З 29 травня у Києві у Міжнародному виставковому центрі відривається центр вакцинації проти коронавірусу.
"На базі Міжнародного виставкового центру працюватиме великий центр вакцинації проти COVID-19", — повідомив під час брифінгу мер Києва Віталій Кличко.
За його словами, у центрі робитимуть щеплення киянам вакциною китайського виробництва CoronaVac. Усього у столиці буде використано 20 640 доз для щеплення паралімпійців, працівників санаторно-курортних зон та мешканців міста, які записалися до листа очікування через додаток "Дія".
Кличко також повідомив, що в столиці працюють 15 мобільних бригад, які проводять вакцинацію та 98 стаціонарних додаткових пунктів щеплення. Місто підготувало ще 10 мобільних бригад для роботи на платформі Pfizer, які розпочнуть вакцинацію, коли в Україні з'явиться препарат.
Станом на 26 травня у Києві щеплення отримали 113 тисяч людей, серед яких переважно медики, вчителі, соціальні працівники, паралімпійці та маломобільні громадяни.
Що відомо
- Міністерство охорони здоров'я повідомило, що за добу 27 травня 16 293 людини щепили проти COVID-19 Одну дозу отримали 6 883 людини, повністю імунізовані — 9 410 людей.
- Станом на ранок 28 травня в Україні зафіксовано 3306 нових випадків коронавірусу, 13 298 людей одужали. Водночас 156 випадків виявилися летальними, а шпиталізували — 1402 особи.
- Побічні ефекти після вакцинації зафіксували у менше ніж 1% з-поміж мільйона щеплених проти COVID-19 українців.
- В Україні з 24 лютого 2021 року почалася вакцинація населення від COVID-19. Наразі вакцинують медиків, працівників закладів охорони здоров’я, учасників Операції об'єднаних сил, соціальних працівників, а також людей віком понад 65 років.
- 63% українців готові зробити щеплення проти коронавірусу, якщо матимуть таку можливість.
- Людям, які перехворіли на COVID-19, рекомендують робити щеплення проти коронавірусу через шість місяців після одужання.
- За даними МОЗ, в Україні використали майже всю вакцину AstraZeneca для першої дози.
- До України 26 травня прибула перша партія вакцини Pfizer/BioNTech проти COVID-19, яку закупили за кошти платників податків.
Читайте також
Чи можна змішувати вакцини від COVID-19 і якими можуть бути наслідки. Відповідають науковці
Відсутність лабораторій та грошей: які шанси в України мати власну вакцину проти СOVID-19
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!