Росію позбавили права на проведення чемпіонату Європи з карате через вторгнення в Україну

Росію позбавили права на проведення чемпіонату Європи з карате через вторгнення в Україну

Росію позбавили права на проведення чемпіонату Європи з карате через вторгнення в Україну AP

І розглядатимуть альтернативні варіанти для проведення змагань.

Європейська федерація карате ухвалила рішення позбавили Росію права на проведення чемпіонату Європи, який мав відбутися у 2023 році.

24 лютого РФ розпочала повномасштабне вторгнення на територію України. Бойові дії проходять за кількома напрямами уже дев'ятий день.

Читайте також: Вторгнення Росії в Україну. День дев'ятий. Онлайн

Світова спортивна спільнота вже засудила дії Росії через повномасштабне вторгнення. А міжнародні федерації вже почали запроваджувати санкції та позбавляти місцевий спорт міжнародних змагань.

У Європейській федерації карате також ухвалили санкції проти Росії. Зокрема, мова йде про позбавлення країни права на проведення чемпіонату Європи, який мав відбутися у 2023 році в Москві.

Крім цього, в організації відзначили, що сподіваються на якомога швидше досягнення миру. Поки що ж у Європейській федерації мають намір шукати інше місце проведення Євро з карате.

У 2021 році карате було частиною олімпійської програми Ігор у Токіо. Проте у 2024 році олімпійського турніру з карате не буде.

Щодо українських каратистів, то вони вже також відреагували на ситуацію з повномасштабним вторгненням РФ. Срібна призерка Олімпіади-2020 Анжеліка Терлюга засудила дії Росії, тоді як бронзовий медаліст Ігор у Токіо Станіслав Горуна вступив у лави Збройних Сил України.

Читайте також: "Якщо хотіли зробити подарунок - переведіть гроші на підтримку армії". Каратист Горуна вступив у ЗСУ

Як міжнародна спільнота реагує на повномасштабне вторгнення РФ в Україну

Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо