У Тернополі оголосили надзвичайну ситуацію у зв'язку з першим випадком коронавірусу в області

У Тернополі оголосили надзвичайну ситуацію у зв'язку з першим випадком коронавірусу в області

У Тернополі оголосили надзвичайну ситуацію у зв'язку з першим випадком коронавірусу в області
Тернопільський штаб для боротьби з коронавірусом

У Тернополі оголосили надзвичайну ситуацію у зв'язку з першим випадком коронавірусу в області. Створили спеціальний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації. Керівник штабу – міський голова Тернополя Сергій Надал. З понеділка, 23 березня, в Тернополі призупинять роботу громадського транспорту.

Начальник патрульної поліції області Богдан Шевчук розповів:

"На території Тернопільської громади облаштують 10 санітарно-патрульних постів. До роботи на санітарно-патрульних постах також залучать працівників Нацгвардії та військової частини А3215".

Лікарі та люди, які будуть залучені до лікування хворих на коронавірус, їздитимуть спецтранспортом, - розповів тимчасовий виконувач обов’язків начальника міського управління транспортних мереж Олег Вітрук.

На засіданні Тернопільського штабу, яке відбулося 21 березня, назвали заходи в умовах надзвичайної ситуації:

- Перевозитимуть тільки працівників, які в умовах надзвичайної ситуації забезпечують життєдіяльність міста (медиків, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, комунальників, а також працівників підприємств, які забезпечують виробництво продуктів харчування, аптечних закладів, Тернопільської дирекції "Укрпошта", працівників аварійних служб).

- Перевозитимуть цих людей виключно в захисних масках по маршрутах: тролейбуси – 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11 та автобуси 1-А, 5А, 6, 8, 23, 25, 35 безкоштовно.

- Медиків з районів довозитимуть спецрейсами.

- Будуть створені спеціальні посвідчення і лише при наявності таких посвідчень можна буде користуватися спецтранспортом.

- На в’їздах в Тернопіль створять санітарно-контрольні пости. Там будуть проводити температурний скринінг, огляд, надаватимуть поради, а при необхідності спрямовуватимуть в лікарні.

- На території Тернопільської громади ввели масковий режим.

Що відомо:

На початок