У Києві презентували культурну програму до Дня Африки в Україні

У Києві презентували культурну програму до Дня Африки в Україні

У Києві презентували культурну програму до Дня Африки в Україні Domashniaya Gallery

У Національному музеї літератури презентували культурну програму до Дня Африки в Україні. На глядачів чекають виставка живопису та колажів, майстер-класи, лекції та кінопокази. Про це повідомляє Укрінформ.

"Я переконана, що і сьогоднішня виставка, і ті заходи, які чекають на нас упродовж двох тижнів, будуть тим чарівним місточком, який сприятиме культурному діалогу між народами, між країнами. Ще більшому взаєморозумінню наших народів, дружбі, толерантності, гуманізму — всіх тих свобод, які ми називаємо демократичними і за які бореться цілий світ", — розповіла під час відкриття очільниця Національного музею літератури Галина Сорока.

Віце-президент ГО "Африканська Рада в Україні" Діало Ісса розповів, що виставка складається з живописних полотен Світлани Шиль та колажів української художниці африканського походження Патриції Токав-Седх. У межах експозиції Патриція також проведе тематичні майстер-класи.

Завітати на експозицію можна до 7 червня. Також у програмі:

  • 29 травня (14:00-18:00) — знайомство із кіноіндустрією країн Африки, показ фільмів;
  • 5 червня (14:00-18:00) — знайомство із музичним мистецтвом Африки;
  • 6 червня (14:00-18:00) — знайомство із африканською літературою та іншими мистецтвами, майстер-клас гри на традиційних музичних інструментах, мініконцерт.

Усі заходи проходитимуть у приміщенні Національного музею літератури України (вул. Б. Хмельницького, 11).

Що відомо

Організатори події — громадська організація "Африканська Рада в Україні" за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України, Державної служби України з етнополітики та свободи совісті, а також Національного музею літератури України.

ГО "Африканська Рада в Україні" створена для захисту прав африканців та афроукраїнців в Україні, налагодження культурного діалогу між африканцями та представниками інших етнічних груп, запобігання ксенофобії та расизму в українському суспільстві.

Читайте також

Друге життя промислових територій: екскурсія локаціями кінофестивалю Довженко-Центру

Рустем Скибін: "В кримськотатарській вишивці гранат – це сім'я, а троянда – жінка"

Про табу та сексуальність: відкрилася виставка Наташі Шульте за участю Сергія Жадана

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше