SkyUp відновлює внутрішні рейси. Куди летить

SkyUp відновлює внутрішні рейси. Куди летить

SkyUp відновлює внутрішні рейси. Куди летить
Unsplash

Український лоукостер SkyUp Airlines відновлює внутрішні рейси з Києва до Одеси. Перший рейс заплановано на 28 травня.

Як повідомили у пресслужбі перевізника, перельоти між містами виконуватимуться щоденно, окрім 30 травня. З Києва виліт о 8:00, з Одеси – о 09:50. Тривалість – 1 година. Також наприкінці травня запустять рейси до Одеси з Харкова, Львова та Запоріжжя.

Читайте також: Куди українці літають відпочивати й на що зросте попит. Пояснює SkyUp

В лютому SkyUp оновив структуру тарифів. Тепер пасажири мають можливість самостійно планувати кількість багажу, точну дату вильоту або вносити зміни.

Пасажирам доступні такі тарифні плани:

  • Basic - базовий, для економної подорожі. Передбачає 9 кг ручної поклажі, автоматичний вибір місця і онлайн реєстрацію за 48 годин.
  • Standard – класичний. Клієнти зможуть взяти два варіанти ручної поклажі на 14 кг, а також багаж на 23 кг. У ньому можна змінити дату вильоту. Реєстрацію також можна пройти онлайн за 15 годин. Крім того, надається можливість вибрати місце після 5–го ряду.
  • Flex – максимальний пакет. Пасажир може взяти 18 кг ручної поклажі і ще 32 кг багажу. За 12 годин до вильоту клієнт має можливість поміняти дату або повернути квиток. Реєстрацію можна пройти онлайн за 30 діб або в аеропорту. Власнику такого тарифу є будь-яке місце.

Що відомо

  • Український лоукостер SkyUp Airlines збільшив вагу ручної поклажі до 9 кілограмів та оновив правила її перевезення для різних тарифів.
  • Ізраїль з 23 травня відкриє кордони для вакцинованих проти COVID-19 туристів. Проте вони мають пройти ще два ПЛР тести та тест на антитіла.
  • Уряд Греції розглядає травень та червень як місяці, які стануть вирішальними для економіки країни. На тлі цього влада вирішила максимально продовжити тривалість туристичного сезону.
  • Туреччина розпочала кампанію вакцинації професіоналів туризму, аби стимулювати життєво важливу для економіки країни галузь, на яку у 2020 році істотно вплинула пандемія COVID-19. Балканська країна Албанія також розпочала кампанію масової вакцинації препаратом Sinovac (Китай) перед туристичним сезоном.
  • Авіаслужби Туреччини та України погодили питання щодо авіасполучення між Києвом та іншими містами України з аеропортом Газіпаша, що біля відомого турецького курорту Аланія.

Читайте також

Коли люди з усього світу знову подорожуватимуть. Відповідають експерти

Рік з COVID-19: названо країни, в які найчастіше подорожували українці торік

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок