З початку кампанії вакцинації в Україні проведено 1 012 815 щеплень, 17943 — за добу 20 травня.
Першою дозою за попередню добу було вакциновано 964 745 людей, другу дозу препарату отримали 48070 осіб, з яких 2 людини отримали першу дозу за кордоном.
"За 19 травня 2021 року було зроблено на 1145 щеплень менше, ніж за попередню добу. Вакцинацію здійснювали силами 264 мобільних бригад з імунізації та 407 пунктів щеплень", — повідомили у Міністерстві охорони здоров'я.
Найбільше щеплень 19 травня і за весь період кампанії було зроблено у Києві.
Як зазначили у міністерстві, станом на 20 травня Україна отримала 500 тис. доз вакцини AstraZeneca (Covishield), 215 тис. доз Sinovac (CoronaVac), 117 тисяч доз вакцини Comirnaty від компанії Pfizer-BioNTech, у рамках глобальної ініціативи COVAX та 367 200 доз вакцини AstraZeneca-SkBio виробленої SK Bioscience, Південна Корея (препарат схвалений для екстреного застосування Всесвітньою організацією охорони здоров'я)
Що відомо
- По всьому світу для щеплення людей від COVID-19 використано вже понад 1,5 мільярда доз вакцин.
- Станом на ранок 20 травня в Україні зареєстрували 5165 нових випадків COVID-19, від хвороби одужало понад 16 тисяч людей, 209 – померли.
- Кількість українців, які стверджують, що перехворіли на COVID-19, переважає офіційну статистику щонайменше вдвічі.
- Департамент фармаконагляду експертного центру МОЗ оприлюднив звіт про результати спостереження за безпекою вакцин проти COVID-19.
- Україна належить до країн із високим ризиком затяжного формування колективного імунітету і може набути його лише у 2023 році. Це пов'язано з дефіцитом вакцин і низькими темпами вакцинації.
- Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) заявила про недофінансування плану з реагування на COVID-19 та закликала донорів допомогти з фінансуванням.
Читайте також
Як Ізраїлю вдалося позбутися карантинних обмежень. Пояснює місцевий лікар
“Ми щепились, аби не сидіти на карантині”. Як Ізраїлю вдалось вакцинувати майже 80% населення
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!