Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх

Оновлюється
загиблі військові з буковини
Прощання з військовим. Фото: Суспільне Чернівці

Суспільне згадує військових з Чернівецької області, які полягли у боях від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Їхню загибель підтвердили в обласному центрі комплектування.

Максим Шишковський був солдатом військової частини А3029. Він загинув 18 травня у Бахмутському районі на Донеччині, повідомили на сторінці Брусницької громади у Facebook. Військовому було 27 років. З ним прощалися у селі Верхні Станівці.

Солдат Андрій Прісняк служив у військовій частині 9937. Загинув у 29 років. З бійцем прощалися у селі Рокитне.

Загиблі військові Максим Шишковський та Андрій Прісняк
Загиблі військові Максим Шишковський та Андрій Прісняк. facebook/Чернівецька обласна адміністрація

Віталій Карпов мав звання молодшого сержанта та служив у військовій частині 3029. Він загинув у 49 років. З бійцем прощалися у селі Витилівка.

Степан Оликсійчук був солдатом військової частини А1619. Він загинув 19 травня у бою на Донеччині. Йому було 38 років. З бійцем прощалися у селі Коритне.

Загиблі військові Віталій Карпов та Степан Оликсійчук
Загиблі військові Віталій Карпов та Степан Оликсійчук. facebook/Чернівецька обласна адміністрація

Молодший сержант Петро Стрижиборода був стрільцем-помічником гранатометника військової частини А4667. Загинув 15 травня на Харківщині у віці 50 років. З ним прощалися у селі Крутеньки.

Загиблий військовий Петро Стрижиборода
Загиблий військовий Петро Стрижиборода. Фото: facebook/ Чернівецька обласна рада

Солдат Іван Хіщенко служив у військовій частині А4856. Загинув 12 травня 2024 року на Харківщині у віці 48 років. З ним попрощалися у селі Давидівці.

Солдат Віталій Олексюк був воїном військової частини А4024. Військовий помер 14 травня 2024 року на Київщині. З ним попрощалися у селі Лопушна Вижницького району.

Загиблі військові Іван Хіщенко та Віталій Олексюк
Загиблі військові Іван Хіщенко та Віталій Олексюк. Чернівецька обласна рада

Боєць військової частини А4856 Вячеслав Руснак доєднався до ЗСУ у лютому 2023 року. У цивільному житті займався сільським господарством. Чоловік загинув 12 травня у боях на Харківщині. Йому було 44 роки. З ним попрощалися у селі Романківці.

Солдату Сергію Корчаку було 24 роки. Він загинув 14 травня внаслідок удару ворожим БПЛА на Бахмутському напрямку в Донецькій області. Військовий був солдатом військової частини А4267. З ним попрощалися у місті Хотин.

Загиблі військові Сергій Корчак та Вячеслав Руснак
Загиблі військові Сергій Корчак та Вячеслав Руснак. Чернівецька обласна рада

Молодший сержант Петро Серновський, який служив у військовій частині А4123, загинув 12 травня. Чоловіку було 40 років. З ним прощалися у Заставні.

Старший солдат Ярослав Мулик служив у військовій частині А4123. Він був старшим майстром ремонтного відділення бронетанкової техніки. Загинув 11 травня у віці 50 років. З Муликом прощалися у місті Заставна.

Загиблі військові Петро Серновський та Ярослав Мулик
Загиблі військові Петро Серновський та Ярослав Мулик. facebook/Чернівецька обласна адміністрація

Михайло Цікал був солдатом стрілецького відділення військової частини А4856. Чоловік загинув 11 травня поблизу села Лук’янці, що на Харківщині. Йому було 37 років. Торік Цікала нагородили відзнакою за те, що врятував життя побратима. З бійцем прощалися у селі Великий Кучурів.

Старший сержант Іван Коштура служив у військовій частині 9938. Він загинув 13 травня внаслідок ворожого обстрілу на Донеччині. Чоловіку було 48 років. З бійцем прощалисяу селі Лашківка.

Загиблі військові Михайло Цілик та Іван Коштура
Загиблі військові Михайло Цілик та Іван Коштура. facebook/Чернівецька обласна адміністрація

Олександр Цибульський служив у військовій частині А7187. Мав звання молодшого лейтенанта. З ним прощалися на Алеї слави Центрального кладовища Чернівців.

Загиблий військовий Олександр Цибульський
Загиблий військовий Олександр Цибульський. facebook/Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Микола Миленко служив у військовій частині А4350. Він загинув 30 вересня 2022 року поблизу Білогірки на Херсонщині. Понад півтора року військового вважали зниклим безвісти. З ним прощалися у місті Чернівці на Алеї слави.

Загиблий військовий Микола Миленко
Загиблий військовий Микола Миленко. facebook/Чернівецька обласна рада

Олексій Соломін був солдатом військової частини А4267. З ним прощалися у Чернівцях на Алеї слави.

Загиблий військовий Олексій Соломін
Загиблий військовий Олексій Соломін. facebook/Чернівецька обласна рада

Старший солдат Андрій Дубіцький воював у складі військової частини А4640. Загинув, виконуючи бойове завдання. Дубіцький був родом із Хмельниччини. У 2001-2007 роках проходив службу в органах внутрішніх справ, з липня 2011 по липень 2013 року служив на посаді молодшого інспектора відділу режиму і охорони Чернівецького слідчого ізолятора. Про це написали на сторінці закладу у Facebook. З бійцем прощалися на Алеї слави в Чернівцях.

Полеглий військовий Андрій Дубіцький
Полеглий військовий Андрій Дубіцький. Facebook / Чернівецька обласна рада

Мирослав Семенюк був солдатом військової частини А4856 та стрільцем зенітного ракетного взводу. З 20 червня 2023 року бійця вважали зниклим безвісти поблизу міста Кремінна на Луганщині. Йому був 31 рік. З військовим прощалися у Розтоках Вижницького району.

Солдат Вадим Кричун служив у військовій частині А0221. З жовтня 2022 року військового вважали зниклим безвісти під час звільнення Херсонщини. Він загинув у 21 рік. З бійцем прощалися у селі Бабин.

Загиблі військові Мирослав Семенюк та Вадим Кричун
Загиблі військові Мирослав Семенюк та Вадим Кричун. facebook/Чернівецька обласна рада

Юрій Гладчук орієнтовно пів року воював під Авдіївкою, а потім за ротацією перейшов у прикордонний загін на Буковині. У серпні в бійця мав завершитися контракт. Гладчук загинув 6 травня в аварії. З ним прощалися у селі Мигове.

Загиблий військовий Юрій Гладчук
Загиблий військовий Юрій Гладчук. facebook/Берегометська селищна рада

Солдат Дмитро Якушев служив у військовій частині А4722. Він загинув торік 20 листопада в районі Авдіївки та майже пів року вважався зниклим безвісти. Йому було 33 роки. З бійцем прощалися у селі Михальча.

Загиблі військові Роман Горват та Дмитро Якушев
Загиблі військові Роман Горват та Дмитро Якушев. facebook/Чернівецька обласна адміністрація

Старший солдат Іван Бойчук служив у 10-й гірсько-штурмовій бригаді військової частини А4267. Загинув торік 17 січня на Донеччині. Бойчуку був 51 рік. З ним прощалися у Мамаївцях.

Загиблий військовий Іван Бойчук
Загиблий військовий Іван Бойчук. facebook/Чернівецька обласна рада

Солдат Микола Рилов був кулеметником військової частини А2167. Він загинув 30 квітня поблизу Вугледару на Донеччині. Чоловіку було 44 роки. Бійця поховали у Глибоці.

Загиблий військовий Микола Рилов
Загиблий військовий Микола Рилов. facebook/Чернівецька ОВА

Сергій Бричак служив у військовій частині А3715. З ним попрощалися у Чернівцях на Алеї слави.

Загиблий військовий Сергій Бричак
Сергій Бричак. Фото: Чернівецька обласна рада

2 травня у братській могилі на Садгірському кладовищі у Чернівцях поховали останки 19 загиблих сержантів та солдатів. Це військові, які загинули 11 березня 2022 року на Київщині внаслідок російського авіанальоту та ударів по позиціях ЗСУ. У межах кримінальних проваджень окремі фрагменти тіл ідентифікували. Втім залишилися понад 250 обгорілих кісток, за якими неможливо встановити ДНК, щоб розділити їх між родинами загиблих та окремо допоховати. Рідні загиблих просили поховати останки разом у Чернівцях, звідки були родом частина бійців.

Із солдатом Юрієм Дорошем, який служив у військовій частині А4821, прощалися 2 травня у селі Камʼяна.

Дмитро Пую мав звання молодшого сержанта та служив у Чортківському районному центрі комплектування. З ним прощалися у селі Верхні Синівці.

Дмитро Пую та Юрій Дорош
Дмитро Пую та Юрій Дорош. facebook/Чернівецька обласна адміністрація

Головного сержанта Віталія Лізуна, воїна військової частини А4056, поховали у Чернівцях на Центральному кладовищі.

З сержантом Русланом Іосифовичем, воїном військової частини А4056, попрощалися у Чернівцях на Центральному кладовищі.

Солдат Володимир Карча воював в АТО у 2015-2016 роках. У 2023 році його мобілізували в ЗСУ, був навідником. Був нагороджений Хрестом хоробрих та відзнакою "За відвагу". Боєць загинув 27 квітня 2024 року внаслідок удару дрона в районі села Веселе Бахмутського району Донецької області. Про це повідомили на сторінці Магальської громади у Facebook. З Карчею попрощалися у селі Рідківці.

Старший солдат Віталій Годнюк брав участь в АТО. На початку вторгнення мобілізувався в ЗСУ. Був стрільцем. Загинув на Запорізькому напрямку. Про це повідомили на сторінці Хотинські вісті у Facebook. З бійцем попрощалися у селі Атаки Хотинської громади.

Загиблі військові Лізун, Карча, Іосифович та Годнюк
Загиблі військові Лізун, Карча, Іосифович та Годнюк. Чернівецька обласна рада

Артем Козаков мав звання старшого солдата та служив у військовій частині А4069. З 19 березня його вважали зниклим безвісти на Донеччині. Чоловік загинув у віці 44 років. З ним прощалися на Алеї Слави у Чернівцях.

Солдата Едуарда Каралаша, воїна військової частини А4069, поховали на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

З майором Ігорем Богуцьким, який служив у військовій частині А4667, попрощалися у Хотині.

Загиблі військові Едуард Каралаш, Артем Козаков та Ігор Богуцький
Загиблі військові Едуард Каралаш, Артем Козаков та Ігор Богуцький. facebook/Чернівецька обласна адміністрація, Хотинська міськрада

Солдат Андрій Семеген був воїном військової частини А4699 та служив 47 штурмовій бригаді "Маґура". Торік у червні він загинув на Запорізькому напрямку у віці 39 років. З ним попрощалися у Чернівцях на Алеї Слави.

Роман Грис — старший лейтенант. Він служив у військовій частині А1376. Чоловік загинув 20 квітня. Йому було 45 років. З бійцем прощалися на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Із солдатом Олегом Сапожніковим, воїном військової частини А4069, прощалися у Чернівцях на Алеї Слави. Сапожніков був учасником АТО. На початку повномасштубного вторгнення його призвали до ЗСУ, був радіотелефоністом стрілецького взводу. Загинув 19 березня внаслідок мінометного обстрілу на Донеччині. Чоловіку був 41 рік.

Іван Шелестинський — житель села Лукачівка. Він загинув 24 квітня у віці 53 років, йдеться на Facebook-сторінці Кельменецької селищної ради. Мав звання молодшого сержанта й служив у військовій частині А4856. З ним попрощалися у селі Лукачівка Дністровського району.

Андрій Семеген, Роман Грис, Олег Сапожник та Іван Шелестинський
Андрій Семеген, Роман Грис, Олег Сапожніков та Іван Шелестинський. facebook / Чернівецька ОВА

Володимир Данич мав звання молодшого сержанта та служив у військовій частині 3027. З ним прощалися на Центральному кладовищі Чернівців.

Військовий Володимир Данич
Військовий Володимир Данич. facebook/Чернівецька обласна рада

Солдат Олег Забудько загинув 14 квітня під час виконання бойового завдання на Луганщині. Йому було 43 роки. Бійця поховають у Сокирянах.

Загиблий військовий Олег Забудько
Загиблий військовий Олег Забудько. facebook/Чернівецька обласна адміністрація

Старший солдат Мар'ян Бурлака був учасником АТО й повернувся на фронт коли почалось повномасштабне вторгнення. Військовий зник безвісти у вересні 2022 року біля Берестового на Донеччині. Його тіло повернули в межах обміну у квітні 2023 року. Загибель військового підтвердили за результатами двох ДНК експертиз. У бійця залишились дружина та двоє синів. З військовим прощались у селі Ломачинці.

Загиблий військовий Мар'ян Бурлака
Загиблий військовий Мар'ян Бурлака. Чернівецька обласна рада

Рядовий Руслан Дєдов служив у військовій частині А4917. Чоловіка призвали до лав ЗСУ влітку 2022 року. Військовий помер від гострого інфаркту. Йому був 51 рік. З бійцем прощалися у селі Глиниця.

Військовий Руслан Дєдов
Військовий Руслан Дєдов. Чернівецька обласна рада

Олександр Остяков був солдатом військової частини А0284. Він загинув 13 квітня на Донеччині. Чоловіку був 41 рік. З бійцем прощалися у місті Кіцмань.

Старшого солдата Віктора Пипелю, який служив у військовій частині А7035, поховали у селі Молодія.

Загиблі військові Олександр Остяков та Віктор Пипеля
Загиблі військові Олександр Остяков та Віктор Пипеля. Facebook/Чернівецька обласна адміністрація

Старший сержант Ілля Хажіу служив у військовій частині 1556. Він загинув у віці 27 років. З бійцем прощаються об 11:00 у селі Драниця Дністровського району.

Загиблий військовий Ілля Хажіу
Загиблий військовий Ілля Хажіу. facebook/Мамалигівська сільрада

Солдат Ілля Ротар служив у військовій частині А4267. Він загинув 13 квітня на Донеччині. Бійцеві було 52 роки. З ним прощалися у селі Камʼянка.

З молодшим сержантом Антоном Чуприною, який служив у військовій частині А4267, прощалися на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців. Він долучився до ЗСУ у серпні 2022 року та був кулетником. Брав участь у боях під Бахмутом та Кліщіївкою. Загинув 7 квітня під Соледаром. Чуприні було 39 років. У нього залишилися дружина та донька.

Загиблі військові Антон Чуприна та Ілля Ротар
Загиблі військові Антон Чуприна та Ілля Ротар. Facebook/Чернівецька обласна адміністрація

Максим Бучацький мав звання сержанта та служив у військовій частині 9936. Він загинув 12 квітня під час виконання бойового завдання на Донеччині. Бійцеві був 21 рік. З ним прощалися у Лужанах.

Загиблий військовий Максим Бучацький
Загиблий військовий Максим Бучацький. facebook/Мамаївська ОТГ

Віталій Федоренко був старшим солдатом військової частини А3029. Боєць загинув 7 квітня внаслідок мінометного обстрілу в районі Спірного на Донеччині. З полеглим прощалися у селі Лопушна Берегометської громади.

Дмитро Ткачук був солдатом військової частини А3113. Військовий загинув 5 квітня. Йому був 31 рік. Прощання з бійцем відбулося в місті Кіцмань.

Полеглі військові Віталій Федоренко та Дмитро Ткачук
Полеглі військові Віталій Федоренко та Дмитро Ткачук. Фото: Facebook/Чернівецька обласна рада

Юрій Бунзяк був солдатом військової частини А4436. Він загинув торік 18 лютого внаслідок мінометно-артилерійського обстрілу на Донеччині. Бійцеві було 29 років. З ним прощалися у селі Гаврилівці.

Загиблий військовий Юрій Бунзяк
Загиблий військовий Юрій Бунзяк. facebook/Чернівецька обласна адміністрація

Молодший сержант Євгеній Нагорний був воїном військової частини А7400. З ним попрощалися у Новодністровську. Євгеній був стрільцем-помічником гранатометника. Загинув 6 квітня внаслідок скиду з ворожого БПЛА в районі міста Часів Яр Донецької області. Йому було 48 років.

Загиблий військовий з Новодністровська Євгеній Нагорний
Євгеній Нагорний. facebook / Чернівецька обласна військова адміністрація

Юрій Артемов служив у військовій частині А4069. Мав звання молодшого сержанта. З бійцем прощалися на Алеї слави Центрального кладовища Чернівців.

Загиблий військовий з Чернівців Юрій Артемов
Загиблий військовий з Чернівців Юрій Артемов. Facebook/Чернівецька обласна рада

Максим Музика був старшим солдатом військової частини А4069. Він загинув 19 березня на Донеччині. Раніше його вважали зниклим безвісти. З бійцем прощалися у селі Клішківці.

Зі старшим солдатом Русланом Куришем, який служив у військовій частині А3029, прощалися у Чернівцях на Садгірському кладовищі.

Загиблі військові Максим Музика та Руслан Куриш
Загиблі військові Максим Музика та Руслан Куриш. Чернівецька обласна адміністрація

Юрій Мельничук був молодшим сержантом та служив у військовій частині А4069. З ним попрощалися на Алеї слави Центрального кладовища Чернівців.

Загиблий військовий з Чернівців Юрій Мельничук
Загиблий військовий з Чернівців Юрій Мельничук. Facebook/Чернівецька обласна рада

Військовий Михайло Дімітраш був на фронті орієнтовно два роки, зокрема служив у Бахмуті та на Запорізькому напрямку. Військовий родом із села Котелеве. 24 лютого його сестра повідомила поліцію, що чоловік пішов з дому й не повернувся. Він помер 25 лютого – тіло військового після місяця пошуків знайшли у полі в Маршинцях. З бійцем прощалися 4 квітня в рідному селі.

Загиблий військовий Дмитро Дімітраш
Загиблий військовий Дмитро Дімітраш. facebook/Газета "Слово правди"

Ілля Мельнечук мав звання молодшого сержанта та служив у військовій частині 1551. З 29 жовтня 2023 року його вважали зниклим безвісти. ДНК-експертиза підтвердила, що військовий загинув – це сталося на Харківщині. Йому було 22 роки. З бійцем прощалися у селі Горбівці Чернівецького району.

Із солдатом Віктором Молочем, який служив у військовій частині А4069, прощалися у Чернівцях на Алеї Слави.

Василь Вікірюк був солдатом військової частини А4069. До лав ЗСУ долучився у квітні 2022 року. Загинув 20 березня у бою на Донеччині. Чоловіку було 47 років. З Вікірюком прощалися у Заставні.

Загиблі військові Віктор Молоч, Ілля Мельнечук, Василь Вікірюк
Загиблі військові Віктор Молоч, Ілля Мельнечук, Василь Вікірюк. facebook/Чернівецька обласна адміністрація

Владислав Волковський був солдатом військової частини А4267. З ним прощалися 2 квітня на Алеї слави Центрального кладовища Чернівців.

Загиблий військовий з Чернівців Владислав Волковський
Загиблий військовий з Чернівців Владислав Волковський. facebook/Чернівецька обласна рада

Молодший сержант Дмитро Дущак служив у військовій частині А2582. Воював понад півтора року та помер у відділенні інтенсивної терапії обласної клінічної лікарні 25 березня. Бійцю було 34 роки. На фронті також загинув його брат Андрій Кучмій. З Дущаком прощалися у селі Тисовець.

Віктор Борецький був солдатом військової частини А3719. 20 березня він помер у госпіталі. З бійцем прощалися у селі Мошанець.

Загиблі військові Дмитро Дущак та Віктор Борецький
Загиблі військові Дмитро Дущак та Віктор Борецький. Facebook/Чернівецька обласна адміністрація

Іван Романко мав звання молодшого сержанта та служив у військовій частині А4056. Загинув 21 березня під час виконання бойового завдання на Луганщині. Раніше бійця нагородили нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ "Золотий хрест". З військовим прощалися у селі Киселів.

Старший солдат Юрій Сливчук служив у військовій частині А1937. Він загинув в аварії у місті Київ. З військовим прощалися у селі Довгопілля.

Молодший сержант Євген Волощук служив у військовій частині А4267. Чоловік загинув під Бахмутом. З Волощуком прощалися на Алеї слави Центрального кладовища Чернівців.

Загиблі військові Іван Романко, Юрій Сливчук та Євген Волощук
Загиблі військові Іван Романко, Юрій Сливчук та Євген Волощук. Чернівецька обласна адміністрація

Сержант Дмитро Ткачук служив у військовій частині А7015. Боєць помер 16 березня в медзакладі в Харкові. З бійцем прощалися у селі Комарівці.

Дмитро Бідняк був солдатом військової частини А4010 та воював у складі штурмової бригади. На Донеччині чоловік отримав важке поранення та проходив реабілітацію у лікарні Києва. Помер 14 березня у віці 33 років. З Бідняком прощалися у селі Малий Кучурів.

Загиблі військові Дмитро Ткачук та Дмитро Бідняк
Загиблі військові Дмитро Ткачук та Дмитро Бідняк. facebook/Чернівецька обласна адміністрація

Дмитро Іліка був солдатом військової частини А3829. Загинув 20 березня на Донеччині у віці 44 років. Бійця поховали у Сторожинці. У нього залишилися дружина та син.

Загиблий військовий Дмитро Іліка
Загиблий військовий Дмитро Іліка. . facebook/Чернівецька обласна адміністрація

Полковник Сергій Допіряк служив у військовій частині А149. Був прикордонником. З ним прощалися у селі Круглик Хотинської громади. Чоловіку було 47 років.

Загиблий військовий Сергій Допіряк
Загиблий військовий Сергій Допіряк. facebook/Чернівецька обласна адміністрація

Василь Коваль був солдатом військової частини А1778. До повномасштабної війни займався сільським господарством, у перші дні вторгнення долучився до ЗСУ. Майже півтора року Коваля вважали зниклим безвісти. Чоловік загинув 7 жовтня 2022 року на Донеччині. Йому було 38 років. З бійцем прощаються у селі Кормань.

Загиблий військовий Василь Коваль
Загиблий військовий Василь Коваль. facebook/Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Олександр Мецканюк був воїном військової частини А7187. Дев'ять місяців його вважали зниклим безвісти. З бійцем попрощалися у Чернівцях на Алеї Слави Центрального кладовища.

Солдату Михайлу Голоднікову було 40 років. Він загинув 10 березня на Запоріжжі. Михайла мобілізували 23 червня, він служив на посаді стрілець-санітар у військовій частині А4949. З Михайлом попрощалися у місті Новодністровськ.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Олександр Мецканюк та Михайло Голодніков. Джерело: facebook/Чернівецька обласна адміністрація

Із солдатом Макаром Цурцуманом, який служив у військовій частині А0284, прощаються о 10:00 у селі Чагор. Чоловік був снайпером. Загинув 14 березня у Дніпропетровській області. Йому було 38 років.

Макар Цурцуман
Макар Цурцуман. Facebook/Чернівецька обласна адміністрація

Дмитро Клим був солдатом військової частини А4436. Загинув 18 лютого 2023 року внаслідок мінометно-артилерійського обстрілу на Донеччині. З ним прощалися у Виженці.

Військовому Олексію Гавриліну був 50 років. До ЗСУ долучився торік у лютому, був бійцем військової частини А4856 та обіймав посаду стрільця-санітара. Чоловік загинув 1 січня на Донеччині. З ним прощалися у Новодністровську.

Загиблі військові Дмитро Клим та Олексій Гаврилін
Загиблі військові Дмитро Клим та Олексій Гаврилін. Facebook/Чернівецька обласна рада

Молодший сержант Руслан Івасюк служив у військовій частині А4689. Він загинув 5 березня на Донеччині, повідомили на сторінці Кельменецької громади у Facebook. З бійцем прощалися у селищі Кельменці.

Руслан Івасюк загиблий з Кельменців
Руслан Івасюк. Джерело: facebook/Чернівецька ОВА

Руслан Гаврилюк був старшим солдатом військової частини А4856. Внаслідок ракетного обстрілу на Донеччині він отримав важкі поранення. Чоловіка госпіталізували, однак лікарям не вдалося його врятувати. Про це повідомив староста Коровії Юрій Продан у Facebook. З Гаврилюком прощалися у Коровії.

Солдат Ярослав Клим служив у військовій частині А4856. Він загинув 7 березня під час виконання бойового завдання на Донеччині, повідомили на сторінці Вижницької районної військової адміністрації. Із солдатом прощалися у селі Мілієве.

Руслан Гаврилюк та Ярослав Клим
Руслан Гаврилюк та Ярослав Клим. Facebook/Чернівецька ОВА

Солдат Сергій Шевченко був сапером військової частини А2300. Він служив вже два роки. Загинув 7 березня на Донеччині, коли разом з побратимами повертався з бойового завдання: потрапили під обстріл, повідомили на сторінці Рукшинської громади у Facebook. Бійцеві було 29 років. З ним прощаються у селі Рукшин.

Сергій Шевченко
Сергій Шевченко. Сергій Шевченко. Джерело: facebook/Чернівецька обласна рада

Віталій Єремійчук був солдатом військової частини А4436. Військового понад рік вважали зниклим безвісти. З ним прощались 10 березня у селі Кисилиці. Бійцеві було 39 років.

Віталій Єремійчук
Віталій Єремійчук. Чернівецька обласна рада

Адріан Пуліску був солдатом військової частини А4949. З ним попрощалися 9 березня на Алеї слави Центрального кладовища Чернівців.

Загиблий військовий Адріан Пуліску
Адріан Пуліску. Фото: Facebook/Чернівецька ОВА

Іван Адамчук був солдатом військової частини А4949. Внаслідок бойових дій на Запоріжжі боєць отримав важке поранення, помер 3 березня в лікарні Дніпропетровської області. Адамчуку було 35 років. З Адамчуком прощалися у місті Заставна. У бійця залишилися дружина та двоє дітей.

Іван Адамчук
Іван Адамчук. Джерело: Facebook/Чернівецька обласна рада

Андрій Малованюк був солдатом військової частини А4350. До ЗСУ його призвали торік у лютому, служив на Житомирщині. Чоловік помер 1 березня. Про це повідомили на сторінці Сокирянської міськради у Facebook. Бійцеві було 42 роки. З ним прощалися в селі Ожеве.

Солдат Олександр Сторонський служив у військовій частині А0221. Він загинув 2 березня внаслідок танкового обстрілу на Донеччині. Йому було 43 роки, повідомили на Facebook-сторінці Берегометської громади. З бійцем прощалися у селищі Берегомет.

Іон Олар був солдатом військової частини 3113. Він загинув 4 березня на Донеччині у віці 36 років, повідомили на сторінці Сторожинецької міської ради у Facebook. З військовим прощалися у селі Ропча.

Андрій Малованюк, Іон Олар та Олександр Сторонський
Андрій Малованюк, Іон Олар та Олександр Сторонський. Джерело: facebook/Чернівецька ОВА

Григорій Крічун був солдатом військової частини А4267. З ним прощалися на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Григорій Крічун
Григорій Крічун. Джерело: Чернівецька обласна рада

Іван Пилипик служив у військові частині А4667. Військовий загинув 23 лютого у госпіталі від отриманих поранень під час виконання бойового завдання на Донеччині, повідомили на сторінці Банилівської сільської ради у Facebook. З ним попрощалися в селі Банилів.

Солдат Ігор Кміт був військослужбовцем військової частини 4722. З ним попрощалися у Чернівцях на Алеї слави.

Василь Кирилюк служив у військовій частині А4638. Мав звання старшого сержанта. З ним попрощалися у селі Динівці.

Солдат Іван Петруник був воїном військової частини А4722. Він загинув 23 лютого на Запоріжжі, повідомили на сторінці Ставчанської громади у Facebook. Йому було 43 роки. З військовим попрощалися у селі Ставчани.

Загиблі військові Іван Пилипик, Ігор Кміт, Василь Кириляк та Іван Петруник
Загиблі військові Іван Пилипик, Ігор Кміт, Василь Кирилюк та Іван Петруник. Джерело: Чернівецька обласна рада

Солдат Максим Кириленко був воїном військової частини А4722. Його поховали у селі Клішківці. Максим пішов на фронт разом із молодшим братом. Він загинув торік 5 серпня у Запорізькій області у віці 44 років. Певний час Максима вважали зниклим безвісти.

Родина військового проживає на Буковині через початок повномасштабного вторгнення — переїхали сюди із Запорізької області. Про це повідомили на сайті Клішковецької територіальної громади.

Максим Кириленко загиблий військовий
Максим Кириленко. Чернівецька обласна рада

Василь Репчук був солдатом військової частини А2582 та водієм десантно-штурмового взводу. У перші дні війни його призвали до ЗСУ у межах мобілізації. Боєць загинув 19 лютого на Запоріжжі. Йому був 21 рік. Про це повідомили на сторінці Чагорської громади у Facebook. З бійцем прощалися у селі Чагор.

Із солдатом військової частини А2039 Олексієм Смілянцем прощалися на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Андрій Гандабура був солдатом військової частини А4856. Він загинув внаслідок ракетного обстрілу на Запоріжжі. Бійцеві було 29 років, повідомив голова Кадубовецької сільради Микола Катеринчук у Facebook. З Гандабурою прощалися у селі Кадубівці.

Василь Репчук, Олексій Смілянець, Андрій Гандабура
Василь Репчук, Олексій Смілянець, Андрій Гандабура. Джерело: Чернівецька ОВА

Солдат Іван Поліброда служив у військовій частині А4856. Він загинув на Донеччині, повідомив голова Юрковецької сільради Віталій Шафер у Facebook. З Полібродою прощалися у селі Чорний Потік Чернівецького району.

Віктор Ковальчук мав звання штаб-сержанта та служив у військовій частині А2573. Його поховали у Чернівцях на Алеї слави.

Петро Татарин мав звання молодшого сержанта й служив у військовій частині А2039. За інформацією на Facebook-сторінці Вижницької райради, на Татарина з безпілотника скинули невідому хімічну речовину – чоловік помер 21 лютого у лікарні на Запоріжжі. З ним прощалися у селі Мілієве.

Іван Поліброда, Віктор Ковальчук та Петро Татарин - загиблі військові
Іван Поліброда, Віктор Ковальчук та Петро Татарин. Джерело: Чернівецька ОВА

Солдат Олександр Фівка був військовослужбовцем військової частини А4069. Він загинув 24 лютого під час бойового чергування на Сумщині, повідомили на сторінці Вижницької райради у Facebook. З бійцем прощалися у селі Мигове.

Богдан Максимчук був солдатом військової частини А4856. Його мобілізували торік наприкінці лютого. Загинув 25 лютого внаслідок ракетного удару на Донеччині, повідомили на сторінці Кельменецької селищної ради. З бійцем прощалися у селі Бурдюг Дністровського району.

Олександр Фівка та Богдан Максимчук
Олександр Фівка та Богдан Максимчук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Сергій Сарахман служив у військовій частині А7185. Мав звання капітана. З ним прощалися у Чернівцях на Алеї слави.

Михайло Шундрій служив у військовій частині А4456 й був стрільцем-санітаром. На службу його призвали торік у лютому. Він загинув 25 лютого на Донеччині внаслідок ракетного удару. Йому було 38 років. Про це повідомила голова Новодністровської міськради Наталія Цимбалюк у Facebook. З військовим прощалися у Новодністровську.

Сергій Сарахман та Михайло Шундрій
Сергій Сарахман та Михайло Шундрій. Джерело: Чернівецька ОВА

Степан Сарафінчан був солдатом військової частини А4699. Раніше його вважали зниклим безвісти. 15 лютого ДНК-експертиза підтвердила, що боєць загинув торік 9 червня на Запоріжжі. Про це повідомили на сторінці Чагорської громади у Facebook. Чоловіку було 45 років. З ним прощалися у селі Чагор.

Степан Сарафінчан загиблий військовий з Буковини
Степан Сарафінчан. Джерело: Чернівецька ОВА

Солдат Олександр Ушаков служив у військовій частині А1008. Чоловік родом з міста Сєвєродонецьк. Через повномасштабне вторгнення він з родиною вимушено переселився до Веренчанської громади. До ЗСУ пішов добровольцем. Загинув 29 жовтня на Харківщині у віці 38 років, повідомили на сторінці Веренчанської громади у Facebook. З бійцем прощаються у селі Борівці. У нього залишилися дружина та донька.

Із солдатом Григорієм Сторощуком, який служив у військовій частині А4949, прощаються у селі Банилів. Чоловік помер 19 лютого у госпіталі на Запоріжжі.

Олександр Ушаков та Григорій Сторощук – загиблі з Буковини
Олександр Ушаков та Григорій Сторощук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Георгій Верега помер у лікарні від травм, які отримав під час виконання бойового завдання. Йому було 34 роки. Прощання з військовим відбулося в селі Остриця.

Георгій Верега – загиблий з Буковини
Георгій Верега. Фото: Острицька ТГ

Володимир Шлюсар був воїном військової частини А1008. Він загинув 18 лютого під час виконання бойового завдання. Йому було 33 роки. З бійцем прощалися на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Володимир Шлюсар – загиблий з Буковини
Володимир Шлюсар. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Із солдатом Олегом Сверидюком, який служив у військовій частині А4667, прощалися у селі Клішківці. Боєць загинув 13 лютого під час артилерійського обстрілу на Донеччині, повідомили на Facebook-сторінці Клішковецької громади.

Солдат Андрій Хліб служив у військовій частині А1556, був стрільцем-гранатометником гірсько-штурмового взводу. Він загинув на Запоріжжі внаслідок удару FPV-дрона. З бійцем прощалися у місті Новоселиця.

Анатолій Кравчук був солдатом військової частини А4856. Він помер 19 лютого у госпіталі внаслідок поранення, яке отримав на Донеччині, повідомили на сторінці Вижницької райради у Facebook. З бійцем прощалися у Вижниці.

Олег Сверидюк, Андрій Хліб, Анатолій Кравчук
Олег Сверидюк, Андрій Хліб, Анатолій Кравчук. Олег Сверидюк, Андрій Хліб, Анатолій Кравчук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Старший солдат Михайло Букатка служив у військовій частині А4267. Загинув 14 лютого внаслідок атаки дронів-камікадзе на Донеччині, повідомили на сторінці Вижницької райради у Facebook. З бійцем прощалися у селі Киселиці.

Дмитро Данилюк був солдатом військової частини А4667. Він загинув 13 лютого під час артилерійського обстрілу в Донецькій області, повідомили на Facebook-сторінці Вижницької райради. З військовим прощалися у селі Діброва Вижницького району.

Із солдатом Павлом Палагнюком, який служив у військовій частині А0998, прощалися у місті Заставна. Він воював на Донеччині, де отримав осколкове поранення внаслідок скиду боєприпасу з безпілотника. 14 лютого боєць помер у лікарні. Йому було 25 років.

Михайло Букатка, Дмитро Данилюк та Павло Палагнюк
Михайло Букатка, Дмитро Данилюк та Павло Палагнюк. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Володимир Шуйван був солдатом військової частини А3113. До ЗСУ його призвали торік у березні, він обіймав посаду кулеметника. Загинув 15 лютого внаслідок мінометного обстрілу на Донеччині. Йому було 35 років, повідомили на facebook-сторінці Новодністровського радіо. З бійцем прощалися на Центральній алеї у Новодністровську.

Володимир Шуйван загиблий військовий
Володимир Шуйван. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Вячеслав Незвещук був солдатом військової частини А4856. Він загинув 12 лютого. Бійцеві було 48 років, повідомили на Facebook-сторінці Мамалигівської сільради. З Незвещуком прощалися у селі Подвірне Дністровського району.

Вячеслав Незвещук загиблий військовий з буковини
Вячеслав Незвещук. Джерело: facebook/Чернівецька обласна рада

Старший лейтенант Сергій Ілій служив у військовій частині А4007. Був випускником Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Боєць загинув 9 лютого під час виконання бойового завдання на Авдіївському напрямку у віці 30 років, повідомили на сторінці Острицької громади у Facebook. З Ілієм прощання відбулося у селі Годинівка.

Матрос Михайло Воєвідко служив у військовій частині А0216 в одній з бригад морської піхоти. Він загинув 10 лютого, коли його підрозділ виконував завдання на лівому березі Дніпра на Херсонщині. Про це повідомили на Facebook-сторінці Мамаївської громади. З бійцем прощалися у селі Біла.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Сергій Ілій та Михайло Воєвідко.
Сергій Ілій та Михайло Воєвідко. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Руслан Гікавий був старшим навідником гранатометного відділення у військовій частині А3892. Його призвали до ЗСУ торік 13 грудня. Боєць загинув 11 лютого на Донеччині, повідомили на сторінці Клішковецької громади у Facebook. З ним прощалися у селі Млинки.

Загиблий військовий з Буковини Руслан Гікавий
Руслан Гікавий. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Олександр Ріпка долучився до лав ЗСУ в березні 2022 року. Боєць загинув 30 січня поблизу Очеретного у Донецькій області. У полеглого військового залишилися дружина, двоє доньок, батьки та сестри. Бійця поховали у селі Веренчанка.

Солдат Костянтин Мілесі загинув 5 лютого внаслідок мінно-вибухової травми, несумісної з життям, під час виконання бойового завдання в районі Райгородки Сватівського району Луганської області. Військовому було 53 роки. З ним прощалися у селі Банилів-Підгірний.

Солдат Іван Кушнірюк був воїном військової частини А2900, він загинув 4 лютого. Полеглому військовому був 41 рік. З бійцем прощалися в місті Кіцмань.

Солдат Максим Савіцький був воїном військової частини А4949. Боєць загинув 5 лютого, внаслідок мінометного обстрілу на Запоріжжі. З військовим прощалися у місті Новодністровськ.

Олександр Ріпка, Костянтин Мілесі, Іван Кушнірюк, Максим Савіцький
Олександр Ріпка, Костянтин Мілесі, Іван Кушнірюк, Максим Савіцький. Фото: Facebook/Чернівецька обласна рада

З капітаном Русланом Сенчуком, який служив у військовій частині А2582, прощалися у місті Вижниця. Він був командиром роти протитанкових ракетних комплексів у складі 82-ої десантно-штурмової бригади. Військовий загинув 6 січня в районі села Роботине, що на Запоріжжі. Йому був 51 рік.

Раніше Сенчук очолював Вижницьку РДА у 2016-2019 роках. На посаду його призначили указом тодішнього президента України Петра Порошенка. Був звільнений у зв'язку з закінченням повноважень президента. Також працював гірським рятувальником, повідомили у Facebook обласного управління ДСНС.

Із старшим солдатом Петром Гаврилоє, який служив у військовій частині А4856, прощалися у місті Сторожинець. Боєць загинув 2 лютого внаслідок пожежі у Слов'янську на Донеччині. Йому було 37 років, повідомили на сторінці Сторожинецької міськради у Facebook.

Павло Кочирган загинув 18 лютого 2023 року під час оборонного бою на Донеччині, повідомили на сторінці Вижницької військової адміністрації у Facebook. Із солдатом прощалися у селі Киселиці.

Руслан Сенчук, Павло Кочирган, Петро Гаврилоє загиблі з буковини
Руслан Сенчук, Павло Кочирган, Петро Гаврилоє. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація, facebook/Anastasiia Bodnarchuk

Павло Крисов мав звання молодшого сержанта та служив у військовій частині А4699. Він загинув 31 січня на Донеччині, повідомили на сторінці Вижницької військової адміністрації у Facebook. З бійцем прощалися у селі Розтоки Вижницького району.

Ігор Побережний був військовослужбовцем військової частини А7127. Торік у грудні його нагородили нагрудним знаком головнокомандувача ЗСУ "Золотий хрест". Невдовзі військовий отримав важке поранення під час виконання бойового завдання, повідомили на Facebook-сторінці Недобоївської громади. Помер у лікарні в Києві. Солдата поховали у селі Зарожани.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Павло Крисов та Ігор Побережний. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Лейтенант Сергій Римлянський служив у військовій частині А4856. До ЗСУ долучився у межах мобілізації торік у лютому. Загинув 2 лютого у місті Слов'янськ на Донеччині. Йому було 39 років, повідомили на Facebook-сторінці Новодністровського радіо. З бійцем прощалися у селі Білоусівка. У нього залишилися дружина та син.

Андрій Чіпіга служив у військовій частині А3369. Мав звання підполковника. З ним прощалися на Годилівському кладовищі у Чернівцях.

Загиблі військові з Буковини Сергій Римлянський та Андрій Чіпіга
Сергій Римлянський та Андрій Чіпіга. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Сержант Ілля Шелепніцький був воїном військової частини А1619, служив у складі 59-ої окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. Був командиром танка. Військовий загинув на Донеччині у віці 26 років. Про це повідомили на Facebook-сторінці Мамаївської громади. Бійця поховали у селищі Лужани.

Ілля Шелепніцький – загиблий військовий з Буковини
Ілля Шелепніцький. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Молодший сержант Ярослав Костенюк служив у військовій частині А1556. Йому було 55 років. Бійця поховали у селі Горішні Шерівці Заставнівської громади.

Ярослав Костенюк – загиблий військовий з Буковини
Ярослав Костенюк. Фото: Чернівецька обласна рада/Facebook

Солдат Володимир Герега служив у військовій частині А4682. Загинув під час виконання бойового завдання. Йому було 40 років. З бійцем прощалися 1 лютого у Кельменцях Дністровського району.

Володимир Герега
Володимир Герега. Джерело: Чернівецька ОВА

Солдат Віктор Хоріков був сапером та служив у військовій частині А0284. Чоловік жив у селі Долиняни. Торік 24 жовтня його мобілізували до ЗСУ, повідомили на сторінці Недобоївської громади у Facebook. Боєць загинув у Бахмутському районі у свій день народження – 25 січня. Чоловіку виповнилося 39 років. Прощання з ним відбулося у селі Долиняни Дністровського району.

З молодшим сержантом Анатолієм Русу, який служив у військовій частині А4856, прощалися у Чернівцях на Алеї слави Центрального кладовища.

Анатолій Русу та Віктор Хоріков - загиблі військові з Буковини
Анатолій Русу та Віктор Хоріков. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Молодший сержант Сергій Спрінчану був воїном військової частини А4856. З ним попрощалися на Алеї слави Центрального кладовища Чернівців.

Сергій Спрінчану загиблий військовий з Чернівців
Сергій Спрінчану. Фото: Facebook/Чернівецька обласна рада

Старший солдат Микола Ремпега служив у військовій частині А3215. Він загинув 24 січня на Запорізькому напрямку, повідомили на сторінці Горішньошеровецької сільради. Бійцеві було 46 років. З ним прощалися у селі Шубранець.

Микола Ремпега - загиблий військовий з Буковини
Микола Ремпега. Джерело: Чернівецька ОВА

Солдат Василь Ватрич був воїном військової частини А4447. Він загинув 23 січня 2024 року внаслідок застосування противником БПЛА у Запорізькій області, повідомили на сторінці Вижницької районної військової адміністрації у Facebook. З ним попрощалися у селі Брусенки Вижницького району.

Солдату Івану Тенкалюку було 23 роки, чоловік солдат військової частини А2120. Військовий загинув 22 січня 2024 року поблизу населеного пункту Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області, повідомили на сторінці Кіцманської громади у Facebook. З ним попрощалися у селі Іванківці Чернівецького району.

Солдат Анатолій Чинчик був воїном військової частини А4574, він загинув у населеному пункті Костянтинівка Донецької області, повідомили на сторінці Дністровської районної ради у Facebook. Прощання з ним відбулося у селі Кроква Дністровського району.

Полеглі військові Ватрич, Тенкалюк, Чинчик.
Полеглі військові Ватрич, Тенкалюк, Чинчик. Facebook/Чернівецька обласна рада

Роман Димнич був сержантом, служив у військовій частині А7371. На війну пішов з перших днів повномасштабного вторгнення — 24 лютого 2022 року. Про це йдеться на сторінці управління держпраці у Чернівецькій області, де він працював з 2015 року. У загиблого військового залишилися дружина та донька.

Молодший сержант Микола Николайчук був воїном військової частини А1556. Михайло Лола був солдатом військової частини А1778. З ними прощалися на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Загиблі військові Роман Димнич, Микола Николайчук та Михайло Лола
Загиблі військові Роман Димнич, Микола Николайчук та Михайло Лола. Джерело: Facebook / Чернівецька облрада

Старший солдат Олександр Божескул був аеророзвідником та служив у військовій частині А4722. Він загинув 17 січня на Авдіївському напрямку. Йому було 40 років, повідомили на сторінці Кам'янецької громади у Facebook. З бійцем прощалися у Чернівцях на Алеї Слави. У нього залишилися дружина та син.

Із солдатом військової частини А4056 Сергієм Ісарем прощалися на Алеї Слави Центрального кладовища у Чернівцях.

Солдат Іван Булига служив у військовій частині А3892. Він загинув 21 січня внаслідок артилерійського обстрілу у Бахмутському районі, повідомили на Facebook-сторінці Герцаївської громади. З бійцем прощалися у Герці.

Сергій Ткач був солдатом військової частини А3715. Він загинув 21 січня внаслідок артилерійського обстрілу на Харківщині. Йому було 36 років. Про це повідомили на сторінці Банилівської сільради у Facebook. Бійця поховали у селі Банилів Вижницького району.

Солдат Ярослав Тарасюк служив у військовій частині А3892. Він загинув 21 січня внаслідок артилерійського обстрілу у Бахмутському районі. Йому було 33 роки, повідомили на сторінці Банилівської сільради у Facebook. Військового поховали у селі Бережонка Вижницького району.

Полеглі військові з Буковини Божескул, Ісар, Булига, Ткач, Тарасюк
Полеглі військові Божескул, Ісар, Булига, Ткач, Тарасюк. Фото: Facebook/Чернівецька обласна рада

Майор Олексій Лозовський служив у військовій частині А4267. У грудні 2022 року на війні загинув його син. З Лозовським прощалися на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

З молодшим сержантом Сергієм Берекою, який служив у військовій частині А4856, прощалися у селі Нагоряни Дністровського району. Бійцеві було 26 років. Раніше його вважали зниклим безвісти на Бахмутському напрямку.

Сергій Берека та Олексій Лозовський – Військові з Буковини, які полягли у боях
Сергій Берека та Олексій Лозовський. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Ігор Василенко був солдатом військової частини А2582. Торік 3 січня він долучився до ЗСУ. Загинув 13 січня під час виконання бойового завдання. З бійцем прощаються об 11:00 на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Ігор Василенко загиблий військовий з Буковини
Ігор Василенко. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Валентин Андронік служив у військовій частині А3715. Він загинув внаслідок артилерійського обстрілу на Донеччині. З бійцем прощалися 23 січня в селі Коровія.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Валентин Андронік.
Валентин Андронік. Джерело: Чернівецька обласна рада

Дмитро Мурару був солдатом військової частини А2582. Військовий загинув 16 січня на Запоріжжі, повідомили на сторінці Острицької громади у Facebook. З ним прощалися 22 січня в селі Остриця.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Дмитро Мурару
Дмитро Мурару. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Віталій Липницький був кулеметником у військовій частині А7017. Військовий загинув під час виконання завдання у Запорізькій області. Йому було 54 роки. З військовим попрощалися 21 січня у селі Рідківці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Віталій Липницький. Фото: Чернівецька обласна рада

Солдат Георгій Штефанюк служив у військовій частині А1910. Прощання з військовим відбулося 20 січня на Алеї слави Центрального кладовища Чернівців.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Георгій Штефанюк
Георгій Штефанюк. Фото: Чернівецька ОВА

Роман Кіронда був солдатом, воїном військової частини А4667. Боєць загинув 14 січня під час виконання бойового завдання у Донецькій області. Йому було 39 років. З військовим попрощалися 19 січня в селі Рідківці.

Полеглий Роман Кіронда – загиблий військовий з Буковини
Полеглий Роман Кіронда. Фото: Facebook/Чернівецька обласна рада

Ігор Безверхній був солдатом військової частини А0335. З ним попрощалися 18 січня у селищі Кельменці.

Солдат Володимир Безборотько служив гранатометником у десантних військах. До цього він був футбольним арбітром та тренером. Чоловіка мобілізували рік тому, він навчався у Британії. Він загинув 3 січня: бійці підрозділу відходили від бойових позицій на Запорізькому напрямку, тоді з російського дрона скинули вибуховий елемент. Через активні бойові дії на цій території, тіло Володимира змогли забрати за два тижні після загибелі. Йому було 27 років. З бійцем прощалися 18 січня у селі Горішні Шерівці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Полеглі військові Ігор Безверхній та Володимир Безборотько. Фото: Facebook/Чернівецька обласна рада

Василь Захарчук був солдатом військової частини А4667. З бійцем прощалися 17 січня у селі Кроква Дністровського району.

Василь Захарчук – загиблий військовий з Буковини
Василь Захарчук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Мирослав Циганчук служив у військовій частині А1778. Прощання з військовим відбулося 15 січня на Алеї слави Центрального кладовища Чернівців.

Мирослав Циганчук – загиблий військовий з Буковини
Мирослав Циганчук. Джерело: Чернівецька обласна рада

Ігор Трачук був старшим лейтенантом та служив у військовій частині А7187. Він загинув 10 січня внаслідок мінометного обстрілу на Донеччині. Бійцеві було 53 роки. Прощання з ним відбулося 13 січня у Сторожинці.

З молодшим сержантом Сергієм Фіщуком, який служив у військовій частині А4722, прощалися 13 січня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Рядовий Юрій Горюк загинув 7 січня під час виконання бойового завдання на Донеччині. З військовим прощалися 13 січня у селі Виженка Вижницького району.

Ігор Трачук, Сергій Фіщук та Юрій Горюк – військові з Буковини, які полягли у боях
Ігор Трачук, Сергій Фіщук та Юрій Горюк. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Із солдатом Віталієм Командиром, який служив у військовій частині А4947, прощалися 12 січня на кладовищі "Роша" в Чернівцях.

Юрій Сарапулов був солдатом військової частини А4267. Він загинув 11 січня. Чоловіку було 57 років. З ним прощалися 21 січня у місті Кіцмань.

Із солдатом Сергієм Кузиком, який служив у військовій частині А4748, прощалися 12 січня у місті Вижниця. Він помер 8 січня.

Віталій Командир, Юрій Сарапулов та Сергій Кузик – загиблі військові з Буковини
Віталій Командир, Юрій Сарапулов та Сергій Кузик. Фото: Чернівецька обласна рада

Головного сержанта Володимира Залуцького, який служив у військовій частині А3892, поховали 10 січня у селі Карапчів. Він загинув 21 грудня на Донеччині. Раніше бійця вважали зниклим безвісти.

Володимир Залуцький – загиблий військовий з Буковини
Володимир Залуцький. Фото: facebook/Mykola Perch

З Петром Іванюком, молодшим сержантом військової частини А3892, прощалися 9 січня у селі Задубрівка. Військовому був 51 рік. У нього залишились дружина, донька та батько.

Із Сергієм Палічуком, солдатом військової частини А7187, попрощаються 9 січня у селі Зруб-Комарівський. Військовому було 52 роки. Він загинув напередодні свого дня народження 5 січня поблизу Богданівки Бахмутського району на Донеччині.

Полеглі військові Петро Іванюк, Сергій Палійчук – загиблі військові з Буковини
Полеглі військові Петро Іванюк, Сергій Палійчук. Петро Іванюк та Сергій Палічук. Джерело: Facebook / Чернівецька обласна військова адміністрація

Сергій Перепилиця служив у військовій частині А4548. Він загинув у 41 рік. З ним попрощалися 7 січня у рідному селищі Берегомет Вижницького району.

Сергій Перепилиця – військовий з Буковини, який загинув
Сергій Перепилиця. Сергій Перепилиця. Фото: facebook / Чернівецька облрада

Михайло Кішкан був солдатом військової частини А0666. Він загинув 30 грудня. З бійцем попрощалися 6 січня у селі Реваківці. Йому було 27 років.

Михайло Кішкан – загиблий військовий з Буковини
Михайло Кішкан. Фото: Facebook/Чернівецька ОВА

Павло Руснак був солдатом військової частини А3028. У перші дні повномасштабного вторгнення він долучився до ЗСУ. Загинув 31 грудня під час виконання бойового завдання на Запоріжжі. У бійця залишилися дружина та двоє дітей. З ним прощалися 5 січня у селі Романківці.

Солдат Володимир Чикалюк служив у військовій частині А3715. Загинув 29 грудня від поранень. Йому було 53 роки. Бійця поховали 5 січня у селі Ставчани.

Із солдатом військової частини А4267 Ігорем Манолієм прощалися 5 січня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Павло Руснак, Ігор Манолій, Володимир Чикалюк
Павло Руснак, Ігор Манолій, Володимир Чикалюк. Джерело: Сокирянська міськрада, Чернівецька облрада

Солдат Іван Гончаров служив у військовій частині А7400. З ним прощалися 4 січня на Алеї слави Центрального кладовища Чернівців.

Іван Гончаров - загиблий військовий з Буковини
Іван Гончаров. Джерело: Чернівецька обласна рада

Старший солдат Йосип Чубей служив у військовій частині А7029. Він загинув 27 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання. Бійцеві було 32 роки. З ним прощалися 3 січня у селі Топорівці.

Йосип Чубей – загиблий військовий з Буковини
Йосип Чубей. Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Олександр Андрущак служив у військовій частині А4355. З ним прощалися 2 січня у селі Бабин. У військового залишилися дружина та двоє дітей.

Олександр Андрущак – загиблий військовий з Буковини
Олександр Андрущак. Джерело: Чернівецька обласна рада

Солдат Павло Самолюк помер 24 грудня 2023 року в лікарні внаслідок отриманих поранень. Чоловік воював у Бахмутському районі Донецької області. Йому було 26 років. З ним попрощались 30 грудня в селі Дібрівка.

Володимир Молдован загинув 24 грудня 2023 року через артилерійський обстріл на Бахмутському напрямку. Володимиру було 44 роки. Прощання з ним відбулося в Хотині 30 грудня.

Полеглі військові з Буковини Павло Самолюк та Володимир Молдован
Полеглі військові Павло Самолюк та Володимир Молдован. Полеглі військові Самолюк та Молдован. Фото: Чернівецька ОВА

Андрій Федін мав звання старшого солдата та служив у військовій частині А0998. Він загинув 23 грудня на Донеччині. Федіну був 41 рік. З ним прощалися 29 грудня у селі Шипинці.

Солдат Петро Досяк служив у військовій частині А4128. До повномасштабного вторгнення працював майстром з виготовлення дерев'яних виробів. Загинув 25 грудня на Донеччині. Чоловіку було 34 роки. З бійцем прощалися 29 грудня в селі Шебутинці.

Із солдатом Сергієм Черновим, воїном військової частини А4699, прощання відбулося 29 грудня на Центральному кладовищі в Чернівцях.

Андрій Федін, Петро Досяк та Сергій Чернов – загиблі військові з Буковини
Андрій Федін, Петро Досяк та Сергій Чернов. Джерело: Чернівецька обласна рада

Віталій Проданек мав звання молодшого сержанта та служив у військовій частині А4674. Він загинув 4 вересня. Чоловіку було 46 років. З ним прощалися 28 грудня в Кіцмані.

Солдат Валентин Горобчук служив у військовій частині А4165. Був учасником АТО. На початку повномасштабної війни він повернувся з-за кордону й долучився до ЗСУ. Чоловік помер 25 грудня у госпіталі внаслідок отриманих поранень. Військового поховали 28 грудня у селі Крутеньки. У нього залишилися дружина та син.

Віталій Проданек та Валентин Горобчук – загиблі військові з Буковини
Віталій Проданек та Валентин Горобчук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Артем Максимюк був солдатом військової частини А7187. Зокрема, воював на Донецькому напрямку. З бійцем прощалися 27 грудня в селі Боянчук.

Артем Максимюк загиблий військовий з Буковини
Артем Максимюк. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Андрій Воронко на позивний Патрон був солдатом військової частини А7186. Він долучився до ЗСУ у перші дні повномасштабного вторгнення. Брав участь у контрнаступі на Харківщині. Загинув 21 грудня внаслідок мінометного обстрілу на Луганщині. З бійцем прощалися 26 грудня у Чагрі. Йому був 21 рік.

Старший сержант Олександр Харабара служив у військовій частині А0998. Долучився до ЗСУ у перші дні повномасштабної війни та був розвідником. Він загинув 20 грудня внаслідок авіаудару на Донеччині. Бійцеві було 23 роки. Його поховали 26 грудня у Сокирянах.

Андрій Воронко та Олександр Харабара - загиблі військові
Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Старший сержант Ігор Севостян служив у військовій частині А2582. Він мав бойовий досвід, бо воював з 2014 року, служив у складі десантно-штурмового батальйону. Загинув у бою на Запоріжжі. З ним прощалися 26 грудня у селі Пригородок.

Ігор Севостян загиблий з буковини
Ігор Севостян. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Валерій Морошан був молодшим сержантом та служив у військовій частині А7013. Він загинув 18 грудня на Запоріжжі. З бійцем прощалися 25 грудня в селі Остриця.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Валерій Морошан. Загиблий військовий Валерій Морошан. Фото: Чернівецька ОВА

Олег Онуфрейчук був помічником гранатометника, служив у військовій частині А4030. Загинув 14 грудня під Авдіївкою. Йому було 32 роки.

Олег Онуфрейчук.
Олег Онуфрейчук. Фото: Чернівецька ОВА

Сержант Ян Швець служив у військовій частині А1008. Чоловік родом із Сокирян. З травня 2020 року проходив військову службу за контрактом. Швець помер 19 грудня в одному з медзакладів на Волині. Чоловіку було 42 роки. З ним прощалися 22 грудня у місті Сокиряни.

Солдат Микола Черневич служив у військовій частині А4667, а Юрій Дем’ян у військовій частині А7187. З бійцями прощалися 22 грудня на Алеї слави Центрального кладовища Чернівців.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни – Ян Швець, Микола Черневич та Юрій Дем'ян
Ян Швець, Микола Черневич та Юрій Дем'ян. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Артем Тищенко служив у військовій частині А7403. Він був родом зі Слов’янська на Донеччині, але останні 17 років проживав у Кіцманській громаді. Чоловік загинув 28 листопада під час виконання бойового завдання на Запоріжжі. Йому було 45 років. З бійцем попрощалися 21 грудня у селі Давидівці.

Солдат Едгар Грігорян служив у військовій частині А7187 за контрактом. Він загинув 18 грудня під час обстрілу на Донеччині. Йому було 23 роки. З бійцем прощалися 21 грудня у селі Гвіздівці.

Старшого солдата Олександра Рингача, який служив у військовій частині А4832, поховали 21 грудня у селищі Кельменці.

Артем Тищенко, Едгар Грігорян та Олександр Рингач – загиблі військові з Буковини
Артем Тищенко, Едгар Грігорян та Олександр Рингач. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Павло Бабинський був солдатом військової частини А0284. Він загинув у боях на Донеччині. Бабинський долучився до ЗСУ у січні. Йому було 33 роки.

Павло Бабинський
Павло Бабинський. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Андрій Галюк був солдатом мінометного взводу військової частини 3028. Він загинув 13 грудня під час виконання бойового завдання на Запоріжжі. Бійцеві було 28 років. З ним прощалися 19 грудня в селі Грінячка.

Солдат Микола Попович служив у військовій частині А7186. Він загинув 14 грудня внаслідок мінометного обстрілу на Донеччині. Чоловіку було 56 років. Бійця поховали 19 грудня в селі Банилів-Підгірний.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Андрій Галюк та Микола Попович. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Ігор Аузяк мав звання штаб-сержанта та служив у військовій частині А1008. Брав участь в АТО. Він загинув 14 грудня. З бійцем прощалися 18 грудня у Сокирянах.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Ігор Аузяк. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Олексій Візір був старшим сержантом військової частини А4267. Загинув 10 грудня, виконуючи бойове завдання в Донецькій області. Прощання з ним відбулося 17 грудня у селі Брусниця.

Солдат військової частини А4125 В'ячеслав Вакарюк був кулеметником стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти. Служив у місті Курахове Донецької області. Помер у лікарні імені Мечникова у місті Дніпро. Військового поховали 17 грудня у селі Вали. Йому було 53 роки.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Олексій Візір та В'ячеслав Вакарюк. Facebook / Чернівецька обласна військова адміністрація

Ярослав Карпов був молодшим сержантом аеромобільного батальйону, воїном військової частини А0281. Боєць жив у селі Рея на Житомирщині, але одружився і переїхав у Чернівецьку область. Був мобілізований у лютому 2023 року. Карпов загинув внаслідок артилерійського обстрілу поблизу Мар'янки в Донецькій області. Йому був 31 рік. Із загиблим попрощалися 15 грудня у селищі Берегомет.

Валентин Тулюлюк був командиром лінійно-кабельного відділення зв’язку взводу зв’язку 1-го аеромобільного батальйону. Боєць загинув під час виконання бойового завдання поблизу Білогорівки Луганської області. Бійця поховали 15 грудня в Новоселиці.

Артем Голиш був солдатом, воїном військової частини А4447. Військовий жив у місті Торецьк, Донецької області, був родом із селища Північне. Переїхав у Хотин у квітні 2022 року, де жив у готелі при спортшколі. Голиш був неодружений, не мав рідних у Хотині, бо вони залишилися на тимчасово окупованій території. Наприкінці січня 2023 року був мобілізований до ЗСУ. Прощання з військовим відбулося 15 грудня у місті Хотин.

Олександр Танявський був головним сержантом, бійцем 10-ої гірсько-штурмової бригади. Танявський пішов до ЗСУ добровольцем у перші дні повномасштабної війни, у червні 2023 року одружився. Боєць загинув 5 грудня у бою з росіянами біля села Берестове Бахмутського району. Військовому було 38 років. Його поховали 15 грудня у селі Мамаївці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Полеглі військові Карпов, Тулюлюк, Голиш, Танявський. Фото: Facebook/Чернівецька ОВА

Микола Чехменок був штаб-сержантом та служив у військовій частині А4447. З ним прощалися 13 грудня у селі Нелипівці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Микола Чехменок. Фото: Facebook/Чернівецька ОВА

Солдат Олександр Яворський був воїном військової частини А7187. Він загинув 5 грудня від поранень, які отримав внаслідок мінометного обстрілу на Бахмутському напрямку. Військовому було 43 роки. З ним попрощалися 12 грудня у Селятині.

Загиблий військовий з Буковини Олександр Яворський
Олександр Яворський. Фото: facebook / Чернівецька ОВА

Василю Меренюку було 46 років. Він служив старшим оператором відділення протитанкових ракетних комплексів. Загинув 5 грудня під час наступально-штурмових дій в Бахмутському районі Донецької області. З воїном військової частини А3829 прощалися 10 грудня у рідному селі Молодія.

Роман Снігур (Руслан Свищ) родом з Веренчанки. Йому було 45 років. Загинув 6 грудня під час виконання бойового завдання поблизу Берестове Бахмутського району на Донеччині. Прощання з воїном військової частини А3892 відбулося 10 грудня в селі Веренчанка.

Іван Бакриу служив у військовійчастині А7401. Він загинув 30 листопада. Чоловіка поховали 10 грудня в рідному селі Вахнівці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Василь Меренюк, Роман Снігур (Руслан Свищ) та Іван Бакриу. Джерело: Facebook / Чернівецька облрада

Старший сержант Микола Ласковенков був бійцем військової частини А7013. Сержант Олександр Бабешко, служив у військовій частині А0414. Двох бійців поховали 9 грудня на Центральному міському кладовищі в Чернівцях.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Олександр Бабешко та Микола Ласковенков. Чернівецька обласна військова адміністрація

Сержант Радміл Шерман був водієм-хіміком у військовій частині А0281. Військовий мав вищу освіту за спеціальністю "інженер-механік". До служби в ЗСУ працював майстром з ремонту взуття. До війська Шерман приєднався у серпні цього року. З бійцем попрощалися 9 грудня у селі Василівка.

Старшого солдата Родіона Гречанюка, який служив у військовій частині А4699, поховали 9 грудня в селі Нелипівці Кельменецької громади.

Солдат Ілля Крилюк, був бійцем військової частини 3028. Загинув військовий 15 листопада. З ним прощалися 9 грудня в селі Слобода.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Радміл Шерман, Родіон Гречанюк, Ілля Крилюк. Чернівецька обласна військова адміністрація

Андрій Досяк був солдатом військової частини А7185. Він загинув 2 грудня під час танкового обстрілу на Донеччині. З бійцем прощалися 7 грудня у Вашківцях.

Сержант Сергій Будз служив у військовій частині А3719. Понад рік він воював на Донеччині, помер 3 грудня. Бійцеві було 47 років. Його поховали 7 грудня на Центральному міському кладовищі в Чернівцях.

Загиблі військові Андрій Досяк та Сергійс Будз
Загиблі військові Андрій Досяк та Сергійс Будз. Джерело: facebook/Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Віктор Волощук був воїном військової частини А4030. Його поховали 5 грудня у Лужанах.

Ілля Мелещук був матросом. Служив у військової частини А4765. З ним прощалися 5 грудня в Кострижівці.

Віктор Волощук та Ілля Мелещук
Віктор Волощук та Ілля Мелещук. Віктор Волощук та Ілля Мелещук. Джерело: facebook / Чернівецька ОВА

Сергій Москалюк мав звання сержанта. Йому було 49 років. У бійця залишились дружина та дочка. З Москалюком попрощалися 3 грудня в Рідківцях.

Старший солдат Ігор Костишин був родом з міста Сокиряни і багато років жив у Чернівцях. Військовий вступив до ЗСУ у перші дні повномасштабної війни. 6 грудня Івану Костишину мало б виповнитися 54 роки. З ним попрощалися 4 грудня в Сокирянах.

Солдату Віталію Ріпку було 38 років. Він служив у ЗСУ з 27 липня 2022 року. Військовий народився в селі Будилів на Івано-Франківщині, але жив у Задубрівці. Віталій Ріпко помер від хвороби 24 листопада у лікарні на Дніпропетровщині. Бійця поховали 4 грудня в селі Задубрівка.

Полеглі військові Сергій Москалюк, Ігор Костишин та Віталій Ріпко
Полеглі військові Сергій Москалюк, Ігор Костишин та Віталій Ріпко. Полеглі військові Сергій Москалюк, Ігор Костишин та Віталій Ріпко. Фото: Facebook/Чернівецька ОВА

Вадим Чорней та Артем Заморока були солдатами військової частини А7185. Заморока загинув на Бахмутському напрямку. З обома бійцями прощалися 2 грудня на Центральному міському кладовищі в Чернівцях.

Старший сержант Дмитро Скидан служив у військові частині А4973. Він долучився до ЗСУ у перші дні повномасштабного вторгнення. Його поховали 2 грудня в селі Дихтинець.

Загиблі військові Дмитро Скидан, Артем Заморока та Вадим Чорней
Загиблі військові Дмитро Скидан, Артем Заморока та Вадим Чорней. Загиблі військові Дмитро Скидан, Артем Заморока та Вадим Чорней. Фото: Чернівецька ОВА

Василь Найда служив у військовій частині А4722. Він отримав важке поранення на фронті та після 5 місяців лікування помер у лікарні. З бійцем прощалися 1 грудня в Глибоці.

Олександр Оринчук був бійцем військової частини А7013. Бійцеві було 26 років. Він загинув внаслідок вибуху гранати. Його поховали 1 грудня на Центральному міському кладовищі в Чернівцях.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Василь Найда та Олександр Оринчук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Максим Грубий був солдатом військової частини А4667. З ним прощалися 29 листопада на Центральному міському кладовищі в Чернівцях.

Старшого солдата Івана Федорчака, який служив у військовій частині А7186, поховали 29 листопада в селі Михальча.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Максим Грубий та Іван Федорчак. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Сержант Михайло Косован був воїном військової частини А3719. З ним прощаються о 10:00 в селі Слобода-Комарівці.

Старший солдат Анатолій Лєкарь служив у військовій частині А4056. У перші дні повномасштабного вторгнення він долучився до лав ЗСУ. Загинув 15 листопада, повідомили на сторінці Сокирянської міськради у Facebook. Чоловіку було 46 років. Його поховали о 9:00 в селі Братанівка. У Лєкаря залишилася дружина та четверо дітей.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Анатолій Лєкарь та Михайло Косован. Чернівецька обласна адміністрація

Ігор Горя мав звання сержанта та служив у військовій частині А7186. Бійця поховали 23 листопада на Центральному міському кладовищі в Чернівцях.

З солдатом Сергієм Бойчуком, який служив у військовій частині А0139, прощаюлися 23 листопада в селі Товтри.

Сергій Бойчук та Ігор Горя
Сергій Бойчук та Ігор Горя. Чернівецька обласна адміністрація

Олег Харабара служив у військовій частині А4436. Він загинув 9 листопада на Донеччині у віці 39 років. До Збройних Сил України Харабара долучився у липні 2022 року. Був гранатометником. З бійцем прощалися 18 листопада в селі Ломачинці.

Загиблий військовий з Буковини Олег Харабара
Загиблий військовий Олег Харабара. Джерело: Чернівецька ОВА

Солдат Віталій Цернюк служив у військовій частині А4436. Його поховали 15 листопада на кладовищі, що на вулиці Петра Ткачука в Чернівцях.

Загиблий військовий з Буковини Віталій Цернюк
Загиблий військовий Віталій Цернюк. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Андрій Поліщук був солдатом військової частини А4267. У квітні його мобілізували до ЗСУ, служив стрільцем. Чоловік загинув 8 листопада на Донеччині від поранень, завданих ударом ворожого дрону. Бійцеві було 30 років. З ним прощалися 14 листопада в селі Владична.

Солдата Ростислава Мартинюка, воїна військової частини А4436, поховали 14 листопада в селі Нелипівці.

Загиблі військові Андрій Поліщук та Ростислав Мартинюк
Загиблі військові Андрій Поліщук та Ростислав Мартинюк. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Молодший сержант Михайло Щербан був військовослужбовцем військової частини А7013. ВЗ ним прощалися 11 листопада на Центральному кладовищі в Чернівцях.

Загиблий військовий Михайло Щербан
Чернівецька ОВА

Старший солдат Іван Грудей служив у військовій частині А4447. З ним прощалися 8 листопада в селі Бояни.

Юрій Букатка був солдатом військової частини 1551. Чоловік був родом із села Замулинці Івано-Франківської області, однак певний час проживав у Гаврилівцях. Про це повідомили на сторінці Кіцманської громади у Facebook. Букатка загинув 4 листопада. Бійцеві було 47 років. З ним прощалися 8 листопада в селі Гаврилівці.

Загиблі військові Іван Грудей та Юрій Букатка
Загиблі військові Іван Грудей та Юрій Букатка. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Надія Смук була старшою солдаткою військової частини А4699. Вона завершила Чернівецький педагогічний коледж імені Юрія Федьковича. Певний час жила і працювала у Варшаві, де була учасницею Клубу українських жінок, про це повідомили у польському медіа Слово news.

Під час пандемії коронавірусу Надія Смук повернулась в Україну, працювала репетиторкою польської мови, а також була вчителькою у школі в Кулівцях. Після початку повномасштабної війни займалась волонтерством, а у липні 2022 року вступила в ЗСУ. Військова загинула 23 жовтня у віці 40 років. З нею прощалися 7 листопада у селі Василів.

Загибла медикиня Надія Смук
Загибла медикиня Надія Смук. Фото: Facebook/Микола Катеринчук

Підполковник Андрій Тарасенко був родом з Сумської області. Навчався у Сумському військовому інституті артилерії. З 2002 до 2013 року служив у 300-му окремому механізованому полку в Чернівцях. З 2013 року проходив службу в військовій частині А1556. Його поховали 6 листопада на Центральному міському кладовищі в Чернівцях.

Старший солдат Олег Смеречинський був військовим частини А4640. З ним прощалися на Центральному міському кладовищі Чернівців.

Загиблі військові Андрій Тарасенко та Олег Смеречинський
Загиблі військові Андрій Тарасенко та Олег Смеречинський. Колаж: Суспільне

Олег Шестопалов був солдатом 56-ої бригади. Військовий загинув 31 жовтня у бою в районі Григорівки Бахмутського району. З ним прощалися 4 листопада на Центральному кладовищі в Чернівцях.

Загиблий військовий Олег Шестопалов
Загиблий військовий Олег Шестопалов. Фото: Facebook/Чернівецька ОВА

Солдат Віктор Іваньков був військовослужбовцем військової частини А4856. Він загинув 29 жовтня на Луганщині. До початку повномасштабного вторгнення Іваньков понад 20 років працював на комунальному підприємстві "Сокиряни-благоустрій". Чоловікові був 41 рік, у нього залишилися дружина та син. Бійця поховали 2 листопада в Сокирянах.

Сержант Олександр Танасійчук служив у військовій частині А4599. Він загинув 18 жовтня під час виконання бойового завдання на Луганщині. Бійцеві було 30 років. З ним прощалися 2 листопада в селі Долішній Шепіт.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Віктор Іваньков та Олександр Танасійчук. Загиблі військові Віктор Іваньков та Олександр Танасійчук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Із солдатом Михайлом Балахтарем, воїном військової частини А4165, прощалися 31 жовтня на Центральному міському кладовищі в Чернівцях. Він був барабанщиком чернівецького гурту "Серцевий напад".

Старшого солдата Василя Безуза, який служив у військовій частині А3631, поховали 31 жовтня в селі Банчени. Він загинув у Запорізькій області.

Майор Олег Капуловський служив у військовій частині А3719. Також був учасником АТО. Він загинув 27 жовтня на Донеччині. Йому було 45 років. Бійця поховали в Сторожинці.

Загиблі військові Михайло Балахтар, Василь Безуз Олег Капуловський
Загиблі військові Михайло Балахтарь, Василь Безуз Олег Капуловський. Фото: Чернівецька обласна рада

З матросом Олегом Столярчуком, воїном військової частини А2802, прощалися 31 жовтня в селі Чагор. Бійцеві було 33 роки.

Анатолій Харабара був старшим солдатом військової частини А7013. Він загинув 16 вересня на Запоріжжі. Понад місяць його вважали зниклим безвісти. Бійцеві було 42 роки. У нього залишилися дружина та двоє дітей. З ним прощалися 31 жовтня в селі Шебутинці.

Загиблі військові Олег Столярчук та Анатолій Харабара
Загиблі військові Олег Столярчук та Анатолій Харабара. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Старший солдат Сергій Болгов служив у військовій частині А4447. Загинув 8 червня 2023 року під час штурмових дій у Запорізькій області. Його поховали 29 жовтня в селі Ошихліби.

Солдат Анатолій Лобанов служив у військовій частині А0284. Загинув 20 жовтня поблизу села Кліщіївка Бахмутського району на Донеччині. З військовим прощалися 29 жовтня у селищі Лужани.

Сергій Болгов та Анатолій Лобанов
Сергій Болгов та Анатолій Лобанов. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Старший солдат Тарас Тащук служив у військовій частині 3028. З ним попрощалися 28 жовтня в Стрілецькому Куті Мамаївської громади.

Сержант Іван Мислюк був воїном військової частини А4447. Загинув під час виконання бойового завдання. З військовим прощалися 28 жовтня в Мамаївцях.

Молодшого лейтенанта Василя Ткача, який служив у військовій частині А4018, поховали 28 жовтня на Садгірському кладовищі у Чернівцях. Василь Ткач був депутатом Чернівецької міської ради двох скликань від "Партії регіонів". Помер військовий внаслідок хвороби, повідомив депутат Чернівецької міськради Олексій Каспрук на сторінці у Facebook

Загиблі військові Тащук, Мислюк та Ткач.
Загиблі військові Тарас Тащук, Іван Мислюк та Василь Ткач. Фото: Чернівецька обласна військова адміністрація

Капітан Олександр Гордієнко служив у військовій частині А7035. Був старшим офіцером відділення сил підтримки 107 бригади тероборони. Він помер 23 жовтня. З Гордієнком прощалися 25 жовтня на Центральному кладовищі в Чернівцях.

Молодший сержант Олександр Мацейко був бійцем військової частини А0536. Був учасником АТО. Під час повномасштабного вторгнення служив сапером. Під час виконання бойового завдання на Донеччині Мацейко отримав травми. 17 жовтня він помер у лікарні. З військовим прощалися 25 жовтня в селі Новоселиця.

Загиблі військові Олександр Гордієнко та Олександр Мацейко
Загиблі військові Олександр Гордієнко та Олександр Мацейко. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Ян Рурак служив у військовій частині А4436. Мав звання сержанта. З ним прощалися 24 жовтня на Центральному кладовищі в Чернівцях.

Сержант Юрій Алексєєв був військовослужбовцем військової частини А4856. Його поховали 24 жовтня на Центральному кладовищі Чернівців.

Загиблі військові Ян Рурак та Юрій Алексєєв
Загиблі військові Ян Рурак та Юрій Алексєєв. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Олександр Кушнір був водієм-електриком військової частини А4447. Долучився до ЗСУ влітку цього року, загинув 17 жовтня від вибуху на Запоріжжі. Чоловіку було 48 років. Його поховали 22 жовтня у селі Малинці.

Сержант Михайло Шупарський був командиром інженерно-саперного відділення військової частини А4568. Брав участь в АТО. У перші дні вторгнення добровільно вступив до ЗСУ. Шупарський загинув 18 жовтня внаслідок вибуху на Запоріжжі. Йому було 47 років. З бійцем прощалися 22 жовтня в селі Блищадь.

Загиблі військові Олександр Кушнір та Михайло Шупарський
Загиблі військові Олександр Кушнір та Михайло Шупарський.Фото: Чернівецька ОВА

З солдатом Артуром Магомедовим, бійцем військової частини А4438, попрощалися 21 жовтня на Центральному кладовищі в Чернівцях.

Юрій Николайчук був молодшим сержантом військової частини А7013. Він загинув у вересні, його тіло розпізнали 14 жовтня. З бійцем попрощалися 21 жовтня в Нижніх Станівцях.

Загиблі військові Артур Магомедов та Юрій Николайчук
Загиблі військові Артур Магомедов та Юрій Николайчук. Джерело: Чернівецька ОВА

Солдат Василь Пазюк служив у військовій частині А4056. Він загинув 14 жовтня на Луганщині. З ним прощалися 20 жовтня в Кіцмані.

Молодшого сержанта Романа Грубого, який служив у військовій частині 2195, та солдата Сергія Ткачука, воїна військової частини А4848, поховали 20 жовтня на Центральному кладовищі в Чернівцях.

Загиблі військові Василь Пазюк, Роман Грубий та Сергій Ткачук
Загиблі військові Василь Пазюк, Роман Грубий та Сергій Ткачук. Фото: Чернівецька ОВА

31-річний Олександр Решетник був сержантом та служив у військовій частині 2195. Він загинув 14 жовтня. З Решетником прощалися 19 жовтня в Хотині.

Солдат Сергій Соловйов служив у військовій частині А3029. Він загинув на Бахмутському напрямку. Бійцеві було 39 років. Соловйова поховали 19 жовтня в Сокирянах.

Загиблі військові Олександр Решетник та Сергій Соловйов
Загиблі військові Олександр Решетник та Сергій Соловйов. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Старший солдат Дмитро Добранський був військовослужбовцем військової частини А7014. Його поховали 19 жовтня на Центральному міському кладовищі в Чернівцях.

Дмитро Ткачук був солдатом військової частини А1556. З ним прощалися 19 жовтня на Центральному міському кладовищі в Чернівцях.

З солдатом Андрієм Тацюком, військовослужбовцем військової частини А4030, прощання відбулося 19 жовтня на Садгірському кладовищі в Чернівцях.

Загиблі військові Андрій Тацюк, Дмитро Ткачук та Дмитро Добранський
Загиблі військові Андрій Тацюк, Дмитро Ткачук та Дмитро Добранський. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Старший сержант Сергій Бордаус служив у військовій частині А3892. Його поховали 18 жовтня на Центральному кладовищі в Чернівцях.

Олег Гришка був солдатом військової частини А7013. Був водієм відділення підвозу боєприпасів. Він загинув 12 жовтня внаслідок мінометного обстрілу на Запоріжжі. З бійцем прощалися 18 жовтня в селі Вашківці.

Загиблі військові Сергій Бордаус та Олег Гришка
Загиблі військові Сергій Бордаус та Олег Гришка. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Сержант Ярослав Токарюк служив у військовій частині А1008. Його поховали 17 жовтня на Центральному кладовищі в Чернівцях.

Максим Костюк був солдатом військової частини А7185. Йому було 28 років. Прощання з бійцем відбулося 17 жовтня на Центральному кладовищі в Чернівцях.

Сержант Володимир Дроняк був воїном військової частини А1927. Його поховали 17 жовтня в селі Самакова.

Загиблі військові Ярослав Токарюк, Максим Костюк та Володимир Дроняк
Загиблі військові Ярослав Токарюк, Максим Костюк та Володимир Дроняк. Джерело: Чернівецька ОВА, facebook/Олександр Ставчанський

Лейтенант Владислав Продан служив у військовій частині А0853. Він загинув внаслідок мінометного обстрілу на Донеччині. Продану був 21 рік. З ним прощалися 16 жовтня в селі Клішківці.

Загиблий військовий Владислав Продан
Загиблий військовий Владислав Продан. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Сержант Степан Данилюк служив у військовій частині А2802. Він загинув 7 жовтня на Херсонщині. Чоловіку було 42 роки. З ним прощалися 13 жовтня в селі Валява.

Василь Піжівський був сержантом військової частини А4640. До повномасштабного вторгнення займався сільським господарством, на фронті був старшим водієм одного із взводів ЗСУ. Піжівського вважали зниклим безвісти. Нещодавно стало відомо, що чоловік загинув на Запоріжжі. У нього залишилися дружина та троє дітей. Військового поховали 13 жовтня в селі Гвіздівці.

Загиблі військові Василь Піжівський та Степан Данилюк
Загиблі військові Василь Піжівський та Степан Данилюк. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Старший солдат Дмитро Боднарчук був військовослужбовцем військової частини А4722. Його поховали 11 жовтня на Центральному кладовищі в Чернівцях.

Загиблий військовий Дмитро Боднарчук
Загиблий військовий Дмитро Боднарчук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Старший солдат Віктор Кіцак служив у військовій частині А4722. З ним прощалися 10 жовтня на Центральному кладовищі в Чернівцях.

Загиблий військовий Віктор Кіцак
Загиблий військовий Віктор Кіцак. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Молодший сержант Микола Федюк служив у військовій частині А7185. Він загинув 3 жовтня під час виконання бойового завдання на Донеччині. Чоловіку було 23 роки. З Федюком прощалися 7 жовтня у селі Замостя.

Загиблий військовий Микола Федюк
Загиблий військовий Микола Федюк. Джерело: Чернівецька ОВА

Сержант Сергій Романчук служив у військовій частині А4007. З ним прощалися 6 жовтня на Садгірському кладовищі у Чернівцях.

Загиблий військовий Сергій Романчук
Загиблий військовий Сергій Романчук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Молодший сержант Дмитро Шпетко служив у військовій частині А4267. З ним прощалися 5 жовтня на кладовищі мікрорайону Ленківці в Чернівцях.

Загиблий військовий Дмитро Шпетко
Загиблий військовий Дмитро Шпетко. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Сержант Віталій Савицький служив у військовій частині А4741. Він загинув 27 вересня під час виконання бойового завдання на Запоріжжі. Чоловіку було 42 роки. З ним прощалися 2 жовтня у Новодністровську.

Загиблий військовий Віталій Савицький
Загиблий військовий Віталій Савицький. Джерело: Чернівецька ОВА

Ігор Гур'єв був молодшим сержантом військової частини А1126. Його мобілізували у липні 2022 року. Чоловік служив механіком-водієм у парашутно-десантній роті, загинув 27 вересня на Луганщині. Йому було 29 років. З бійцем прощалися 30 вересня у Новодністровську.

Полеглий військовий Ігор Гур'єв
Полеглий військовий Ігор Гур'єв. Фото: Facebook/Чернівецька ОВА

Сергій Мельник був солдатом військової частини А7220. Чоловік почав служити у перші дні повномасштабної війни, спочатку ніс службу у Новодністровській теробороні, а потім — на передовій. Військовому було 45 років, у нього зупинилося серце, повідомили на сторінці Кельменецької селищної ради у Facebook. У Сергія Мельника залишилася дружина та двоє синів. Військового поховали у селі Грушівці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Сергій Мельник. Фото: Facebook/Кельменецька селищна рада

Петро Кардаш був солдатом, служив у військовій частині А0998. Чоловіку було 45 років, повідомили на сторінці Новодністровської громади у Facebook. З військовим попрощалися у Новодністровську.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Петро Кардаш. Джерело: Facebook / Чернівецька ОВА

Богдан Михайлецький був воїном військової частини А2582. Військовий загинув під час ворожого удару авіації у Запорізькій області, повідомляє Вижницька районна рада на своїй Facebook-сторінці. З військовим попрощалися 25 вересня у селі Банилів.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Богдан Михайлецький. Джерело: Чернівецька ОВА

Головний сержант Ярослав Мандрик був воїном військової частини А4267. Військовому було 52 роки. Його вважали безвісти зниклим, але рідні отримали повідомлення, що боєць загинув 31 травня 2022 року у бойових діях в місті Сєвєродонецьк. З бійцем попрощалися 24 вересня у селі Бергомет Неполоковецької громади.

Андрій Солдатихін був молодшим сержантом, воїном військової частини А4436. Його поховали в селі Товтри.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Полеглі військові Ярослав Мандрик та Андрій Солдатихін. Фото: Чернівецька ОВА

З Романом Буряком, воїном військової частини А0284, прощались в селі Подвірне Мамалигівської громади. Військовому було 27 років.

Дениса Галяра, воїна військової частини А0224, поховали на Центральному міському кладовищі в Чернівцях.

Михайло Заручинський був воїном військової частини А4722. Він загинув 16 серпня під час виконання бойового завдання. Про це повідомляють на сторінці Конятинської громади у Facebook. З військовим прощались в селі Довгопілля.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Буряк, Галяр, Заручинський. Чернівецька обласна військова адміністрація

Андрій Шевчук, воїн військової частини А4267, загинув від поранень, які отримав внаслідок артилерійського обстрілу в районі ведення бойових дій. Про це повідомляють на сайті Лівинецької громади. Військовому було 28 років, його поховали в селі Лівинці.

Романа Руснака, воїна військової частини А4722, поховали в селі Боянчук.

Сергій Москалюк, воїн військової частини А4722, загинув внаслідок артилерійського обстрілу під час виконання бойового завдання. Про це повідомив голова Глибоцької громади Григорій Ванзуряк у Facebook. З військовим попрощалися в селищі Глибока.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Шевчук, Руснак та Москалюк. Чернівецька обласна військова адміністрація

Валерій Смутняк був воїном військової частини А4667. З ним попрощалися 22 вересня в селі Яблунівка.

Валерій Смутняк
Загиблий військовий Валерій Смутняк. Джерело: Чернівецька ОВА

Андрій Келя був молодшим сержантом та воїном військової частини А0284. Його поховали 21 вересня у місті Кіцмань. Військовий загинув 17 вересня поблизу Кліщіївки на Донеччині, повідомили на сторінці Кіцманської громади.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Андрій Келя. Джерело: Чернівецька облрада

Свинціцький Олег був старшим лейтенантом та воїном військової частини А2582. З військовим попрощалися 20 вересня на Центральному міському кладовищі в Чернівцях.

З солдатом Михайлом Серманом, воїном військової частини А2582, попрощалися в селі Кам'янка.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Олег Свинціцький та Михайло Cерман. Джерело: Чернівецька ОВА

Солдата Василя Поповича, який служив у військовій частині А3137, поховали 18 вересня на Садгірському кладовищі в Чернівцях.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Полеглий військовий Василь Попович. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Сергій Сіліневич загинув 13 вересня у боях на Донеччині. Він був молодшим сержантом, командиром стрілецького відділення. Був призваний на військову службу у квітні 2022 року, повідомили на сторінці Недобоївської громади у Facebook. З військовим попрощалися 17 вересня у селі Долиняни.

З Василем Докучаєвим попрощалися у селищі Глибока. Докучаєв був стрільцем стрілецького батальйону, загинув на Донецькому напрямку, повідомив у Facebook голова громади Григорій Ванзуряк.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Полеглі військові Сергій Сіліневич та Василь Докучаєв.

Юрій Бодюл був старшим солдатом, військовим частини А4722. З ним попрощалися попрощаються 16 вересня у селі Великий Кучурів. Юрію було 25 років, він загинув 5 серпня на Запорізькому напрямку, повідомив голова громади Василь Тодеренчук у Facebook.

Старшого солдата Євгена Безушку, воїна військової частини 3017, поховали 16 вересня в селі Маршинці.

Солдата Андрія Кельмана, воїна військової частини А4856, поховали в Заставні.

З солдатом Романом Тащуком, воїном військової частини А3719, прощання відбулося на кладовищі мікрорайону Ленківці в Чернівцях.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Полеглі військові Юрій Бодюл, Євген Безушку, Андрій Кельман, Роман Тащук. Фото: Чернівецька ОВА

Воїна військової частини А2582 Віталія Марчука та воїна військової частини 3017 Микиту Миронова поховали на Центральному кладовищі в Чернівцях.

Житель Сокирян Сергій Антоняк загинув під час виконання бойового завдання на Сумщині, йдеться на Facebook-сторінці громади. Йому було 56 років. Сергій став до лав ЗСУ у січні. З військовим попрощалися в Сокирянах.

25-річний Віталій Кузик загинув поблизу населеного пункту Новомайорське Донецької області внаслідок ворожого артилерійського обстрілу, йдеться на Facebook-сторінці громади. З бійцем попрощалися у селі Слобода-Банилів.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Віталій Марчук, Микита Миронов, Сергій Антоняк та Віталій Кузик. Загиблі військові Віталій Марчук, Микита Миронов, Сергій Антоняк та Віталій Кузик. Джерело фото: facebook / Чернівецька ОВА

Матрос Олександр Григоряк служив у військовій частині А4210. Він загинув 10 вересня внаслідок артилерійського обстрілу на Донеччині. Григоряка поховали 13 вересня в селі Долішній Шепіт.

Михайло Богачик був сержантом військової частини А2582. Він загинув внаслідок мінометного обстрілу на Запоріжжі. Богачику було 37 років. З ним прощалися 13 вересня у селі Клішківці.

Загиблі військові Олександр Григоряк та Михайло Богачик
Загиблі військові Олександр Григоряк та Михайло Богачик. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Павло Довганський був солдатом військової частини А0666. З вересня минулого року бійця вважали зниклим безвісти на Херсонщині. Цьогоріч 5 вересня підтвердили його загибель. Довганського поховали 11 вересня в селі Мошанець.

Євгеній Красовський служив у військовій частині А3892. Він загинув 7 вересня внаслідок мінометного обстрілу на Донеччині. Красовському був 31 рік. З ним прощалися 11 вересня в селі Панка.

Загиблі військові Павло Довганський та Євгеній Красовський
Загиблі військові Павло Довганський та Євгеній Красовський. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Старший солдат Денис Маковій служив у військовій частині А4069. Він загинув 6 вересня у бою проти російської ДРГ на Сумщині. Йому було 30 років. З бійцем прощалися 9 вересня у селі Сербичани.

Старший солдат Олег Пламенний служив у військовій частині А4069. Його поховали 9 вересня у селі Подвірне.

Загиблі військові Олег Пламенний та Денис Маковій
Загиблі військові Олег Пламенний та Денис Маковій. Фото: Чернівецька обласна рада

Майстер-сержант Сергій Горюнов служив у військовій частині А7035. З ним прощалися 8 вересня на Центральному кладовищі Чернівців.

Микола Тонієвич був солдатом військової частини А2582. Він загинув 22 серпня під час виконання бойового завдання на Запоріжжі. Його поховали 8 вересня в селі Руська Селятинської громади.

Загиблі військові з Буковини Сергій Горюнов та Микола Тонієвич
Загиблі військові Сергій Горюнов та Микола Тонієвич. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Сержант Ігор Гончар, служив у військовій частині А4856. Він загинув під час виконання бойового завдання. Чоловіку було 47 років. З Гончарем прощалися 7 вересня у селі Перківці.

Загиблий військовий з Буковини Ігор Гончар
Загиблий військовий Ігор Гончар. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Іван Загарійчук був молодшим сержантом військової частини А4674. Боєць помер у лікарні внаслідок поранень, які отримав під час виконання бойового завдання. Загарійчук був учасником АТО. На початку повномасштабного вторгнення повернувся в Україну з-за кордону й вступив до Збройних сил. З ним прощалися 4 вересня в селі Юрківці.

Загиблий військовий Іван Загарійчук
Загиблий військовий Іван Загарійчук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Олексій Церкуляк був старшим солдатом військової частини А3215. З бійцем попрощалися 3 вересня в селі Стара Жадова. Церкуляка вважали зниклим безвісти з травня 2022 року. Військового визнали загиблим за результатами ДНК. Він загинув через російський обстріл на Донеччині.

Загибли військовий Олексій Церкуляк
Фото: Чернівецька ОВА

Зі старшим сержантом Олександром Ларіоновим, воїном військової частини 1551, прощання відбулося 2 вересня в селі Турятка.

Зі старшим солдатом Олександром Шкварою, воїном військової частини А2573, попрощалися 2 вересня в селі Клішківці.

Старший солдат Анатолій Вайпан був воїном військової частини А2582. Він загинув 14 серпня у Запорізькій області. З бійцем попрощалися 2 вересня в селі Мигово.

Зі солдатом Віктором Кравцовим, воїном військової частини А0284, прощання відбулося 2 вересня на Центральному кладовищі в Чернівцях.

Загиблі військові Олександ Ларіонов, Олександр Шквара, Анатолій Вайпан та Віктор Кравцов
Загиблі військові Олександ Ларіонов, Олександр Шквара, Анатолій Вайпан та Віктор Кравцов. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Старшого солдата Олега Семенюка, який служив у військовій частині А4722, поховали 1 вересня на Садгірському кладовищі у Чернівцях.

Солдат Георгій Сирбу служив у військовій частині А3892. Він загинув 23 серпня під час виконання бойового завдання на Донеччині. Йому було 34 роки. З бійцем прощалися 1 вересня в селі Ропча.

Загиблі військові Олег Семенюк та Георгій Сирбу
Загиблі військові Олег Семенюк та Георгій Сирбу. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Із Сергієм Няйком, старшим солдатом військової частини А0807, прощання відбулося 1 вересня в селищі Глибока. Він був старшим вогнеметником батальйону, загинув 27 серпня на Донеччині. Няйку було 40 років.

Із солдатом військової частини 2144 Віталієм Гордійчуком прощалися 1 вересня на Садгірському кладовищі у Чернівцях.

Загиблі військові Сергій Няйко та Віталій Гордійчук
Загиблі військові Сергій Няйко та Віталій Гордійчук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Старший солдат Олександр Петрович служив у військовій частині А4053 водієм кулеметного взводу. Він загинув 19 серпня під час виконання бойового завдання на Харківщині. Йому було 32 роки. З бійцем прощалися 1 вересня в селі Луковиця.

Загиблий військовий Олександр Петрович
Загиблий військовий Олександр Петрович. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Дмитро Делей був солдатом військової частини А3017. Він загинув 18 серпня внаслідок обстрілу на Запорізькому напрямку. З бійцем прощалися 31 серпня у селі Вербівці.

Солдат Олександр Кучерявий служив у військовій частині А4335. Він був родом з Одеської області, проживав на Сокирянщині. Торік у серпні Кучерявий доєднався до ЗСУ. Він отримав важкі поранення у бою, проходив лікування та реабілітацію. 29 серпня військовий помер внаслідок хвороби. Йому було 40 років. Бійця поховали 31 серпня у селі Білоусівка.

Загиблі військові Дмитро Делей та Олександр Кучерявий
Загиблі військові Дмитро Делей та Олександр Кучерявий. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Головного сержанта Ігоря Ступніцького, який служив у військовій частині А7013, поховали 30 серпня у Кельменцях.

Загиблий військовий Ігор Ступніцький
Загиблий військовий Ігор Ступніцький. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдата Василя Малика, який служив у військовій частині А2582, поховали 29 серпня на кладовищі по вулиці Луговій в Чернівцях.

Загиблий військовий Василь Малик
Загиблий військовий Василь Малик. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Владислав Ковальчук був військовослужбовцем військової частини А4053. З ним прощалися 28 серпня на Центральному кладовищі в Чернівцях.

Загиблий військовий Владислав Ковальчук
Загиблий військовий Владислав Ковальчук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Сержант Іван Дімед був воїном військової частини А0284. Він загинув на Донеччині. Бійцю було 44 роки. З ним прощалися 27 серпня в селищі Лужани.

З головним сержантом Іваном Поничем прощалися 27 серпня в селі Карапчів. Він загинув 13 червня під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Старшого солдата Сергія Шестобанського, поховали в селі Данківці. Він загинув 20 серпня 2023 року. Йому було 28 років.

Загиблі військові Іван Понич, Іван Дімед, Сергій Шестобанський
https://www.facebook.com/CVoda

Молодший сержант Валентин Задорожняк був військовослужбовцем військової частини А3719. Торік у березні він добровольцем долучився до ЗСУ. Задороджняк загинув 2 серпня внаслідок артилерійського обстрілу на Донеччині. З ним прощалися 26 серпня на Центральному кладовищі в Чернівцях.

Олександр Ханнанов служив солдатом у військовій частині А2592. Він загинув під час виконання бойового завдання на Запоріжжі. Бійцю було 25 років. Його поховали 26 серпня в селі Кам'янка.

Загиблі військові Валентин Задорожняк та Олександр Ханнанов
Загиблі військові Валентин Задорожняк та Олександр Ханнанов. Джерело: Чернівецька ОВА

Роман Кривенький був солдатом військової частини А2582. Він загинув 16 серпня у Донецькій області. Військовому було 36 років. Прощання з ним відбулося 25 серпня в селі Великий Кучурів.

Загиблий військовий Роман Кривенький
Загиблий військовий Роман Кривенький. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Олександр Малаканов служив у військовій частині А4856. Він загинув 16 серпня внаслідок ворожого обстрілу на Луганщині. Прощання з бійцем відбулося 24 серпня в селі Бережонка.

Загиблий військовий Олександр Малаканов
Загиблий військовий Олександр Малаканов. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Ярослав Боштан служив у військовій частині А2298. Його поховали 23 серпня на Садгірському кладовищі в Чернівцях.

Загиблий військовий Ярослав Боштан
Загиблий військовий Ярослав Боштан. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Петро Стринадко був воїном військової частини А4123. Він загинув на Куп'янському напрямку на Харківщині 19 серпня. Йому було 45 років. З ним прощалися 22 серпня у Банилові.

Полеглий військовий Стринадко
Полеглий військовий Стринадко. Фото: Чернівецька ОВА

Старший солдат Андрій Драгомир служив у військовій частині А0998. Військовий загинув 14 серпня через мінометний обстріл у Донецькій області.. Бійцю було 28 років. Його поховали 20 серпня у селі Верхні Петрівці

Солдат Олександр Дарчук був військовим частини А4722. Загинув 11 серпня від артилерійського обстрілу на Запорізькому напрямку. Бійцю було 50 років, з ним прощалися 20 серпня в місті Заставна.

Військові Андрій Драгомир та Олександр Дарчук
Фото: Чернівецька обласна військова адміністрація

З сержантом Моренчуком Олегом, воїном військової частини А4722, прощання відбулося 19 серпня в селищі Лужани.

З молодшим сержантом Юрієм Нікулою прощалися 19 серпня в селі Зелена. Він загинув 4 лютого цього року, але загибель підтвердили нещодавно після проведення ідентифікації тіла. Юрій був воїном військової частини 2144.

З солдатом Юрієм Крупчаком, воїном військової частини А7015, попрощалися 19 серпня в селі Череш.

Загиблі військові з Буковини Олег Моренчук, Юрій Нікула та Юрій Крупчак
Олег Моренчук, Юрій Нікула та Юрій Крупчак. Джерело: facebook / Чернівецька обласна рада

Іван Незвиський служив у військовій частині А1008. Він загинув 11 серпня у Харківській області. Військовому було 26 років. З ним прощалися 18 серпня в селі Оршівці.

Загиблий військовий Іван Незвиський з Буковини
Загиблий військовий Іван Незвиський. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

З матросом Андрієм Громовим, воїном військової частини А4210, прощання відбулося 17 серпня на Алеї Слави Центрального кладовища в Чернівцях.

Ігор Походжай був солдатом військової частини А4436. Він загинув 11 серпня внаслідок мінометно-артилерійського обстрілу на Донеччині. Йому було 55 років. З військовим прощалися 17 серпня в селі Слобода-Комарівці.

Солдат Віктор Кушнір служив у військовій частині А7015. З ним попрощалися в селі Бабино Кельменецької громади.

Загиблі військові Андрій Громов, Ігор Походжай та Віктор Кушнір
Загиблі військові Андрій Громов, Ігор Походжай та Віктор Кушнір. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Денис Лісничий був солдатом військової частини А4436. Він загинув 9 серпня внаслідок мінометно-артилерійського обстрілу на Донеччині. Бійця поховають 16 серпня у селі Струмок.

Загиблий військовий з Буковини Денис Лісничий
Загиблий військовий Денис Лісничий. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Євген Швець служив у військовій частині А0284. Він загинув 11 серпня на Бахмутському напрямку. Військовому було 29 років. У нього залишилися дружина та донька. Бійця поховали 14 серпня у селі Вашківці.

Загиблий військовий Євген Швець
Загиблий військовий Євген Швець. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Максим Паламар служив у військовій частині 3028. Загинув внаслідок мінометного обстрілу на Запорізькому напрямку. Паламару було 47 років. З військовим прощалися 12 серпня на "Алеї слави" Центрального кладовища у Чернівцях.

Загиблий військовий Максим Паламар з Буковини
Загиблий військовий Максим Паламар. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Дмитро Штефчук служив у військовій частині А1008. Він загинув 4 серпня на Харківщині. З бійцем попрощалися 11 серпня в селі Тисовець.

Наталія Хімчинська служила у військовій частині А1008. Вона загинула 7 серпня на Харківщині. Прощання з військовою відбулося 11 серпня в селі Михальча.

Андрій Бабінський був старшим солдатом військової частини А2582. Торік у березні він доєднався до лав ЗСУ. Загинув внаслідок артилерійського обстрілу на Запоріжжі. Бабінському було 32 роки. З бійцем прощалися 11 серпня у Сокирянах.

Загиблі військові Андрій Бабінський, Наталія Хімчинська та Дмитро Штефчук
Загиблі військові Андрій Бабінський, Наталія Хімчинська та Дмитро Штефчук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Старший солдат Олександр Кулій служив у військовій частині А4069. Він доєднався до лав ЗСУ у перші дні повномасштабного вторгнення. Загинув внаслідок артилерійського обстрілу на Сумщині. Кулію був 51 рік. З ним прощаються 10 серпня у Сокирянах.

Солдат Ігор Ілюк служив у військовій частині А4069. Був бійцем тероборони. З ним прощатимуться 10 серпня в селищі Лужани.

Загиблі військові Олександр Кулій та Ігор Ілюк
Загиблі військові Олександр Кулій та Ігор Ілюк. Джерело: Чернівецька ОВА

Петро Сороцький був солдатом у військовій частині А4069. Він загинув 6 серпня внаслідок артилерійського обстрілу на Сумщині. Сороцькому було 50 років. З військовим прощаються о 9:00 в селі Слобода-Комарівці.

Із солдатом Іваном Шлемком, воїном військової частини А4069, прощалися 10 серпня в селі Лашківка.

Загиблі військові Іван Шлемко та Петро Сороцький
Загиблі військові Іван Шлемко та Петро Сороцький. Джерело: Чернівецька ОВА

Молодший сержант Олег Студьоний служив у військовій частині А4069. Торік у березні його призвали на військову службу. Він загинув 6 серпня під час виконання бойового завдання на Сумщині. Студьоному було 46 років. У нього залишилися дружина та дві доньки. Військового поховали 9 серпня у селі Білоусівка.

Загиблий військовий Олег Студьоний
Загиблий військовий Олег Студьоний. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Полковник Ігор Шевчук був працівником обласного центру комплектування. У 2014 році брав участь у бойових діях та командував танковим взводом. Тоді отримав контузію та два поранення на Луганщині. З 2022 року Шевчук служив заступником начальника центру комплектування. Загинув під час службового відрядження у район бойових дій. Шевчуку було 44 роки. У нього залишились дружина та двоє дітей. Військового ховають 7 серпня на Центральному кладовищі у Чернівцях.

Старший солдат Володимир Станішевський служив у військовій частині А4447. Він загинув під час стрілецького бою на Запоріжжі. Чоловіку було 37 років, у нього залишилися дружина та двоє дітей. Зі Станішевським прощалися 7 серпня в селі Романківці.

Загиблі військові Ігор Шевчук та Володимир Станішевський
Загиблі військові Ігор Шевчук та Володимир Станішевський. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Старший солдат Володимир Федорняк після важкого поранення поблизу міста Кремінна Луганської області. Йому було 32 роки. Прощання з воїном відбулося 6 серпня у Вашківцях.

Сергій Тернюк загинув внаслідок мінометного обстрілу поблизу селища Урожайне Донецької області. 14 серпня чоловіку мало виповнитися 37 років. Воїна поховали 6 серпня в його рідному селі Пригородок.

Володимир Федорняк та Сергій Тернюк
Володимир Федорняк та Сергій Тернюк. Джерело: facebook / Чернівецька ОВА

Юрій Стратій був старшим солдатом військової частини 3017. Він загинув 29 липня у Запорізькій області. Його поховали 5 серпня в селищі Берегомет.

Сергій Савка був старшиною військової частини А4856. Він загинув 31 липня внаслідок поранення, у бою поблизу Кремінної, Луганської області. Військового поховали 5 серпня у Сторожинці.

Віктор Митрофанов служив у військовій частині А3029. Його поховають о 10:00 в селі Шипинці.

Загиблі військові Юрій Стратій, Сергій Савка та Віктор Митрофанов
Юрій Стратій, Сергій Савка та Віктор Митрофанов. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Сержант Андрій Тодосійчук служив у військовій частині А2120. Він загинув 30 липня на Донеччині. Йому було 28 років. З військовим прощалися 4 серпня в селі Недобоївці.

Старший солдат Марічел Звинка був старшим стрільцем військової частини А4722. Чоловік був родом з міста Герци. Він воював на Запоріжжі й загинув внаслідок артилерійського обстрілу 27 липня. Звинці було 50 років. Його поховали 4 серпня на центральному кладовищі у Чернівцях.

Солдат військової частини А4722 Віктор Придій загинув внаслідок артилерійського обстрілу на Запоріжжі. Він був навідником мінометного взводу. Військовому було 47 років. Його поховали 4 серпня в селі Молодія.

Загиблі військові Андрій Тодосійчук, Марічел Звинка та Віктор Придій
Загиблі військові Андрій Тодосійчук, Марічел Звинка та Віктор Придій. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Іван Галиця був старшим солдатом військової частини А4722. Він загинув 27 липня на Запоріжжі. Йому було 50 років. З ним попрощалися 4 серпня в селі Плоске.

Яків Флорескул був солдатом військової частини А4722. Він загинув 29 липня внаслідок артилерійського обстрілу на Запоріжжі. Флорескулу було 43 роки. Його поховали 4 серпня в селі Дібрівка.

Загиблі військові Іван Галиця та Яків Флорескул
Загиблі військові Іван Галиця та Яків Флорескул. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Сержант Роман Ткачищен служив у військовій частині А4722. До лав ЗСУ він доєднався торік у квітні. Загинув внаслідок артилерійського обстрілу. Ткачищену було 34 роки. У нього залишилися дружина та син. З військовим прощалися 3 серпня у селі Селище.

Загиблий військовий Роман Ткачищин
Загиблий військовий Роман Ткачищин. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Старший солдат Ростислав Кисельов був старшим кулеметником військової частини 3015. Він загинув 27 липня на Луганщині. Йому було 22 роки. Військового поховали 2 серпня в Селятині.

Загиблий військовий Ростислав Кисельов
Загиблий військовий Ростислав Кисельов. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Михайло Білецький служив у військовій частині А4447. Його поховали 1 серпня на Садгірському кладовищі в Чернівцях.

Віктор Яковець був солдатом військової частини А4722. З ним прощалися 1 серпня в селі Михайлівка.

Михайло Білецький та Віктор Яковець – військові з Буковини, які полягли у боях
Загиблі військові Михайло Білецький та Віктор Яковець. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Валентин Лукенюк був солдатом військової частини А4667. З ним прощалися 30 липня в Кельменцях.

Віталій Лукенюк – загиблий військовий з Кельменців
Загиблий військовий Ввлентин Лукенюк. Джерело: Чернівецька ОВА

Максим Шварцман був солдатом військової частини А7185. Чоловік загинув 15 липня на Донеччині, повідомляє медіаагентство АСС. Військового поховали 29 липня на Алеї Слави Центрального кладовища в Чернівцях.

Солдат Віталій Нікіфоров служив у військовій частині А7185. З військовим прощалися 29 липня на Алеї Слави Центрального кладовища в Чернівцях.

Максим Шварцман та Віталій Нікіфоров – загиблі військові з Чернівців
Чернівецька обласна рада

З солдатом військової частини А7185 Іваном Підгурським попрощалися 28 липня на мікрорайоні кладовища Ленківці у Чернівцях.

Іван Підгурський – загиблий військовий з Буковини
Солдат Іван Підгурський. Джерело: Чернівецька облрада

Солдат Дмитро Микуляк служив у військовій частині А7186. Андрій Чехович був солдатом військової частини А4667. Він загинув від вогнепального поранення, яке отримав на Луганщині. З обома військовими попрощалися 27 липня у Чернівцях.

Загиблі військові Дмитро Микуляк та Андрій Чехович
Загиблі військові Дмитро Микуляк та Андрій Чехович. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Старший сержант Анатолій Русу служив у військовій частині А7013. Торік він повернувся з-за кордону й вступив до лав ЗСУ. Загинув, виконуючи бойове завдання. З ним попрощалися 25 липня на Алеї Слави Центрального кладовища у Чернівцях.

Володимир Луцик був солдатом військової частини А0284. Його поховали 25 липня у Чернівцях.

Загиблі військові Анатолій Русу та Володимир Луцик
Загиблі військові Анатолій Русу та Володимир Луцик. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Молодший сержант Петро Вакараш служив у військовій частині А4447. Він командував відділенням мінометного взводу. До повномасштабного вторгнення працював електриком. Загинув внаслідок артилерійського обстрілу на Запорізькому напрямку. З ним попрощалися 24 липня у селі Мамалига.

Петро Вакараш - загиблий військовий з Буковини
Загиблий військовий Петро Вакараш. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Старший солдат Микола Кириленко загинув 10 липня через артобстріл у Запорізькій області. Військовому було 35 років. З ним попрощалися 23 липня в селі Стара Жадова.

Солдат Михайло Бердюк загинув 22 червня у Луганській області. Військового поховали 23 липня у селищі Берегомет.

Загиблі військові Микола Кириленко та Михайло Бердюк
Джерело: Чернівецька обласна рада

Солдат Олександр Гуцол був стрільцем-санітаром механізованого відділення однієї із військових частин. Вступив до лав ЗСУ у квітні 2023 року. Загинув від вогнепального поранення, яке отримав внаслідок обстрілу на Луганщині. Військовому було 42 роки. З ним прощалися 23 липня у Сокирянах.

Солдат Андрій Пепеля був стрільцем-снайпером. Загинув під час виконання бойового завдання в Запорізькій області. Військовому було 39 років. Його поховали 23 липня в селі Молодія.

Солдат Руслан Степанчук з початку повномасштабного вторгнення повернувся з-за кордону в Україну. Загинув у бою проти російської армії у Запорізькій області. Військовому мало виповнитись 48 років. Його поховали 23 липня у Рідківцях.

Загиблі військові з Буковини Олександр Гуцол, Андрій Пепеля, Руслан Степанчук
Джерело: Чернівецька обласна рада

Василь Головач був сержантом військової частини А4667. З ним попрощалися 22 липня в селі Багна на Вижниччині.

Микола Банген був солдатом військової частини А4722. Його поховали 22 липня на Алеї Слави Центрального кладовища в Чернівцях.

Військові з Буковини, які полягли у боях Василь Головач та Микола Банген
Facebook/Чернівецька ОВА

Сергій Турчинський був солдатом військової частини А0998. З 7 липня його вважали зниклим безвісти на Луганщині. Чоловіку було 37 років. З ним попрощалися 21 липня в селі Ошихліби.

Сергій (Скальд) Баламутовський служив у військовій частині А3449. Був учасником АТО. На початку повномасштабного вторгнення поет долучився до ЗСУ й понад місяць воював на Київщині. Згодом пройшов відбір й потрапив у Маріуполь. Скальд був оборонцем "Азовсталі" й загинув торік у квітні. Його поховали 21 липня на Алеї Слави Центрального кладовища у Чернівцях.

Сержант Микола Кибич був військовослужбовцем військової частини А0281. Він загинув 16 липня на Луганщині внаслідок артилерійського обстрілу. З Кибичом прощалися 21 липня в селі Слобода-Банилів.

Загиблі військові з Буковини Сергій Турчинський, Сергій Скальд та Микола Кибич
Загиблі військові Сергій Турчинський, Сергій Скальд та Микола Кибич. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Молодший сержант Віктор Сабо служив у військовій частині А7186. Йому було 48 років. З ним попрощалися 20 липня у селі Шубранець Горішньошеровецької громади.

Зі старшим сержантом Віталієм Чушином, воїном військової частини 2144, попрощалися 20 липня у селі Стрілецький Кут. Він був молодшим інспектором прикордонної служби та механіком відділення технічного забезпечення. Чоловік загинув 17 липня внаслідок поранень, які отримав на Донеччині. Йому було 40 років.

Віктор Сабо та Віталій Чушин. Військові з Буковини, які полягли у боях
Загиблі військові Віктор Сабо та Віталій Чушин. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Іван Чепіль був військовослужбовцем військової частини А3029. Він загинув 16 липня, повідомили на сторінці Вижницької міськради у Facebook. Військового поховали 20 липня в селі Іспас Вижницької громади.

Анатолій Буханець був сержантом військової частини 2144. Він долучився до лав ЗСУ на початку повномасштабного вторгнення. Під час боїв на Луганщині отримав поранення й помер у військовому госпіталі. Військовому було 35 років. У нього залишилися дружина та двоє дітей. З Буханцем прощалися 20 липня в селі Романівці.

Загиблі військові Іван Чепіль та Анатолій Буханець. Військові з Буковини, які полягли у боях
Загиблі військові Іван Чепіль та Анатолій Буханець. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Богдан Земелюк служив у військовій частині А0284. Він був гранатометником та загинув 13 липня у Бахмутському районі. З ним попрощалися 18 липня в селищі Глибока.

Солдат Іван Грамчук, воїн військової частини А4436, загинув 15 липня в аварії. Він долучився до ЗСУ з перших днів повномасштабного вторгнення. Грамчуку було 22 роки. Його поховали 18 липня в селі Михалкове.

Дмитро Герасименко був старшим солдатом у військовій частині А7220. Був студентом Чернівецького університету імені Ю. Федьковича та пішов добровольцем до ЗСУ. Він загинув 16 липня у боях під Бахмутом. Герасименку був 21 рік. З ним попрощалися 18 липня в селі Мошанець Кельменецької громади.

Іван Грамчук, Дмитро Герасименко та Богдан Замелюк – загиблі військові з Буковини
Іван Грамчук, Дмитро Герасименко та Богдан Замелюк. Джерело: Чернівецька ОВА

Солдат Юрій Жуков був стрільцем-помічником гранатометника однієї з рот військової частини А7187. Він загинув внаслідок ДТП. З військовим попрощалися о 9:00 у Глибоці.

Військовий з Буковини Юрій Жуков, який загинув внаслідок ДТП
Загиблий військовий Юрій Жуков. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

З солдатом Денисом Кузьміним, військовим частини 2161, прощалися 15 липня в селі Берегомет Неполоковецької громади. Чоловіку було 50 років.

Військові з Буковини Денис Кузьмін, який загинув
Військовий Денис Кузьмін. Фото: Чернівецька ОВА

Федір Дуган був старшим солдатом у військовій частині А4436. Він долучився до лав ЗСУ на початку повномасштабного вторгнення. Служив старшим стрільцем. Дуган загинув на Донецькому напрямку внаслідок артилерійсько-мінометного обстрілу. Йому було 28. Військового поховали 13 липня в селищі Глибока.

Солдат Сергій Пендещук служив у військовій частині А7284. Йому було 37 років. З ним попрощалися 13 липня в селі Шубранець.

Федір Дуган та Сергій Пендещук – військові з Буковини, які загинули
Загиблі військові Федір Дуган та Сергій Пендещук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Ігор Лупуляк служив у військовій частині А1008. Був учасником АТО/ООС. Він загинув на Харківському напрямку внаслідок артилерійського обстрілу. Прощання з військовим відбулося 11 липня в селищі Глибока.

Ігор Лупуляк загиблий військовий з Буковини
Загиблий військовий Ігор Лупуляк. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Юрій Попюк був солдатом військової частини А3029. Він загинув 2 липня під час виконання бойового завдання в Донецькій області. Йому було 27 років. З військовим попрощалися 8 липня в селі Плоска Селятинської громади.

Солдат Дмитро Маліч служив у військовій частині А3029. З 2 липня його вважали зниклим безвісти на Бахмутському напрямку. Маліч був учасником АТО. Його поховали 8 липня в Хотині.

Олександр Стефанко був старшим солдатом військової частини А1778. З жовтня минулого року його вважали зниклим безвісти. Він загинув на Херсонщині. Стефанку було 34 роки. З ним попрощалися 8 липня в селі Сербичани.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни
Загиблі військові Юрій Попюк, Дмитро Маліч та Олександр Стефанко. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Дмитро Карпюк був старшим солдатом військової частини А4267. Він загинув 4 липня у Бахмутському районі на Донеччині. Йому було 30 років. З військовим попрощалися 7 липня в селі Іванківці.

Солдат Максим Діновський служив у військовій частині А3029. Він загинув 2 липня на Донеччині. Військовому був 21 рік. З ним попрощалися 7 липня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Дмитро Карпюк та Максим Діновський. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Богдан Савіцький служив у військовій частині А7185. Разом з батьком та братом він долучився до тероборони у перші дні повномасштабного вторгнення. Він загинув 2 липня під час виконання бойового завдання у Донецькій області. Богдану було 27 років. Його поховали 6 липня у Чернівцях.

Віктор Кінський був солдатом військової частини 3113. Він загинув 2 липня внаслідок обстрілу на Луганщині. Кінському було 55 років. Його син Олександр також служить в ЗСУ. Віктора Кінського поховали 6 липня у Великому Кучурові.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Богдан Савіцький та Віктор Кінський. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Старший сержант Олександр Романенко був військовослужбовцем військової частини А3719. Його поховали 6 липня у Чернівцях.

Сергій Грінческу служив у військовій частині А4436. Він загинув 10 березня під Бахмутом. Йому було 44 роки. З військовим попрощалися 6 липня у Чернівцях.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Олександр Романенко та Сергій Грінческу. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Гліб Лакуста був заступником командира Альфи управління СБУ області. Він загинув при виконанні бойового завдання на Донеччині. Йому було 40 років. З Лакустою попрощалися 5 липня у Чернівцях.

Гліб Лакуста. Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни
Гліб Лакуста. Джерело: facebook.com/klichuk.roman

Сержант Віктор Тимофійчук служив у військовій частині А1556. Йому було 42 роки. Його поховали 4 липня в Кіцмані.

Віктор Тимофійчук – військовий з міста Кіцмань, який загинув на війні
Загиблий військовий Віктор Тимофійчук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Віталій Гаращук був солдатом військової частини А0693. З ним попрощалися 3 липня в селі Бузовиця.

Солдат Євген Бабюк служив у військовій частині А4436. Він загинув 26 червня внаслідок артилерійсько-мінометного обстрілу на Донеччині. Його поховали 3 липня в селі Мілієве.

Загиблі військові з Буковини Віталій Гаращук та Євген Бабюк
Загиблі військові Віталій Гаращук та Євген Бабюк. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Головний сержант Василь Новіцький був військовослужбовцем військової частини А3029. Він загинув 23 червня під час виконання бойового завдання в Донецькій області. З Новіцьким попрощалися 30 червня в селі Нижні Станівці Брусницької громади.

Василь Новіцький – військовий з Нижніх Станівців, який загинув на війні
Загиблий військовий Василь Новіцький. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Андрій Дурасов служив у військовій частині А4640. Він загинув 10 червня під час виконання бойового завдання на Запоріжжі. Прощання з військовим відбулося 29 червня селі Коритне.

Андрій Дурасов – військовий з села Коритне, який загинув на війні
Загиблий військовий Андрій Дурасов. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Олександр Унгурян був солдатом військової частини А4667. Він загинув 19 червня у зоні бойових дій.З військовим попрощалися 28 червня у Хотині.

Олександр Унгурян – військовий з Буковини, який загинув на війні
Загиблий військовий Олександр Унгурян. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Капітан Дмитро Хамула служив у військовій частині А4856. Він загинув під час виконання бойового завдання. Його поховали 27 червня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Дмитро Хамула – військовий з Буковини, який поліг у боях від початку повномасштабної війни
Загиблий військовий Дмитро Хамула. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Ярослав Невірнянський служив у військовій частині А4267. З ним попрощалися 25 червня у Росошанах.

Старший солдат Євген Дубняк служив у частині А4856. Прощання з ним відбулося 25 червня у Рідківцях.

Дубняк та Невірнянський – військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни
Фото: Чернівецька обласна рада. Колаж: Суспільне.

Молодший лейтенант Сергій Кочеджієв служив у військовій частині А3029. Його поховали 23 червня в Герці. Кочеджієв був командиром гірсько-штурмового взводу, загинув 17 червня на Донеччині внаслідок артобстрілу. Чоловіку було 43 роки.

З Богданом Хлищенковим, воїном військової частини А4548, попрощалися 23 червня в селі Крутеньки. Він загинув 13 червня під час штурмових дій на Донеччині.

Сергій Бойчук був солдатом військової частини А4856. З ним попрощалися 23 червня в селі Бабин.

Бойчук, Хлищенков, Кочеджієв – військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни
Загиблі військові Сергій Кочеджієв, Сергій Бойчук та Богдан Хлищенков. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдата Віталія Дущака, який служив у військовій частині А0284, та солдата військової частини А4682 Олександра Варварюка поховали 22 червня в селі Нижні Станівці.

Дущак та Варварюк – військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни
Загиблі військові Віталій Дущак та Олександр Варварюк. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Михайло Піць служив у військовій частині А4856. 22 лютого його мобілізували до лав ЗСУ, він загинув 19 червня на Луганщині. З військовим попрощалися 22 червня в селі Драчинці.

Михайло Буга був солдатом військової частини А4056. Його поховали 22 червня в селі Ленківці. Військовий загинув 15 червня у бою. Йому було 48 років.

Піць, Буга – військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни
Загиблі військові Михайло Піць та Михайло Буга. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

З солдатом військової частини А3715 Василем Стецем та солдатом військової частини А4640 Олександром Рокочею попрощалися 22 червня на Садгірському кладовищі в Чернівцях.

Зі старшим солдатом Михайлом Бодинчуком, воїном військової частини А3715, прощалися 22 червня в селі Лекече. З 11 березня 2022 року його вважали зниклим безвісти під час артилерійського обстрілу на Київщині.

Стец, Рокоча, Бодинчук – військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни
Загиблі військові Василь Стец, Олександр Рокоча та Михайло Бодинчук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Петро Фанар був воїном військової частини А4267. З ним попрощалися 21 червня селі Магала.

Старший солдат Сергій Рильчук проходив службу у військовій частини А4856. Він родом з Чернівців. Його поховали 21 червня в селі Довгополе Івано-Франківської області.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни
Полеглі на війні буковинці. Джерело: facebook.com / CVoda

Олександр Іванов був солдатом військової частини А4856. Його поховали 20 червня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Олександр Іванов. Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни
Загиблий військовий Олександр Іванов. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Михайло Палій був солдатом військової частини А0224. Він загинув 14 червня під час виконання бойового завдання на Донеччині. Палію було 25 років. З ним попрощалися 19 червня у Сторожинці.

Солдат Юрій Балан служив у військовій частині А4667. Він загинув 13 червня. Військовому було 46 років. Його поховали19 червня в селі Васловівці.

Михайло Палій та Юрій Балан. Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни
Загиблі військові Михайло Палій та Юрій Балан. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Дмитро Шевчук був солдатом військової частини А4436. Він загинув під час виконання бойового завдання. Чоловіку був 31 рік. З ним попрощалися 18 червня в селі Кліводин.

Дмитро Шевчук. Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни
Загиблий військовий Дмитро Шевчук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Майор Сергій Андрущак служив у військовій частині А2960. Він загинув 10 червня під час виконання бойового завдання на Донеччині. Чоловіку було 28 років. З ним попрощалися 15 червня у Сторожинці.

Старший сержант Олександр Дубовий був військовослужбовцем військової частини А7013. Микола Вайман служив у військовій частині А4165, Їх поховали 15 червня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

З солдатом Миколою Бабленюком, бійцем військової частини А3913, попрощалися 15 червня у Клішківцях.

Сергій Андрущак, Олександр Дубовий, Микола Вайман, Микола Бабленюк. Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни
Загиблі військові Андрій Андрущак, Олександр Дубовий та Микола Вайпан. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Дмитро Писарчук служив у військовій частині А4056. Йому був 41 рік. Після початку повномасштабного вторгнення він разом з сім'єю виїхав з Херсону на Буковину. Згодом добровольцем вступив до лав ЗСУ. Писарчук загинув внаслідок ворожого обстрілу. З ним попрощалися 14 червня в селі Кам'яна.

Дмитро Писарчук. Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни
Загиблий військовий Дмитро Писарчук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

12 червня у селі Кам'янка попрощалися з Анатолієм Крамарем, який служив у військовій частині А7013. Військовий загинув 7 червня внаслідок осколкового поранення, яке отримав під час ворожого обстрілу у Запорізькій області. Йому було 46 років.

Андрій Крамар – військовий з Буковини, який загинув на війні
Загиблий військовий Анатолій Крамар. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

11 червня у селі Селятин прощаються з солдатом Володимиром Євзрезовим, який загинув внаслідок поранення на російсько-українській війні.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Євзрезова Володимир. Джерело: facebook / Чернівецька ОВА

10 червня у селі Мамаївці попрощались з солдатом Володимиром Гоголем, який загинув на Донеччині.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Чернівецька обласна рада

8 червня в області прощалися з полеглими на війні Михайлом Куриком, Олексієм Чокіним та Миколою Пашковським. Старшому солдату Михайлу Курику було 25 років. Він загинув поблизу Макіївки на Луганщині 4 червня від поранень, внаслідок обстрілу противником позицій з міномету та станкового протитанкового гранатомету. З Михайлом прощалися в місті Сторожинець.

31-річний солдат Олексій Чокін був бойовим медиком. Загинув 1 червня під час бою поблизу селища Спірне на Донеччині. У військового залишився син. Прощання відбулося в селі Олексіївка. Солдат Микола Пашковський був воїном військової частини А0224. З ним попрощалися на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Олексій Чокін, Михайло Курик та Микола Пашковський. Джерело: facebook/CVoda

Прикордонник Владислав Андронік загинув 4 червня внаслідок поранень, отриманих Григорівці Донецької області. Він був інспектором прикордонної служби, старшим солдатом. Військовому у вересні мало виповнитись 30 років. З ним попрощались 7 червня у селі Кормань Сокирянської громади.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Фото: Сокирянська міська рада

Стрілець-гранатометник Микола Горган загинув 30 травня внаслідок мінометно-артилерійського обстрілу поблизу Іванівське на Донеччині. З ним попрощались 3 червня в рідному селі Ломачинці. У загиблого залишилися мати, дружина та двоє синів. Військовому було 46 років.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Військовий Микола Горган. Фото: Чернівецька ОВА

Стрілець Олексій Костюк загинув 23 травня під час артилерійського та мінометного обстрілів приватного сектору Бахмута, повідомляє Новодністровське радіо. З ним попрощалися 1 червня у Новодністровську.

Олексій Костюк
Військовий Костюк. Фото: Чернівецька ОВА

З Русланом Прусу попрощалися 29 травня у Новодністровську. Він був старшим лейтенантом та учасником АТО. Приїхав з Нідерландів, аби долучитися до українських оборонців. 1 березня 2022 був призваний на військову службу за мобілізацією, повідомила голова громади Наталія Цимбалюк. Військовий загинув 23 травня на західній околиці Бахмута під час артилерійського обстрілу.

Зі старшим солдатом Дмитром Чоканом прощання відбулося 29 травня у селі Банилів-Підгірний. 28-річний військовий загинув 24 травня у Запорізькій області, повідомив голова громади Ігор Матейчук.

Полеглі військові Дмитро Чокан та Руслан Прусу
Полеглі військові Дмитро Чокан та Руслан Прусу. Чернівецька ОВА

Військовий Микола Головатюк був заступником командира 115-ої окремої механізованої бригади ЗСУ. Чоловік був полковником, першим командиром та засновником 8-го окремого гірсько-штурмового батальйону, а згодом начальником штабу 10-ої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс», повідомляють на сторінці Чернівецької облради. Він помер від хвороби на передовій російсько-української війни. Поховали військового 28 травня на Центральному кладовищі.

Микола Головатюк
Микола Головатюк. Сокирянська міськрада

Сержант Ілля Тарновецький був воїном військової частини А7187. Йому було 38 років. З ним попрощалися 27 травня у Сторожинці.

Молодший сержант Роман Сорочан був воїном військової частини А4267. З ним попрощалися 27 травня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Юрій Багрій був радіотелефоністом стрілецького взводу військової частини А0998. Був смертельно поранений внаслідок мінометного обстрілу в районі населеного пункту Часів Яр Донецької області. Йому було 45 років. Про це повідомляє Сокирянська міська рада. З ним попрощалися 27 травня в Сокирянах.

Михайло Ходан був воїном військової частини А4056. Він загинув 21 травня в районі села Павлівка Донецької області. Про це повідомляє Берегометська селищна рада. З ним попрощалися 27 травня в селі Лопушна.

Загиблі військові з Буковини Ілля Тарновецький, Роман Сорочан, Юрій Багрій, Михайло Ходан
Загиблі військові з Буковини Ілля Тарновецький, Роман Сорочан, Юрій Багрій, Михайло Ходан. Чернівецька обласна рада

Рядовий Віктор Востров служив у військовій частині А7187. Він загинув 18 травня на Луганщині, повідомляють на Facebook-сторінці Неполоковецької громади. Чоловіку було 54 роки. Його поховали 26 травня в селі П’ядиківці.

Солдат Олександр Донич був гранатометником 10-ої гірсько-штурмової бригади, служив у військовій частині А4267. Він загинув на Донеччині. Донич був учасником миротворчих місій в Іраку та Косово. До лав ЗСУ долучився торік навесні, повідомляють на Facebook-сторінці Глибоцької громади. З військовим прощалися 26 травня в селищі Глибока.

Загиблі військові Віктор Востров та Олександр Донич
Загиблі військові Віктор Востров та Олександр Донич. Чернівецька обласна адміністрація

Віталій Барановський, солдат військової частини А4436, загинув 19 травня внаслідок обстрілу на Донеччині. Чоловіку було 48 років, повідомляє на своїй Facebook-сторінці голова Сторожинецької громади Ігор Матейчук. З військовим попрощалися в селі Стара Жадова 26 травня.

Солдат Іван Мачушак, воїн військової частини А3029, загинув 13 лютого внаслідок мінометного обстрілу на Донеччині. Про це повідомляють на Facebook-сторінці Ставчанської сільради. Чоловік брав участь в АТО й у першій дні повномасштабного вторгнення вступив до лав ЗСУ. Йому було 44 роки. Військового поховали у Ставчанах 26 травня.

Загиблі військові Віталій Барановський та Іван Мачушак
Загиблі військові Віталій Барановський та Іван Мачушак. Чернівецька обласна адміністрація

Георгій Ністрян служив у військовій частині А4267. З ним прощалис 25 травня в селі Тарасівці Ванчиковецької громади.

Рядового Миколу Ковалика, військовослужбовця військової частини А4570, поховали 25 травня в Заставні.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Георгій Ністрян та Микола Ковалик. Чернівецька обласна адміністрація

Старший сержант Марчел Гуцкал служив у військовій частині А4007. З ним прощались 24 травня в селі Динівці.

З солдатом Яном Будьковим, військовослужбовцем військової частини А4056, прощання відбулось 24 травня в селі Чепоноси.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Марчел Гуцкал та Ян Будьков. Чернівецька обласна адміністрація

Сержант Анатолій Дронь служив у військовій частині А4247. З 2014 року він займався волонтерством, а після повномасштабного вторгнення вступив до лав ЗСУ. З військовим попрощалися 23 травня в селі Баламутівка.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Анатолій Дронь. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Іван Варварич був солдатом військової частини А1126. Він загинув 18 травня на Луганщині. З ним попрощалися 22 травня в селі Луковиця.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Чернівецька обласна рада

Солдат Григорій Ганзюк служив у військовій частині А4267. Чоловік загинув 16 травня внаслідок обстрілу протитанковими ракетами в Бахмутському районі. Йому було 33 роки. З Ганзюком попрощалися 19 травня у Новодністровську.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Григорій Ганзюк. Джерело: Чернівецька облрада

Молодший сержант Дмитро Грабко був воїном військової частини 3028. Йому було 25 років. До повномасштабного вторгнення був воротарем футбольного клубу "Рідківці" та тренував дітей. У квітні 2022 року його зарахували на службу в Національну гвардію України. З Грабком попрощалися 18 травня в селі Рідківці.

Андрій Гриджук був солдатом військової частини А2988. Чоловіку був 41 рік. У нього залишилися дружина та двоє дітей, повідомив на Facebook-сторінці голова Хотинської громади Андрій Дранчук. Військового поховали 18 травня у Хотині.

Старшина Олександр Бліско служив у військовій частині А3715. З ним попрощалися 18 травня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Дмитро Грабко, Олександр Бліско та Андрій Гриджук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Василь Тоцький служив у військовій частині 9937. Він загинув 9 травня на Донеччині. Чоловіку був 41 рік. З ним попрощалися 16 травня у Сокирянах.

Солдата Вадима Вельгуша, воїна військової частини 2144, поховали 16 травня на Центральному кладовищі в Чернівців.

Василь Тоцький та Вадим Вельгуш. Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни
Загиблі військові Василь Тоцький та Вадим Вельгуш. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

З молодшим сержантом Іваном Косованом, воїном військової частини А4069, попрощалися 15 травня в селі Верхні Станівці.

Сержант Юрій Калим служив у військовій частині А2802. Його поховали 15 травня на Центральному кладовищі Чернівців.

Юрій Калим та Іван Косован. Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни
Загиблі військові Юрій Калима та Іван Косован. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Андрій Бойчук служив у військовій частині 2144. Він загинув 10 травня поблизу Бахмута. Йому було 44 роки. З Бойчуком попрощалися 14 травня у Берегометі.

Андрій Бойчук. Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Військовий Андрій Бойчук. Фото: Facebook/ Чернівецька обласна рада

Старший сержант Павло Бідіний служив у військовій частині А1008. Він загинув 7 травня внаслідок артобстрілу на Харківщині. Бідіному було 27 років. З ним прощалися 12 травня в Сторожинці.

Іван Корпан був старшим солдатом військової частини А7187. Він загинув 7 травня внаслідок стрілецького обстрілу на Донеччині. Військовому було 25 років. Прощання з ним відбулося 12 травня в селі Лопушна.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Павло Бідіний та Іван Корпан. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Андрій Гасяк служив у військовій частині 2195. Під час виконання бойового завдання на Луганщині отримав поранення. Проходив реабілітацію, але не зміг одужати. Чоловіку було 27 років. Його поховали 11 травня у селі П'ядиківці.

Андрій Гасяк. Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Військовий Андрій Гасяк. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Сержант Віталій Катрюк служив у військовій частині А3715. Він загинув 6 травня на Донеччині. Чоловіку було 44 роки. Його поховали 10 травня в селі Ревне Мамаївської громади

Віталій Катрюк.Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Віталій Катрюк. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Старший сержант Дмитро Корбутяк служив у військовій частині 2144. Внаслідок бойових дій під Бахмутом він отримав поранення та втратив ногу. Перебував на лікуванні у Дніпрі. Корбутяку було 39 років. Його поховали 9 травня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Старший солдат Микола Моцко був воїном військової частини А3892. Він загинув 5 травня під час виконання бойового завдання на Донеччині. До повномасштабного вторгнення Моцко працював лісником у Шепітському лісництві. Чоловіку було 28 років. У нього залишилися дружина та донька. З Моцком попрощалися 9 травня в селі Шепіт.

Військові з Буковини Микола Моцко та Дмитро Корбутяк, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Дмитро Корбутяк та Микола Моцко. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація, Подільський лісовий офіс

Солдат Ілля Кміть служив у військовій частині А4436. Загинув 18 лютого під час виконання бойового завдання в Донецькій області. Військовому було 42 роки. Його поховали 6 травня в селі Брусниця.

Ілля Кміть. Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Старший сержант Валентин Лотанюк служив у військовій частині А3137. З 2015 року брав участь у бойових діях. 24 листопада військовий отримав поранення й помер 30 квітня після тривалого лікування. Чоловіку було 56 років. З Лотанюком попрощалися 3 травня в селі Зруб-Комарівський.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Валентин Лотанюк. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Микола Чобан був молодшим сержантом у військовій частині А4436. Він загинув 28 квітня на Донеччині, повідомив на Facebook-сторінці голова Великокучурівської громади Василь Тодеренчук. Чоловіку було 47 років. З ним попрощалися 2 травня в селі Великий Кучурів.

Солдат Віталій Кочурка служив у військовій частині А7369. Він отримав важке поранення внаслідок танкового обстрілу на Донеччині та загинув під час евакуації до стабілізаційного пункту, повідомив на Facebook-сторінці голова Вашковецької громади Іван Янко. Військовому був 51 рік. Його поховали 2 травня у Вашківцях.

Солдата Сергія Пишкова, воїна військової частини А7187, поховали 2 травня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Микола Чобан, Сергій Пишков та Віталій Кочурка. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Іван Сироєд служив у військовій частині А4056. Він загинув 23 квітня на Донеччині. Чоловіку було 44 роки. Його поховали 1 травня в селі Костинці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Іван Сироєд. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Микола Різун був бійцем військової частини А4436. З ним попрощалися 29 квітня в селі Банилів.

Тарас Коврик був старшим солдатом військової частини А4436. Прощання з військовим відбулося 29 квітня у Глибоці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Facebook/Чернівецька ОВА

Солдат Дмитро Дутка служив у військовій частині А4051. Він загинув поблизу Бахмута. З ним попрощалися 27 квітня в селі Чорногузи.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Дмитро Дутка. Джерело: Вижницька міськрада

Сержант Анатолій Горянчук служив у військовій частині А4436. Його поховали 26 квітня у Кельменцях. У чоловіка залишився син.

Солдат Віталій Паращук був воїном військової частини А4084. З ним прощалися 26 квітня на Садгірському кладовищі у Чернівцях.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Анатолій Горянчук та Віталій Паращук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Старший солдат Роман Бабич був медиком, служив понад рік. Загинув від уламків снаряда. З ним попрощалися 23 квітня в селі Чуньків.

Прощання з солдатом Олександром Вержаком, воїном військової частини А0224, відбулося 24 квітня в селі Подвірне.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх

Солдат Юрій Долгий був стрільцем-санітаром мотопіхотного відділення військової частини А4267. Військовому було 23 роки. Чоловік загинув 17 квітня 2023 року внаслідок мінометного обстрілу в Бахмутському районі на Донеччині. З ним прощалися 22 квітня у селі Олексіївка, Дністровського району.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Сокирянська міська рада

Старший солдат Олександр Унгурян служив у військовій частині А4436. Йому було 35 років. З військовим попрощалися 20 квітня в селі Суховерхів.

Олександр Мензул був оператором взводу протитанкових ракет військової частини А4436. Він загинув 16 березня внаслідок артилерійського обстрілу на Донеччині. Йому було 46 років. Майже місяць його вважали зниклим безвісти. Військового поховали 20 квітня в селі Лопатів.

Прощання зі солдатом Михайлом Палієм, який служив у військовій частині А0536, відбулося 20 квітня в селі Подвірне. Чоловік загинув на Донеччині.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Олександр Унгурян, Михайло Палій та Олександр Мензул. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Капітана Остапа Томюка, який служив у військовій частині А4436, поховали 19 квітня в селі Новий Киселів.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Остап Томнюк. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Старшого сержанта Сергія Мендришору, воїна військової частини 2144, поховали 18 квітня у Берегометі.

Прапорщик Віталій Вірста воював з 2016 року. З ним попрощалися 18 квітня в селі Шипинці.

Солдат Віталій Головатюк служив у військовій частині А0536. Військовому було 42 роки, йдеться на сайті Лівинецької громади. Його поховали в селі Зелена.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Віталій Головатюк. Джерело: facebook/CVoda

Старший сержант Олександр Соломко служив у військовій частині А4436. Він загинув в районі села Іванівське на Донеччині. Олександр Соломко — рідний брат голови Банилівської сільської громади Василя Соломка. З військовим попрощались 15 квітня у Банилові.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Олександр Соломко. Джерело: Facebook /rayradavn

Солдат Ярослав Королюк служив у військовій частині А3892. Він загинув 10 квітня на Донеччині, повідомляють на Facebook-сторінці Берегометської селищної ради. З ним попрощалися 14 квітня в селі Мигове.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Ярослав Королюк. Джерело: Берегометська селищна рада

Старший солдат Станіслав Івашкевич був стрільцем у військовій частині А4436. Він загинув 18 лютого внаслідок мінометного обстрілу на Донеччині. Раніше його вважали зниклим безвісти. У червні 2022 року разом з дружиною та сином приїхали до Сокирянської громади з Авдіївки Донецької області. З ним попрощалися 13 квітня у Селищі.

Старшого солдата Віталія Лисюка, воїна військової частини А2582, та солдата Василя Волошенюка, воїна військової частини А4436, поховали 13 квітня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Станістав Івашкевич, Віталій Лисюк та Василь Волошенюк. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Василь Шевчук служив у військовій частині А4436. Він загинув 18 лютого на Донеччині. З ним попрощалися 13 квітня у Берегометі.

Солдат Іван Житар, був воїном військової частини А4436. Його поховали 13 квітня у Новоселиці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Іван Житар та Василь Шевчук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

За старшим сержантом Анатолієм Пержулом, воїном військової частини А4436, попрощалися 12 квітня в селі Шебутинці.

Прощання з солдатом Генадієм Горянчуком, воїном військової частини А3719, відбулося 12 квітня в селі Верхня Слобода.

Солдата Артура Кречупяка, воїна військової частини А4638, поховали 12 квітня в селі Старі Бросківці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Артур Кречуняк, Генадій Горянчук та Анатолій Пержул. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Старшого солдата Юрія Присакара, який служив у військовій частині А4010, поховали 11 квітня в селі Новоолексіївка.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Юрій Присакар. Джерело: Сокирянська міська рада

Молодшого сержанта Івана Ротара, воїна військової частини А4123, поховали 10 квітня у Костичанах.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Іван Ротар. Джерело: Чернівецька ОВАда

Старшого сержанта Назара Ніколайка, воїна військової частини А0224, поховали 8 квітня в селі Колбочин.

Зі старшим солдатом Миколою Якимчуком, воїном військової частини А4436, попрощалися 8 квітня у Хотині.

Матроса Сергія Польового, воїна військової частини А1965, поховали 8 квітня в селі Костинці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Сергій Польовий, Назар Ніколайко та Микола Якимчук. Джерело: Чернівецька ОВА

Олександра Борецького, воїна військової частини А7220, поховали 7 квітня у Сокирянах.

З головним сержантом Сергієм Матейчуком, військовослужбовцем військової частини А4267, попрощалися 7 квітня у Мамаївцях.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Олександр Борецький та Сергій Матейчук. Джерело: Чернівецька облрада

Штаб-сержанта Дениса Довганя, воїна військової частини 9937, поховали 6 квітня в селі Черепівці Глибоцької громади.

З солдатом Сергієм Кулієм, воїном військової частини А7220, попрощалися 6 квітня у Сокирянях.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Денис Довгань та Сергій Кулій. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдата Івана Назарія, воїна військової частини А1126, поховали 4 квітня в селі Задубрівка.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Іван Назарій. Джерело: Чернівецька облрада

З Романом Мельником, солдатом військової частини А4267, попрощалися 4 квітня в селі Молодія.

Івана Власова, солдата військової частини А4267, поховали 4 квітня в селі Комарів.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Роман Мельник та Іван Власов. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Молодшого сержанта Юрія Дмитренка, військовослужбовця військової частини А4436, поховали 2 квітня в селі Васловівці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Юрій Дмитренко. Джерело: Чернівецька обласна рада

З майстром-сержантом Володимиром Никитюком, воїном військової частини 9938, попрощалися 31 березня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Солдата Віталія Фіру, воїна військової частини А3029, поховали 31 березня у Заставні.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Володимир Никитюк та Віталій Фіра. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

З молодшим сержантом Миколою Попеску, воїном військової частини А7184, та Андрієм Березовським, який служив у військовій частині А4436, попрощалися 30 березня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Солдата Віктора Мандзюка, воїна військової частини А4436, поховали 30 березня в селі Грушівці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Микола Попеску, Віктор Мандзюк та Андрій Березовський. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Майстра-сержанта Віталія Бойчука, воїна військової частини А0998, поховали 30 березня в Селятині.

Солдата Дмитра Чернея, воїна військової частини А4267, поховали 30 березня в Магалі.

З солдатом Сергієм Войною, воїном військової частини А3029, попрощалися 30 березня в селі Сербичани.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Дмитро Черней, Сергій Война та Віталій Бойчук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Зі старшим солдатом Василем Монюком, воїном військової частини А4436, попрощалися березня в селі Веренчанка.

Солдата Андрія Віхрова, воїна військової частини А7185, поховали 28 березня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Андрій Віхров та Василь Монюк. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

З солдатом Олегом Гречком, воїном військової частини А4007, попрощалися 27 березня у Вашківцях.

Рядового Богдана Пульберга, воїна військової частини А3029, поховали 27 березня в Новоселиці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Олег Гречко та Богдан Пульберг. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

З солдатом Олексієм Карлійчуком, воїном військової частини Т0330, попрощалися 26 березня в селі Кам'янка.

Рядового Дмитра Ковергу, воїна військової частини А1008, поховали 26 березня в селі Грозинці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Олексій Карлійчук та Дмитро Корвега. Фото: Facebook/Чернівецька ОВА

З сержантом Василем Гриндеєм, воїном військової частини А4056, попрощалися 25 березня в селі Коровія.

Солдата Андрія Зеленюка, воїна військової частини А0989, поховали 25 березня в селі Дихтинець.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові. Фото: Чернівецька військова адміністрація

З солдатом Андрієм Заінчуковським, воїном військової частини А4355, попрощалися 24 березня в селі Панка.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблий військовий Андрій Заінчуковський. Джерело: Чернівецька обласна рада

Солдата Миколу Іонуцу, воїна військової частини А4722, поховали 23 березня в селі Черепківці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото загиблий військовий Микола Іонуца. Джерело: Чернівецька облрада

Старшого солдата Юрія Боднарюка, воїна військової частини А4267, поховали 22 березня у селищі Глибока.

Прощання зі старшим солдатом Петром Королюком, воїном військової частини А4436, відбулося 22 березня в селі Мигове. Солдата Геннадія Кишку, воїна військової частини А4436, поховали 22 березня у Вашківцях.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Геннадій Кишка, Юрій Боднарюк та Петро Королюк. Джерело: Чернівецька обласна рада

Старшого сержанта Руслана Ливицького, воїна військової частини А4436, поховали 22 березня в селі Бурдюг.

З солдатом Борисом Филипчуком, воїном військової частини А7013, попрощалися 22 березня в селі Степанівка.

Сержанта Анатолія Ходана, воїна військової частини А7013, поховали 22 березня в селі Слобода-Комарівці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблій військові Руслан Ливицький, Анатолій Ходан та Борис Филипчук. Джерело: Чернівецька обласна рада

Солдата Андрія Дедковського, воїна військовій частині А2120, солдата Рурака Костянтина, воїна військової частини А3892, та молодшого сержанта військової частини А2962 Валерія Сеітова поховали 20 березня на Алеї Слави Ценрального кладовища Чернівців.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото загиблі військові Валерій Сеітов, Андрій Дедковський та Рурак Костянтин. Джерело: Чернівецька обласна рада

З солдатом Сергієм Турчинським, військовослужбовцем військової частини А7014, попрощалися в Кіцмані 19 березня.

Солдата Іона Сермана, військовослужбовця військової частини А4267, поховали 18 березня в селі Йорданешти.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Сергій Турчинський та Іон Серман. Фото: Facebook / Чернівецька обласна рада

Солдата Сергія Цуркана, воїна військової частини А7220, поховали в Новодністровську. З солдатом Валентином Січкарем, воїном військової частини А4123, попрощалися в Хотині. Похорони відбулися 17 березня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Сергій Цуркан та Валентин Січкар. Джерело: Чернівецька обласна рада

З молодшим сержантом Максимом Мудряком, воїном військової частини А1008 та солдатом Олегом Дозиденком, воїном військової частини А4355, попрощалися на Алеї Слави Ценрального кладовища Чернівців.

Солдата Василя Безкоровайного, воїну військової частини А7186,поховали в селі Коритне. Похорони відбулися 16 березня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Максим Мудряк, Василь Безкоровайний та Олег Дозиденко.. Джерело: Чернівецька облрада

Cолдата Сергія Галущака, військовослужбовцем військової частини А0536, поховали 15 березня в селі Вашківці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Сергій Галущак. Фото: facebook/oblrada.cv.ua

З молодшим сержантом Василем Демчуком, воїном військової частини А0536 та солдатом Андрієм Месюком, воїном військової частини 1241, попрощалися на Алеї Слави Ценрального кладовища Чернівців.

Солдата Євгена Жугаєвича, воїна військової частини А4056, поховають в Сторожинці. Похорони військових відбулися 14 березня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото Василь Демчук, Євген Жугаєвич та Андрій Месюк. Джерело: Чернівецька облрада

Солдата Василя Мойсеєнка, воїна військової частини А4267, поховали 13 березня в селі Клішківці.

Солдата Михайла Міронова, воїна військової частини А4267, поховали в Сокирянах. З солдатом Станіславом Макайдою, воїном військової частини А0224, попрощалися в селі Недобоївці. Похорони відбулися 12 березня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Фото: Facebook / Чернівецька ОВА

Старшого солдата Іллю Руснака, воїна військової частини А4436, поховали в селі Старий Вовчинець. З солдатом Сергієм Божескулом, воїном військової частини А3715, попрощались в селі Великий Кучурів. З солдатом Михайлом Ткачуком, воїном військової частини А7186, попрощались на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців. Похорони відбулися 10 березня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото Михайло Ткачук, Ілля Руснак та Сергій Божескул. Джерело: Обласна рада, facebook/Кам'янецька громада

Майора Андрія Луканюка, воїну військової частини А0284 та солдата Максима Гібадулліна, воїна військової частини А0224, поховали на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців. З солдатом Михайлом Каланчею, воїном військової частини А4267, попрощалися в селищі Глибока. З солдатом Максимом Колісником, воїном військової частини А3029, попрощалися в селі Владична.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Андрій Луканюк, Максим Гібадуллін, Михайло Каланча, Максим Колісник. Фото: Facebook / Чернівецька ОВА

Старшого солдата Віталія Бахира, воїна військової частини А4436, поховали в селі Слобода-Комарівці. Солдата Віктора Откидача, воїна військової частини А3029, поховали в селі Селище. Солдата Андрія Тимошенка, воїна військової частини А1815, поховали в селі Бернове.

Військових поховали 9 березня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Віталій Бахир, Віктор Откидач і Андрій Тимошенко. Фото: Facebook / Чернівецька ОВА

Лейтенанта Івана Варчука, воїна військової частини А7220, поховали в місті Сокиряни. З солдатом Іваном Беринчаном, воїном військової частини А4267, попрощалися в селі Михайлівка. Солдата Сергія Атеса, воїном військової частини А4722, поховали на Садгірському кладовищі у Чернівцях. Похорони відбулися 8 березня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Загиблі військові Іван Варчук, Іван Беринчан та Сергій Атес. Джерело: Обласний центр комплектування

Солдата Сергія Зав'ялова, воїна військової частини А3029, відбудеться в селі Валя Кузьмина. Солдата Володимира Балабу, воїна військової частини А4355, поховали на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців. Похорони відбулися 7 березня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото загиблі військові Сергій Зав'ялов та Володимир Балаба. Джерело: Чернівецький ТЦК та СП

Старшого солдата Віктора Тимчука, воїна військової частини А4267, в останній шлях поховали в селі Сербичани. З солдатом Іваном Курчаком, воїном військової частини А4007, попрощалися в селі Ошихліби. Похорони відбулися 6 березня.

З Ігорем Билінським, військовослужбовцем військової частини А7186, попрощалися 5 березня в селі Дихтинець.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Віктор Тимчук, Іван Курчак, Ігор Билінський. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

З сержантом Василем Глінським, воїном військової частини А4267, попрощалися в Герці. Солдата Іллю Русу, воїна військової частини А4436, поховали в селищі Глибока. Похорони відбулися 4 березня.

Солдата Віктора Буряковського, військовослужбовця військової частини А4436, поховали в селі Задубрівка 3 березня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Солдата Андрія Дмитрюка, воїна військової частини 3035, поховали в селі Витилівка. З солдатом Іваном Овачуком, воїном військової частини А4436, попрощалися в селі Корчівці. Солдата Павла Якимчука, воїна військової частини А4069, поховали в Хотині. Похорони військових відбулися 2 березня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото загиблі військові Андрій Дмитрюк, Іван Овачук та Павло Якимчук. Джерело: Обласний центр комплектування

Сержанта Олександра Кривобока з військової частини 2382 та солдата Ігоря Нагірного з військової частини А0693 поховали в Сторожинці. З солдатом Дмитром Рошкою, воїном військової частини А3029, попрощалися в Сокирянах. Похорони відбулися 1 березня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото загиблі військові Олександр Кривобок, Дмитро Рошка та Ігор Нагірний. Джерело: Чернівецький обласний центр комлектування

Солдата Василя Катана, військовослужбовця військової частини А3892, поховали селі Задубрівка 28 лютого.

З сержантом Юрієм Борисовим, військовослужбовцем військової частини А4436, попрощалися в селі Крутеньки 27 лютого.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Василь Катан, Юрій Борисов. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП
Читайте також: "Найважче, коли гинуть діти". Як пережити втрату близької людини на війні — інтерв'ю з психологинею

З солдатом Василем Даскалюком, військовослужбовцем військової частини А7186, попрощалися на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців 25 лютого.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Василь Даскалюк. Фото: Чернівецький обласний ТЦК і СП

Молодшого сержанта Сергія Скворцова, воїна військової частини А4069, а також солдатів Івана Яківчика та Олексія Боднара з військової частини А4436 поховали на Алеї слави Центрального кладовища Чернівців.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото загиблі військові Сергій Скворцов, Іван Яківчик, Олексій Боднар. Джерело: Обласний центр комплектування

Зі старшим сержантом Віталієм Рудницьким, воїном військової частини А4436, попрощалися в селі Недобоївці. Солдата Дмитра Костенюка, воїна військової частини А0281, поховали в селі Погорілівка. З солдатом Сергієм Федорюком, воїном військової частини А3029, попрощалися в Сторожинці. Солдата Дмитра Кадика, воїна військової частини А0224, поховали в Новодністровську.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Віталій Рудницький, Дмитро Костенюк, Сергій Федорюк, Дмитро Кадик. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Молодшого сержанта Івана Маковійчука поховали у Вижниці. З солдатами Іллею Боднарашеком та Костянтином Паламарюком попрощалися в селищі Берегомет. Солдата Іллю Візира поховали в селі Лукавці.

Похорони відбулися 24 лютого.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Іван Маковійчук, Ілля Боднарашек, Костянтин Паламарюк, Ілля Візир. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

З солдатом Андрієм Коренковичем, військовослужбовцем військової частини А0281, попрощалися 23 лютого в селі Тораки.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото загиблий військовий Андрій Коренкович. Джерело: Чернівецький обласний центр комплектування

Молодшого сержанта Ігоря Тодиренчука, воїна військової частини А3892, поховали в селі Великий Кучурів. Сержанта Олега Манкевича, воїна військової частини А3028, поховали о 10:00 в селі Ожеве. З солдатом Іваном Кирильчуком, воїном військової частини А3029, попрощалися в селі Добринівці. Військових поховали 22 лютого.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото загиблі військові Олег Манкевич, Іван Кирильчук та Ігор Тодиренчук. Джерело: Обласний центр комплектування

З солдатом Сергієм Чебаном, військовослужбовцем військової частини А4069, попрощалися 20 лютого в селі Дністрівка.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото загиблий військовий Сергій Чебан. Джерело: Facebook / Дністровська районна рада

Солдата Олександра Осипчука, воїна військової частини А2120, поховали в селі Зелений Гай. З солдатом Василем Коваленком, воїном військової частини А3029, попрощалися в селі Нижні Станівці. Військових поховали 19 лютого.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Олександр Осипчук та Василь Коваленко. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

З солдатом Владиславом Колодрівським, воїном військової частини А1126, попрощалися в Заставні. Солдата Миколу Яремчука, воїна військової частини А0284, поховали на Центральному Садгірському кладовищі у Чернівцях. Похорони відбулися 18 лютого.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Владислав Колодрівський та Микола Яремчук. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

З солдатом Володимиром Бабчуком, військовослужбовцем військової частини А4007, попрощалися 16 лютого в селі Звенячин.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Володимир Бабчук. Facebook / OVKCHUA

Солдата Іллю Нікітюка, воїна військової частини А3715, поховали 15 лютого в селі Росошани.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Ілля Нікітюк. Джерело: facebook/OVKCHUA

З солдатом Євгеном Шевчуком, військовослужбовцем військової частини А1778, поховали 13 лютого в селі Самушин.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Євген Шевчук. Фото: Facebook/Вікнянська сільська територіальна громада

Молодшого сержанта Івана Марусика, військовослужбовця військової частини А1126, поховали 12 лютого в селі Кадубівці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото загиблий військовий Іван Марусик. Джерело: Facebook-сторінка голови громади

Солдата Юрія Рахмаєва, воїна військової частини 2144, поховали 11 лютого в селі Суховерхів.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото загиблий військовий Юрій Рахмаєв. Джерело: Чернівецький обласний центр комплектування

Старшого солдата Олександра Скубича поховали поховають в селі Олексіївка. З молодшим сержантом Геннадієм Гордуном попрощалися в селі Чорногузи. Солдата Сергія Накайчука поховали в селі Росошани, що на Кельменеччині.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото троє загиблих військових – Іван Алупой, Сергій Накайчук та Геннадій Гордун. Джерело: Чернівецький обласний центр комплектування

З солдатом Сергієм Штефуряком попрощалися в селі Чагор. Солдата Івана Алупоя поховали в селі Костичани. З молодшим сержантом Андрієм Коциком попрощалис в селі Ясени.

Військових поховали 10 лютого.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото троє загиблих військових – Сергій Штефуряк, Олександр Скубич та Андрій Коцик. Джерело: Чернівецький обласний центр комплектування

Старшого сержанта Миколу Кузенка, воїна військової частини А4267, поховали в селі Вашківці. Старшого солдата Володимира Гаджу, воїна військової частини А7186, поховали в селі Вовчинець. Зі старшом солдатом Миколою Порфир'євим, воїном військової частини А7186, попрощалися в селі Лукавці.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото троє загиблих військових: Володимир Бойко, Микола Порфир'єв та Микола Кузенко. Джерело: Чернівецький обласний центр комплектування

Солдата Володимира Бойка, воїна військової частини А7186, поховали в селі Глиниця. З солдатом Василем Шевчуком, воїном військової частини А4084, ппопрощалися в селі Орестівка.Солдата Ігоря Томаша, воїна військової частини А0281, впоховали на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Похорони з військовими відбулися 9 лютого.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото троє загиблих військових: Володимир Гаджа, Ігор Томаш та Василь Шевчук

Старшого солдата Івана Матвієвича, воїна військової частини А1556, поховали в селі Олексіївка. Зі старшим лейтенантом Михайлом Осіповим, воїном військової частини А7093, попрощалися в Хотині. Похорони відбулися 8 лютого.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото Іван Матвієвич та Михайло Осіпов. Джерело: Чернівецький обласний центр комплектування

Старшого сержанта Дмитра Куриша поховали у селі Рижа. З солдатом Віталієм Чечулом попрощалися у селищі Путила. Солдата Сергія Тимчука поховали на Алеї Слави Центрального кладовища у Чернівцях. Похорони відбулися 6 лютого.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
На фото Дмитро Куриш, Віталій Чечул та Сергій Тимчук. Джерело: Facebook / Чернівецький обласний ТЦК та СП

Солдата Василя Петрушка, воїна військової частини А4056, поховали 4 лютого в селі Хлівище.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Василь Петрушко. На фото загиблий військовий Василь Петрушко. Джерело: Facebook/ Чернівецький обласний ТЦК

Молодшого сержанта Іллю Стояна, воїна військової частини А1126, поховали в Сторожинці. З солдатом Андрієм Чорнєєм, воїном військової частини А1302, попрощалися в селі Берегомет. Похорони відбулися 3 лютого.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Ілля Стоян, Андрій Чорней. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Молодшого сержанта Ігоря Скицька, воїна військової частини А3029, поховали в селищі Кострижівка. З солдатом Валерієм Барбюком, воїном військової частини А1556, попрощалися в селі Малятинці. Солдата Сергія Кулакова, воїна військової частини А3017, поховали в селі Грубна. Похорони відбулися 2 лютого.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Ігор Скицько, Валерій Барбюк, Сергій Кулаков. Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП

Із солдатом Анатолієм Філіпчуком, воїном військової частини А4010, попрощалися в селі Киселів 1 лютого.

Солдата Дмитра Бабійчука, військовослужбовця військової частини А7187, поховали 31 січня в селі Бобівці.

Старшого лейтенанта Ігоря Перепелицю, воїна військової частини А0501, поховали в селі Гвіздівці. З солдатом Павлом Танигіним, воїном військової частини А4053, попрощалися в селі Іспас. Похорони відбулися 30 січня.

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх
Анатолій Філіпчук, Дмитро Бабійчук, Ігор Перепелиця та Павло Танигін. Фото: Facebook / Чернівецький обласний ТЦК та СП

Зі старшим сержантом Валерієм Стародубом, воїном військової частини А7220, попрощалися в селі Ломачинці 29 січня.

Старшого солдата Геннадія Нуку, воїна військової частини А3029, поховали в селі Тарасівці. Із солдатом <