Путін звинуватив Україну в невиконанні Мінських угод

Путін звинуватив Україну в невиконанні Мінських угод

Путін звинуватив Україну в невиконанні Мінських угод
. Скріншот: Суспільне

Під час щорічної пресконференції 23 грудня президент Росії Володимир Путін звинуватив Україну у небажанні виконувати Мінські угоди.

"Мінські угоди є єдиним можливим варіантом врегулювання конфлікту в Донбасі, але Україна не хоче їх виконувати, — заявив Путін. — Мінські угоди, вони хороші чи ні? Я вважаю, що єдино можливі. Проблема в чому? Не хочуть виконувати".

Він також зазначив, що в Україні "витісняють" росіян з "історичних територій", маючи на увазі Донбас, а він особисто начебто просив Петра Порошенка не проводити військові операції на Донбасі, але той його не послухав.

За словами Путіна, українська влада двічі спробувала "за допомогою сили" вирішити питання на Донбасі: "Їх умовляли цього не робити, я особисто вмовляв Порошенка, тільки не військова операція. Той: так, так, і почав...Результат — оточення, втрати і Мінські угоди".

Що відомо

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок