної війни. Чоловіку було 44 роки. Військовий родом із села Стрілецький Кут.

Сергій Ватрич служив у військовій частині А0998. Чоловік родом з села Біла. З 2014 року воював в АТО. Йому було 53 роки.

На Донеччині загинув 26-річний Андрій Лукіянчук. Він родом з Чернівців.

Солдат Віталій Мельничук воїн військової частини А1008. Прощання з ним відбулось у селі Бочківці.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 90 буковинців. Згадуємо їх
Руслан Романчук, Сергій Ватрич, Андрій Лукіянчук та Віталій Мельничук. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Солдат Дмитро Кожокар загинув від артилерійського обстрілу на Луганщині. Військовий родом з села Молниця.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 100 буковинців. Згадуємо їх
Дмитро Кожокар. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

У Луганській області від мінометного обстрілу загинув Дмитро Данилюк. Військовий родом з міста Вашківці, що на Вижниччині.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 90 буковинців. Згадуємо їх
Дмитро Данилюк. Фото: Вижницька Районна Рада

Олександр Фештрига був учасником Революції Гідності, влітку 2014 року пішов добровольцем в АТО. Чоловік захищав Донецький аеропорт. У 2015 році був пораненим п'ять разів, з них два – тяжко.

Олександру із позивним "Сакура" було 42 роки. Попрощались з ним у селі Репуженці Чернівецького району.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 90 буковинців. Згадуємо їх
Олександр Фештрига. Фото: обласний ТЦК

У бою проти російської армії загинув Володимир Паліброда. Від початку війни в Україні добровільно пішов воювати в АТО. Мав великий бойовий досвід — був учасником військових операцій в Іраку, Югославії, Кореї та Сьєрра-Леоне.

Володимир працював в адміністративно-господарському відділі Чернівціобленерго останні шість років.

У військового залишилася дружина та двоє дітей.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 90 буковинців. Згадуємо їх
Володимир Паліброда. Фото: АТ Чернівціобленерго

У Донецькій області від артилерійського обстрілу загинув військовий Віктор Василіка. Він разом з сім'єю 25 років жив у Маріуполі, сам він з Сокирянщини. Після початку війни перевіз родину в Чернівецьку область та поїхав воювати.

Чоловік загинув поблизу села Кам'янка на Донеччині, йому було 49 років. У нього залишились мама, дружина та дочка.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули 90 буковинців. Згадуємо їх
Віктор Василіка. Фото: Сокирянська міська рада

Загинув старший солдат Максим Федорюк. Служив у військовій частині А 3211. Прощались з військовим на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 80 буковинців. Згадуємо їх
Максим Федорюк. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

На війні загинули двоє військових родом з Кельменецької та Вижницької громад. Їх поховали 29 травня.

Старший сержант Олег Холявчук служив у військовій частині А4053. Йому було 37 років. У нього залишилися батьки, брат та дружина з маленьким сином. З військовим попрощалися у селі Іванівці Кельменецької громади.

24 травня загинув Юрій Нестерюк, він був головним сержантом та служив у військовій частині А0284. З 2014 року Юрій воював в АТО. До цього він понад 20 років працював фельдшером у Вижницькій лікарні. У нього залишилися матір, сестра, дві доньки та онука. Нестерюка поховали у селі Багна Вижницької громади.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 80 буковинців. Згадуємо їх
Олег Холявчук та Юрій Нестерюк. Facebook/Чернівецький обласний ТЦК та СП

У військовому госпіталі Дніпра помер військовий Петро Шкута. Він воював на Луганщині. Військовий отримав поранення 22 травня внаслідок артилерійського обстрілу. 27 травня чоловік помер. У нього залишилась дружина та двоє доньок.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 80 буковинців. Згадуємо їх
Петро Шкута. Фото: Сокирянська міська рада

Іван Сазонов загинув внаслідок поранення у Луганській області. Військовий родом з села Зеленів, що на Вижниччині.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 80 буковинців. Згадуємо їх
Іван Сазонов. Фото: Вижницька Районна Рада

Солдат Володимир Андрєєв воїн військової частини А0641. Прощання з військовим відбулось у селі Баламутівка.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 80 буковинців. Згадуємо їх
Володимир Андрєєв. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Загинули двоє поліцейських з Чернівецької області — лейтенант Владислав Кліщук та старший сержант Сергій Бабій. Вони виконували службові обв'язки у підрозділі особливого призначення нацполіції.

Кліщук загинув 22 травня у Запорізькій області. 27-річний військовий родом з села Коболчин, що на Сокирянщині.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 80 буковинців. Згадуємо їх
Сергій Бабій та Владислав Кліщук. Фото: Поліція Чернівецької області

Загинув Ігор Бурденюк родом з Кіцманщини. Прощання з 29-річним військовим відбулось 25 травня у селі Шипинці.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 80 буковинців. Згадуємо їх
Ігор Бурденюк. Фото: Кіцманська територіальна громада

Бойовий медик Андрій Боднарюк загинув 19 травня у Сєвєродонецьк, що на Луганщині. 45-річний військовий родом з села Ломачинці.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 80 буковинців. Згадуємо їх
Андрій Боднарюк, Юрій Луз'янов

Солдат Юрій Луз'янов воїн військової частини А0998. Прощались з військовим у місті Новоселиця.

Військовий Микола Бауер у 2014 році пішов добровольцем в АТО. Після повномасштабного вторгнення пішов воювати проти російської армії. Боєць 80 десантно-штурмової бригади помер 8 травня у боях на Луганщині. Прощались з ним у Глибоці.

Чоловіку було 32 роки, у нього залишилася велика родина. Про це Суспільному сказав голова Глибоцької громади Григорій Ванзуряк.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 80 буковинців. Згадуємо їх
Микола Бауер. Фото: Григорій Ванзуряк

Загинув старший солдат Михайло Матей. Він був військовослужбовцем військової частини А2582. Прощались з ним у селі Бояни.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинуло понад 70 буковинців. Згадуємо їх
Михайло Матей. Фото: Чернівецька обласна державна адміністрація

Військовий Сергій Ністірюк родом з села Багна, що на Вижниччині. Він загинув 20 травня у Харківській області.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинуло понад 70 буковинців. Згадуємо їх
Сергій Ністірюк. Фото: Вижницька Районна Рада

У боях загинув чернівчанин Андрій Кравченко. Він був офіцером спецпідрозділу 8 полку ССО.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинуло понад 70 буковинців. Згадуємо їх
Андрій Кравченко. Фото: Асоціація ветеранів "За Україну. За її волю"

Старшого лейтенанта Івана Серну, воїна військової частини А0222, поховали 21 травня в селі Реваківці.

У боях на Харківщині загинув 23-річний віцечемпіон Європи й чемпіон України зі спортивного орієнтування Олег Ленюк. Він родом з Чернівців.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинуло понад 70 буковинців. Згадуємо їх
Олег Ленюк. Фото: ФСОУ

Солдат В’ячеслав Братковецький проходив службу у військовій частині А2582. Прощались з військовим о 12:00 на Алеї Слави Центрального кладовища у Чернівцях.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинуло понад 70 буковинців. Згадуємо їх
В’ячеслав Братковецький. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Загинув 39-річний сержант Сергій Сімчіна. Він був заступником командира бойової машини, навідником-оператором механізованого батальйону.

Військовий загинув 15 травня на Луганщині. Він потрапив під мінометний обстріл, отримав мінно-вибухове поранення. Сергій родом з Новодністровської громади.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинуло понад 70 буковинців. Згадуємо їх
Сергій Сімчіна. Фото: Наталя Цимбалюк

Сергій Степаненко родом із села Вовчинець. Він загинув внаслідок обстрілу гелікоптером.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинуло понад 70 буковинців. Згадуємо їх
Сергій Степаненко. Фото: Вижницька Районна Рада

Загинув старший сержант Василь Гнатчук. Він родом з Рукшинської громади.

Від початку війни на Буковині підтвердили смерть понад 70 військових. Згадуємо їх
Василь Гнатчук. Фото: Рукшинська територіальна громада

Денис Калюжний — солдат із військової частини А7186. Поховали захисника в Путилі.

На Харківщині загинув 23-річний старший лейтенант Іван Заїць. Він родом із села Горбово Чернівецького району. Був розвідником, служив за контрактом. У Івана залишились батьки та рідний брат.

Руслан Карапка — старший солдат. Військовий родом із села Дихтинець.

Денис Калюжний, Іван Заїць, Руслан Карапка
Денис Калюжний, Іван Заїць, Руслан Карапка. Суспільне Буковина

Роман Юрічук — учасник АТО, під час боїв за Луганський аеропорт отримав поранення. Після повномасштабного вторгнення Росії одразу повернувся на фронт. Військовий родом із села Пригородок, що на Хотинщині. 15 травня тіло загиблого зустрінуть в рідному селі.

Степан Рачук також учасник АТО. Він родом з Рукшина колишнього Хотинського району. Воював в одній бригаді разом з Романом.

Микола Анасійчук родом з села Топорівці. Він пішов на фронт у перші дні війни. Був депутатом сільської ради.

Роман Юрічук, Степан Рачук та Микола Анасійчук.
Роман Юрічук, Степан Рачук та Микола Анасійчук. Роман Юрічук, Степан Рачук та Микола Анасійчук. Джерело: Рукшинська та Топорівська громад

13 травня прощалися з трьома загиблими військовими — 45-річним Олександром Колгановим та 22-річним Дмитром Ковальовим у Чернівцях, а також Корнелієм Топорцем в його рідному селі Несвоя. Йому 23 роки.

Олександр Колганов, Дмитро Ковальов, Корнелій Топорець
Олександр Колганов, Дмитро Ковальов, Корнелій Топорець. Суспільне Буковина

На Донеччині загинув військовий Давид Пінчук, який жив у селі Зарожани Чернівецької області. 22-річний хлопець потрапив під артилерійський обстріл. Давид з сім'єю переїхав з окупованої території Донбасу на Буковину у 2014 році. Три роки тому підписав контракт із ЗСУ на проходження військової служби.

Давид Пінчук
Давид Пінчук. Давид Пінчук. Фото: Недобоївська селищна громада

Руслан Донець пішов воювати після повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Загинув на Луганщині, йому було 40 років. У військового залишились дружина і син.З військовим прощались на Алеї Слави, що на Центральному кладовищі у Чернівцях.

Петро Обершт загинув на Харківщині. Він родом з села Ярівка, що на Хотинщині. Йому було 53 роки. З 2020 року військовий служив за контрактом.

Від початку війни на Буковині підтвердили смерть понад 50 військових. Згадуємо їх
Зліва направо: Петро Обершт, Руслан Донець

29-річний військовий Андрій Шова родом з села Синівці, що на Глибоччині. У нього залишилися дружина, син та донька.

Андрій Шова
Андрій Шова. Facebook/Асоціація ветеранів "За Україну. За її волю"

Загинув військовий Олександр Баланецький. Чоловіку було 38 років, понад десять років він працював в юридичному управлінні Чернівецької міської ради. Пішов воювати в перші дні вторгнення Росії в Україну.

Від початку війни на Буковині підтвердили смерть понад 50 військових. Згадуємо їх
Олександр Баланецький. На фото Олександр Баланецький. Джерело: Facebook/Любов Катан

На Луганщині 1 травня загинув Іван Скидан з села Стебні Вижницького району. Чоловік потрапив під артилерійний обстріл.

Від початку війни на Буковині підтвердили смерть понад 50 військових. Згадуємо їх
На фото військовий Іван Скидан. На фото загиблий Іван Скидан. Джерело: Facebook: Вижницька районна державна адміністрація

Ілля Мандалак з Вижниці загинув 5 травня на Харківщині. Йому було 35 років.

Також на Харківщині 30 квітня загинув Костянтин Косован він родом з села Лопушна Вижницького району. Обоє чоловіків отримали мінно-вибухові травми.

Від початку війни на Буковині підтвердили смерть понад 50 військових. Згадуємо їх
На фото Ілля Мандалак, Костянтин Косован. Ілля Мандалак, Костянтин Косован

Гначук та Кондратюк служили в одній роті на Харківщині, були контрактниками. 26-річний Василь Гначук з села Кліводин Кіцманської громади був командиром роти. Він одружений, має дитину. 35-річний Леонід Кондратюк також з Кліводина Кіцманської громади. В нього залишилась дружина.

Від початку війни на Буковині підтвердили смерть понад 50 військових. Згадуємо їх
На фото загиблі Василь та Леонід. Світлини: Кіцманська громада та обласний центр комплектування. На фото загиблі Василь та Леонід. Світлини: Кіцманська громада та обласний центр комплектування

Василь Глинський загинув на Харківщині. Він родом із села Кулівці, що в Кадубівецькій громаді. Одружений, дітей не мав. Йому було 29 років. Про це Суспільному сказав голова громади Микола Катеринчук.

Від початку війни на Буковині підтвердили смерть понад 50 військових. Згадуємо їх
На фото Василь Глинський. Фото: Кадубівецька громада

Руслану Тимофею було 19 років. Він загинув під час бойового завдання. Служив навідником і загинув на Харківщині 30 квітня.

Від початку війни на Буковині підтвердили смерть понад 50 військових. Згадуємо їх
На фото Руслан Тимофей. Фото: Кострижівка громада

Валентин Семеген родом із села Мигове. Військовий загинув 22 квітня в місті Маріуполь.

Від початку війни на Буковині підтвердили смерть 49 військових. Згадуємо їх
Валентин Семеген. Фото: Вижницька районна рада

Солдат Михайло Попюк воїн військової частини А4165. Прощались з чоловіком в селі Грушівці.

Від початку війни на Буковині підтвердили смерть 47 військових. Згадуємо їх
Михайло Попюк та Сергій Дерен. Фото: Суспільне Буковина

На Луганщині загинув військовий з Сокирянщини Сергій Дерен. Він 25 років служив у лавах поліції. Після повномасштабного вторгнення вступив до Збройних сил. Попрощатися з ним прийшло кілька сотень людей. У нього залишились дружина та двоє дітей.

24-річний Денис Бринзей військовослужбовець військової частини А3029. Він загинув 16 квітня боронячи Запорізьку область. Хлопець родом з міста Сокиряни.

На війні загинув солдат Петро Іванчук з військової частини А4007. Він був родом з села Іспас.

Від початку війни на Буковині підтвердили смерть 46 військових. Згадуємо їх
Денис Бринзей, Петро Іванчук, Юрій Ординський, Анатолій Бодян. Фото: Суспільне Буковина

Військовий Юрій Ординський загинув 17 квітня в бою з російськими військовими у Харківській області внаслідок ворожого обстрілу артилерії. Ординський був родом з села Банилів-Підгірний. Йому було 50 років.

Прощання з солдатом Анатолієм Бодяном відбулось селі Бурдюг.

Загинув 36-річний солдат з Чернівців Олександр Толмач. Він був військовослужбовцем військової частини А4056. Поховали воїна 22 квітня у Чернівцях на Алеї Слави Центрального кладовища.

У бою проти російської армії загинув солдат Іван Петрик. Він проходив службу на посаді оператора військової частини А4056. Поховання відбулось в селі Лукавці.

Від початку війни на Буковині підтвердили смерть 42 військових. Згадуємо їх
Олександр Толмач, Іван Петрик, Владислав Алекса. Фото: Суспільне Буковина

Солдат Владислав Алекса був військовослужбовцем військової частини А7038. Прощання з ним відбулось в селі Молниця.

Загинув 19-річний військовий Іван Куций. Він був родом з селища Глибока. 17 квітня 2022 року у громаді оголосили днем жалоби. Іван проходив строкову службу в Збройних силах України. Російські солдати вбили військового у перший день війни.

На Буковині з початку війни підтвердили смерть 39 військових. Згадуємо їх
Іван Куций та Василь Телегуз. Фото: Суспільне Буковина

Василь Телегуз загинув в Миколаївській області під час обстрілу російською армією 21 березня. 58-річний чоловік був полковником.

Загинув солдат Віктор Федоров — військовослужбовець Національної гвардії України. Він був родом з Кельменців.

Зі старшим сержантом Сергієм Юрченковим прощались в Кельменцях. Він проходив службу на посаді головного сержанта – командира інженерно-саперного відділення.

На Буковині за понад місяць війни підтвердили смерть 35 військових. Згадуємо їх
Віктор Федоров, Сергій Юрченков, Микола Гиренко. Фото: Суспільне Буковина

На Луганщині загинув військовий з Сокирян Микола Гиренко. Він був ветераном АТО. З початку повномасштабного вторгнення повернувся на службу. Був командиром бойової машини — номером обслуги гранатометного взводу.

На Донеччині загинув 36-річний військовий Дмитро Гаманюк. Він був жителем Новоселицької громади. У чоловіка залишилось троє дітей — двоє доньок та син.

У боях проти російської армії загинув 38-річний буковинець Ігор Рус. Військовий був жителем села Шипинці Чернівецького району.

Ліворуч — Дмитро Гаманюк, праворуч — Ігор Рус
Ліворуч — Дмитро Гаманюк, праворуч — Ігор Рус. сторінки громад

Загинув сержант Михайло Настащук. Він був водієм радіолокаційного взводу військової частини А0281. Прощання з ним відбулось о 10:00 5 квітня у селі Ставчани.

На Буковині за понад місяць війни підтвердили смерть 31 військового. Згадуємо їх
Михайло Настащук та Євген Пронін. Фото: Суспільне Буковина

Євген Пронін був родом з села Рідківці. Військовий пішов добровольцем на фронт одразу після Революції Гідності. Був в Пісках у першому складі "Карпатської січі" на сході України.

30-річний житель Хотина Василь Мороз був контрактником. Він був учасником АТО, рік тому підписав контракт із ЗСУ. Проходив службу на посаді гранатометника військової частини А0998.

На Буковині за місяць війни підтвердили смерть 30 військових. Згадуємо їх
Василь Мороз та Іван Руснак. Фото: Чернівецька ОДА

Загинув 23-річний житель села Йосипівка Іван Руснак. Він був старшим механіком-водієм механізованого батальйону. Хлопець загинув 31 березня внаслідок обстрілу російськими військами.

21-річний військовий Максим Іленчук родом з села Стрілецький Кут. Він служив в гранатометному відділенні військової частини А3029.

На Буковині за місяць війни підтвердили смерть 28 військових. Згадуємо їх
Максим Іленчук та Дмитро Ганчерюк. Фото: Суспільне Буковина

Дмитро Ганчерюк був водієм-машиністом екскаватора. Чоловік був сержантом інженерно-саперного відділення військової частини А4267. Він родом з міста Новоселиці.

47-річний доброволець Григорій Клюк родом з села Чепоноси. Чоловік був учасником АТО та досвідченим військовим. У нього залишились дружина та двоє дітей, сину ще не виповнився рік.

Петро Івлєв був старшим солдатом. Він родом з села Новоселиця.

Військовий Володимир Гій зі Сторожинця, він вступив до ЗСУ добровольцем як і його батько. Йому було 20 років. Мав військову спеціальність "Номер обслуги гармати".

На Буковині за місяць війни підтвердили смерть 28 військових. Згадуємо їх
Гій, Соловей та Потерейко. Джерело: Facebook / orthobuk

49-річний Анатолій Соловей жив у селі Білоусівка, що на Сокирянщині. Проходив службу на посаді гранатометника. У чоловіка залишилось четверо дітей.

Анатолій Потерейко був старшим солдатом військової частини А0998. Він проходив службу на посаді старшого стрільця. Жив у селі Козиряни Дністровського району.

На Буковині за місяць війни підтвердили смерть 24 військових. Згадуємо їх
Фото Юрія Гуцуляка. Суспільне Буковина

Юрій Гуцуляк загинув під Києвом. Він був командиром бойової машини. Чоловік пішов воювати у 2014 році добровольцем. Згодом підписав контракт і служив у ЗСУ. Після того поїхав на заробітки у Великобританію. З початком повномасштабного російського вторгнення повернувся в Україну. Йому було 46 років Юрій багатодітний тато, родом з села Чорнівка.

Військовий Станіслав Стрельцов був старшим стрільцем. Його поховали у Чернівцях.

Також загинув 46-річний військовий Роман Вихопницький — він був навідником. Чоловік родом з Новодністровської громади. Його призвали на службу у серпні 2020 року.

Андрій Клюсик загинув на Київщині. Він народився в Сторожинці. Андрій був солдатом, призваним за мобілізацією.

Володимиру Унгуряну було 56 років. Він загинув від вогнепального поранення на Київщині.

На Буковині за місяць війни підтвердили смерть 24 військових. Згадуємо їх
Зліва направо: Стрельцов, Вихопницький, Клюсик, Унгурян

Внаслідок ракетного обстрілу Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Львівщині, загинули троє військових зі Сторожинеччини: 45-річний Віталій Мазурик, 47-річний Олександр Швидкий та 58-річний Георгій Боштега. Їх зустрічали на колінах, з прапорами, люди вишикувались вздовж дороги.

На Буковині за місяць війни підтвердили смерть 24 військових. Згадуємо їх
Зліва направо: Мазурик, Швидкий, Боштега

Павлу Паленку був 21 рік. Він проходив службу на посаді стрільця — помічника гранатометника. Павленко жив у Красноїльську, закінчив місцеву гімназію. Був контрактником. Його батько та брат теж військові. До війська Павло пішов у 2019 році.

Віктор Урсул служив водієм гранатометного відділення. Йому було 56 років. Чоловік родом з Сокирян, у нього залишились п'ятеро дітей та троє онуків. Здобув сільськогосподарську та правову освіти.

Старший солдат Олексій Анікітой родом з села Тарасівці, йому було 32 роки. Чоловік був навідником-оператором.

На Буковині за місяць війни підтвердили смерть 24 військових. Згадуємо їх
Зліва направо: Павленко, Анікітой, Урсул

У боях проти російської армії загинув військовий з Білої Криниці 25-річний Денис Гринчук. Він мав звання старшого солдата. Проживав з сім'єю у Мукачево. Його поховали у Білій Криниці.

Андрій Кицелюк був командиром десантно-штурмового відділення. Він загинув 25 лютого. З чоловіком прощались у Чернівцях. Йому було 46 років. Суспільне знімало як з Андрієм прощались.

Військовий Анатолій Дребіт був старшим сержантом, з 2016 року служив за контрактом, був командиром десантно-штурмового відділення. Він був родом з села Вікно.

"З початку війни на сході України вважав своїм обов'язком захищати рідну землю і віддав життя за її незалежність", ― написали про нього у сільраді.

Військовому Олексію Арсенію було 22 роки, він народився у Маршинцях. Раніше чоловік служив в ООС. Тіло військового зустріли у рідному селі. Люди стали на коліна та принесли квіти.

Військовий Олег Лехняк був навідником. Він родом з села Бабин. Його поховали в селі 13 березня.

На Буковині за місяць війни підтвердили смерть 24 військових. Згадуємо їх
Зліва направо: Гринчук, Кицелюк, Дребіт, Арсеній, Олех Лехняк

Костянтину Герману було 30 років. Він служив у десантно-штурмовій бригаді. Чоловік був у ЗСУ з 2014 року.

Марин Мельников був військовим з Ванчиківців. Раніше голова громади Володимир Лупой казав, що Марин у серпні минулого року підписав контракт із ЗСУ на проходження військової служби. Він був гранатометником.

Андрій Четверіков народився на Харківщині, втім через бойові дії там, батько погодився поховати сина у Чернівцях. Андрій був молодшим сержантом, командиром десантно-штурмового взводу. Йому був 21 рік.

20-річний солдат Іван Гай служив на посаді гранатометника в десантно-штурмовій роті. Він родом із села Романківці. У ліцеї, де він навчався, написали, що Іван був мужнім захисником та щирим другом.

Максиму Залевському було 32 роки, він був на посаді стрільця – помічника гранатометника десантно-штурмового відділення. З ним прощались у Чернівцях. Герман, Мельников, Четверіков, Гай та Залевський служили в одній частині.

На Буковині за місяць війни підтвердили смерть 24 військових. Згадуємо їх
Зліва напрово: Герман, Мельников, Гай, Залевський, Четверіков

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

Вибір редакції

На початок