Міжнародна федерація плавання обмежила участь атлетів з Росії та Білорусі на турнірах

Міжнародна федерація плавання обмежила участь атлетів з Росії та Білорусі на турнірах

Міжнародна федерація плавання обмежила участь атлетів з Росії та Білорусі на турнірах AP

Під своїм прапором спортсмени країн виступати не можуть.

Міжнародна федерація плавання наклала санкції на участь спортсменів з Росії та Білорусі на змаганнях, які проводитимуться під її егідою.

24 лютого Росія розпочала повномасштабне вторгнення на територію України. Уже шосту добу відбуваються воєнні дії на українських територіях.

Читайте також: Вторгнення Росії в Україну. День шостий. Онлайн

Низка міжнародних спортивних організацій вже ухвалила санкції проти російського та білоруського спорту. Вони стосуються перенесення турнірів, а також заборони виступати під своїм прапором і навіть повного виключення команд зі змагань.

У міжнародній федерації плавання також ухвалили рішення щодо участі атлетів з Росії та Білорусі на турнірах. І вирішили обмежити виступи спортсменів цих країн на змаганнях.

Зокрема, зазначається, що плавці з Росії та Білорусі зможуть виступати на міжнародних турнірах лише як нейтральні атлети. Національна символіка, а також прапор Росії та гімн є забороненими.

Термін дії санкцій залишається невизначеним. У Міжнародній федерації плавання зазначили, що у подальшому можуть ухвалити й інші рішення щодо ситуації, яка склалася.

Санкції міжнародної спортивної спільноти проти Росії

Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо