Facebook знову заборонив бажати Путіну смерті

Facebook знову заборонив бажати Путіну смерті

Компанія Meta заборонила бажати смерті Путіну та розповсюджувати ненависницький контент про росіян. Таким чином Facebook знову змінює політику модерації, передає Reuters.

"Ми не дозволяємо заклики до вбивства глави держави… Отже, щоб усунути будь-яку двозначність щодо нашої позиції, ми ще більше звужуємо наші правила", – сказав президент Meta з комунікації із зовнішньою аудиторією Нік Клегг.

Він зазначив, що політика щодо мови ворожнечі не буде змінюватися для росіян. За його словами, Meta виступає проти русофобії і в компанії "немає терпимості до закликів до геноциду, етнічної чистки чи будь-якої дискримінації, переслідування чи насильства щодо росіян на платформі".

"Зараз ми звужуємо фокус, щоб чітко вказати в керівництві, що це ніколи не повинно інтерпретуватися як потурання насильству проти росіян в цілому", – написав президент Meta Global Affairs Нік Клегг.

Що відомо

  • Раніше Facebook й Instagram, тимчасово дозволили користувачам "у деяких країнах" закликати до насильства проти російських військових, які вторглися в Україну.
  • Соцмережа Instagram буде заблокована у Росії з 14 березня.
  • 4 березня "Роскомнадзор", який здійснює регулювання в інформаційній сфері РФ, заборонив в країні соцмережу Facebook.

Читайте також

Не тільки "нищівні санкції". Які компанії йдуть з Росії

Вторгнення Росії в Україну. День сімнадцятий. Онлайн

"Ув'язнені кібервійська". Як в українських тюрмах ведуть боротьбу проти Росії

"Назвали Вероніка — та, що несе перемогу". Врятована з маріупольського пологового народила дівчинку

"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок