На Тернопільщині 11 випадків підозри на коронавірус

На Тернопільщині 11 випадків підозри на коронавірус

На Тернопільщині 11 випадків підозри на коронавірус
оригінальне

В області є 11 випадків з підозрою на коронавірус. 4 з них зафіксували 23-го березня. Про це повідомив епідеміолог обласного лабораторного центру Володимир Паничев. За його словами, 9 випадків зараз досліджують в обласному лабораторному центрі. Ще 2 біоматеріали в жителів Тернопільської області відібрали в Львівській інфекційній лікарні.

У цих людей підозрюють СOVID-19, але лабораторно цей діагноз ще не підтвердили, – каже Володимир Паничев:

"Це люди, які були евакуйовані з-за кордону, вони пересікли кордон український, при температурному скринінгу в них була зафіксована підвищена температура. Їх доправели до Львівської інфекційної лікарні, там поставили діагноз СOVID-19 під знаком запитання, відібрали матеріал для лабораторних досліджень. Зараз ці двоє хворих знаходяться на території області в умовах самоізоляції. Один хворий в місті і один хворий в одному з районів області. На превеликий жаль, за інформацією, яка отримана від них, вони добиралися самостійно".

За словами Володимира Паничева, загалом підозри на коронавірус зафіксували в 32-ох жителів області. 20 із цих підозр спростували. 1 випадок захворювання на коронавірус у жителя Заліщицького району підтвердили лабораторно. Який стан хворого зараз – лікарі не коментують, розповів Суспільному головний лікар Тернопільської лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський.

Що відомо:

На початок