Росію та Білорусь відсторонено від міжнародних змагань із карате

Росію та Білорусь відсторонено від міжнародних змагань із карате

Росію та Білорусь відсторонено від міжнародних змагань із карате
Фото: ФКР

Нові санкції для спорту в Росії та Білорусі.

Всесвітня федерація карате (WKF) прийняла рішення відсторонити від змагань під своєю егідою російських і білоруських спортсменів. Про це повідомляє пресслужба організації.

Раніше WKF скасувала проведення чемпіонату Європи в Москві. Водночас російські та білоруські спорстмени все ще мали змогу виступати на міжнародному рівні. Тепер же організація наклала санкції і в цій площині. При цьому обмеження розповсюджуються й на офіційних осіб із Білорусі та Росії.

Читайте також: Росію позбавили права на проведення чемпіонату Європи з карате через вторгнення в Україну

В офіційний заяві WKF йде мова про те, що федерація не хотіла б карати саме спорстменів чи офіційних осіб, однак вводить нові обмеження для представників Росії та Білорусі, щоб "захистити всю спільноту карате".

"Сім’я карате об’єднується на знак солідарності з усіма, кого торкнулися ці жахливі події. Хоча ми не маємо бажання карати спортсменів або офіційних осіб, які постраждали від цієї війни, наш намір полягає в тому, щоб захистити всю спільноту карате, оскільки ми зберігаємо в серці цінності карате, такі як повага, чесність та честь.

Оскільки в найближчому майбутньому у нас не заплановані міжнародні заходи, ми взяли на себе зобов’язання ретельно вивчити різні точки зору та позиції, щоб прийняти правильне рішення в інтересах нашого спорту.

Ми зробили необхідні кроки, щоб заручитися повною підтримкою більшості з карате-спільноти у цьому делікатному питанні", - ідеться в заяві.

Санкції міжнародної спортивної спільноти проти Росії та Білорусі

На початок