Чоловіки, які приїжджають на Буковину, мають прийти до військкоматів

Чоловіки, які приїжджають на Буковину, мають прийти до військкоматів

Чоловіки, які приїжджають на Буковину, мають прийти до військкоматів
Фото: Збройні сили України

Чоловіки, які переїхали зі своїми сім'ями з інших областей на Буковину, повинні стати на військовий облік. Це стосується військовозобов'язаних віком від 18 до 60 років.

Про це на брифінгу 27 лютого сказав голова обласної військової адміністрації Сергій Осачук.

Таке рішення прийняли всі адміністрації Західної України. За словами Осачука, чоловіки, які приїжджають з інших областей, не є туристами, а лише убезпечують безпечне перебування своїх сімей.

Чернівецький міський військовий комісаріат розташований за адресою вулиця Головна, 119, а обласний — Ольги Кобилянської, 32.

Також з 27 лютого по всій території Буковини вводять комендантську годину з 22:00 до 6:00, та забороняють продаж алкоголю цілодобово.

Раніше Суспільне Буковина повідомляло, що біля військкоматів шикуються черги з людей, готових захищати Україну.

Читайте також

Карта бомбосховищ: де сховатися в Чернівцях та Чернівецькій області в разі наступу

Зносять ліжка у спортзал та сортують речі. Волонтери у Чернівцях допомагають людям з інших регіонів

Селять у лікарню та шукають будинки. Як громади Буковини готуються приймати людей з інших регіонів

Що відомо

  • 24 лютого через вторгнення Росії в Україну до жителів області звернулись голова ОДА Осачук та мер Чернівців Клічук. Вони закликали зберігати спокій.
  • 24 лютого ліквідували Чернівецьку облдержадміністрацію та районні адміністрації. Замість них утворили обласну військову та військові адміністрації.
  • Комунальні підприємства області працюють у штатному режимі та під охороною.
  • В області створили "гарячу лінію" для чернівчан, які готові прийняти сім'ї з інших областей. 25 лютого в області запрацював цілодобовий гуманітарний штаб, де збирають речі для людей з інших регіонів.
  • Голова ОДА закликав усіх людей, які здатні тримати зброю, вступити до тероборони. До військкоматів приходять люди, які не чекали офіційного виклику.
  • На українсько-румунському кордоні в Чернівецькій області черги авто та людей. 25 лютого черги збільшились.
  • Дністровська ГЕС та ГАЕС 24 лютого почала працювати під посиленою охороною. 25 лютого ГЕС та ГАЕС продовжують стабільну роботу та випробовують ізольований режим.
  • Школи та училища області пішли на двотижневі канікули. Також на канікули перейшли дитячі садочки міста. БДМУ з 28 лютого також на канікулах, у ЧНУ продовжили дистанційне навчання.

На початок