Через річку Припʼять перекинули понтонний міст за 6 кілометрів від українського кордону

Через річку Припʼять перекинули понтонний міст за 6 кілометрів від українського кордону

Через річку Припʼять перекинули понтонний міст за 6 кілометрів від українського кордону
. Фото: Amelia Smith, Twitter

Через річку Припʼять на території заповідної зони у Білорусі військові перекинули понтонний міст за 6 кілометрів від українського кордону.

Про це повідомляє портал "Мілітарний", а також пишуть Twitter-користувачі та наводять супутникові знімки.

Згідно з супутниковими знімками, опублікованими в Twitter, на обох берегах річки Припʼять на території Поліського державного радіаційно-екологічного заповідника помітили земляні роботи.

Пізніше інший користувач Twitter опублікував новіші супутникові знімки, які показують, що на місці земляних робіт наведено понтонний міст. Цей міст може бути використаний для перекидання військ через річку та знаходиться лише в 6 кілометрах від українського кордону.

Як повідомляє "Мілітарний" територія заповідника не входить до переліку районів проведення російсько-білоруських навчань "Союзная решимость — 2022".

Суспільне звернулося до Міністерства оборони з проханням про коментар.

Що відомо

  • Починаючи з листопада 2021 року, на кордоні України та Росії зосереджуються російські війська. За даними Києва та західних країн, чисельність підрозділів РФ сягає від 115 до 130 тисяч.
  • США вважають загрозу нападу РФ на Україну реальною. За даними The New York Times, Росія сконцентрувала біля кордонів України приблизно 70 відсотків військового угруповання, яке може здійснити вторгнення на українську територію.
  • Від початку листопада 2021 року, коли з'явилася інформацію про можливість повномасштабного нападу Росії на Україну, низка ЗМІ припускали можливість нападу в тому числі з території Білорусі. Наприкінці листопада Лукашенко заявив, що в разі конфлікту Росії та України Білорусь буде на боці Росії.
  • Невизнаний низкою країн президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що розмістить на кордоні з Україною "цілий контингент" армії "у відповідь" на нібито стягування українських військ до кордонів Білорусі. Крім того, Лукашенко заявив, що частині співробітників міністерства з надзвичайних ситуацій видадуть вогнепальну зброю.

Читайте також

"Ознак хоча б планування відведення ми не помічаємо" — СІТ та експерти про війська РФ

Путін може почати наступ у другій половині лютого. Розвідка Естонії назвала нову дату вторгнення

Росія на 7 тисяч збільшила кількість військових на кордонах з Україною — США

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок