Держдепартамент США схвалив продаж комплексів Javelin Литві

Держдепартамент США схвалив продаж комплексів Javelin Литві

Держдепартамент США схвалив продаж комплексів Javelin Литві
Фото: AP

Державний департамент США схвалив потенційний продаж протитанкових ракетних комплексів Javelin Литві на суму 125 мільйонів доларів. Про це заявили у Пентагоні 21 грудня, повідомляє Reuters.

За повідомленням Пентагону, угода з урядом Литви включатиме 341 заряд до протитанкових комплексів Javelin типу FGM-148F. Крім того, угода включає постачання 30 пускових установок, а також запасні частини та технічну підтримку.

Про можливий продаж озброєння Пентагон повідомив Конгрес 21 грудня. Там також заявили, що постачання цієї зброї "допоможе Литві розвинути свою здатність до оборони у довготривалій перспективі та захист суверенітету та територіальної цілісності, а також досягнути поставлених задач у питання національної оборони". Можливе постачання протитанкових комплексів Javelin Литві відбувається на тлі підвищення напруженості у стосунках Росії з НАТО.

Зазначимо, що затвердження Державним департаментом у повідомленні Пентагону не вказано, чи фінальна угода вже підписана. У Пентагоні також повідомили, що основними підрядниками в рамках угоди виступили Lockheed Martin (LMT.N) і Raytheon Technologies (RTX.N).

Що відомо

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок