Міжнародна гімнастика все ж відсторонила атлетів з Росії та Білорусі від змагань

Міжнародна гімнастика все ж відсторонила атлетів з Росії та Білорусі від змагань

Міжнародна гімнастика все ж відсторонила атлетів з Росії та Білорусі від змагань AP

Хоча перед цим відхилила запит України.

Міжнародна федерація гімнастики (FIG) все ж ухвалила рішення щодо відсторонення атлетів з Росії та Білорусі від змагань через повномасштабне вторгнення РФ в Україну.

24 лютого Росія за підтримки Білорусі здійснила повномасштабне вторгнення в Україну. Бойові дії тривають уже дев'яту добу.

Читайте також: Вторгнення Росії в Україну. День дев'ятий. Онлайн

Міжнародна федерація гімнастики була однією з тих, що відреагували на вторгнення в Україну з санкціями проти Росії та Білорусі. Змагання, які мали приймати ці країни, вирішили скасувати.

Проте попередньо спортсменів з Росії та Білорусі Міжнародна федерація гімнастики не відсторонювала. Україна зверталася до FIG щодо участі спортсменів з цих країн перед етапом Кубка світу у Досі, проте організація все ж дозволила змагатися їм як нейтральним атлетам.

І все ж на наступних міжнародних змаганнях гімнасти з Росії та Білорусі не зможуть виступати. Друге звернення української федерації гімнастики було підтримане Міжнародною федерацією.

У зверненні організації вказано, що санкції вступають у силу з 7 березня - тобто, саме після Кубку світу в Досі. Зокрема, заборона діятиме на найближчому чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики, який пройде з 10 по 13 березня в азербайджанському Баку.

Санкції міжнародної спортивної спільноти проти Росії та Білорусі

Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо