Окупанти агітують вступати до своїх лав через СМС розсилку — розвідка

Окупанти агітують вступати до своїх лав через СМС розсилку — розвідка

Окупанти агітують вступати до своїх лав через СМС розсилку — розвідка
Ілюстративне фото навчань в зоні ООС, фото: штаб ООС

Російські окупанти на тимчасово окупованих територіях Донеччини та Луганщини агітують вступати до своїх лав через СМС розсилку.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Командування збройних сил РФ з 1 грудня 2021 року посилило агітацію щодо проходження військової служби на окупованих територіях.

"Противником розгорнуто роботу агітаційних груп від військових частин окупаційних військ, розповсюджуються спеціальні пропагандистські матеріали (брошури, рекламні оголошення, листівки тощо), здійснюється масова розсилка агітаційних СМС-повідомлень", — йдеться у повідомленні.

Також окупанти до 25 грудня знизили вимоги до кандидатів, зокрема щодо стану здоров'я, судимості та реєстраційних документів, виданих окупаційними адміністраціями.

Аби затримати військових, які планують звільнитися, командування окупаційними військами затягує розгляд рапортів, затримує розрахунки та не повертає особисті документи, які знаходяться на зберігання у так званих "військових частинах".

Що відомо

  • 9 грудня на засіданні Тристоронньої контактної групи Росія категорично відкинула пропозицію української делегації про припинення вогню.
  • З окупованих РФ територій Луганщини та Донеччини масово виїжджають люди. Причиною цього є ймовірність відновлення бойових дій та відсутність роботи.
  • 21 листопада голова української розвідки Кирило Буданов заявив, що Росія сконцентрувала біля кордонів з Україною понад 92 тисячі військовослужбовців і готується до нападу до кінця січня-початку лютого 2022 року.
  • Президенти США і Росії проведуть переговори ввечері 7 грудня у режимі відеодзвінка. Планується, що вони обговорять низку тем у відносинах між США і Росією, зокрема стратегічну стабільність, кібербезпеку і регіональні питання, а також ситуацію в Україні.
  • Джо Байден напередодні відеоконференції з Володимиром Путіним телефоном обговорив із лідерами європейських країн стурбованість нарощуванням сил російської армії на кордонах України.
  • Президент США Джо Байден та Володимир Зеленський поспілкуються після того, як американський лідер проведе розмову з Путіним, розповів міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок