Куди українці літають відпочивати й на що зросте попит. Пояснює SkyUp

Куди українці літають відпочивати й на що зросте попит. Пояснює SkyUp

Ексклюзивно
Куди українці літають відпочивати й на що зросте попит. Пояснює SkyUp
unsplash

У березні-квітні українські туристи найчастіше купували квитки до Стамбулу, Дубая, Тбілісі, Батумі та Єревану.

Про це повідомила пресслужба SkyUp у відповідь на запит Суспільного.

"Протягом березня українці частіше купували квитки на ті напрямки, куди є зрозуміла політика в'їзду (наявність негативного ПЛР-тестування, установка мобільного додатку, повторне ПЛР-тестування на території країни тощо). Це такі напрямки як Стамбул, Дубай, Тбілісі, Батумі та Єреван", — розповів авіаперевізник.

Згідно з повідомленням, показовим прикладом є Стамбул, який упевнено утримує лідерські позиції серед уподобань українців. При цьому за цим напрямком розроблені пропозиції відпочинку, які дозволяють мандрівникам самостійно обирати зручний для себе формат. Так, окрім регулярних рейсів, доступні також короткі подорожі у форматі CityBreak (коли разом із квитком можна одразу забронювати готель за спеціальною ціною), а також вікенди, де для туристів уже розроблена програма відпочинку.

У результаті попит на цей напрямок стабільно високий: до вильотів із Києва авіакомпанія додала рейси з вильотами зі Львова та Одеси, у квітні розпочинається виконання рейсів з Харкова, а у травні — Запоріжжя.

Читайте також: Нетипові напрямки й шанси на ЄС. Куди українцям поїхати у відпустку

Як розбирають квитки до Грузії

Авіакомпанія повідомила, що відкриття кордонів для мандрівників принципово впливає на успіх напрямку, а особливо, якщо йдеться про країну, яка й раніше була мала попит серед українських туристів.

"Так, наприклад, Грузія відкрила кордони з березня й це одразу видно по пасажирському завантаженню літаків. Якщо в лютому, коли в країну можна було в'їжджати лише окремим категоріям громадян, літаки були завантажені лише наполовину, то в березні, коли країна відкрилась для туристів, українці розкупили майже всі доступні квитки на рейси минулого місяця (березня — ред.)", — розповів перевізник.

У лютому SkyUp виконав до Тбілісі 8 рейсів, а протягом березня вже 18. Тим часом планується збільшувати частоту рейсів до Тбілісі та Батумі із Києва, а також відкривати польотні програми із Запоріжжя, Львова, Одеси й Харкова.

На які напрямки збільшиться попит

У SkyUp розповіли, що середина й кінець весни — це той період, коли починає зростати попит на морський відпочинок. Так, це вже видно по бронюванням балканських напрямків — Тирана (Албанія), Тіват (Чорногорія), Дубровнік, Пула, Спліт (Хорватія).

"Крім того, активно купують квитки на Кіпр, за яким українці вже встигли скучити", — підкреслила авіакомпанія.

Також нещодавно компанія відкрила продаж квитків до Ізміру й обіцяє збільшувати мережу польотів із відкриттям кордонів. Перевізник зазначив, що планує розвивати польоти як з Києва, так і з регіонів до Албанії, Чорногорії, Туреччини та на Кіпр.

"Ми бачимо, що попит у регіонах існує, адже людям зручніше летіти з найближчого аеропорту, а не їхати заради цього в столицю", — додали у SkyUp.

Що відомо

  • Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" планує відновити регулярні рейси по ще 14 напрямках до липня.
  • Ізраїль з 23 травня відкриє кордони для вакцинованих проти COVID-19 туристів. Проте вони мають пройти ще два ПЛР тести та тест на антитіла.
  • Уряд Греції розглядає травень та червень як місяці, які стануть вирішальними для економіки країни. На тлі цього влада вирішила максимально продовжити тривалість туристичного сезону.
  • Туреччина розпочала кампанію вакцинації професіоналів туризму, аби стимулювати життєво важливу для економіки країни галузь, на яку у 2020 році істотно вплинула пандемія COVID-19. Балканська країна Албанія також розпочала кампанію масової вакцинації препаратом Sinovac (Китай) перед туристичним сезоном.
  • Авіаслужби Туреччини та України погодили питання щодо авіасполучення між Києвом та іншими містами України з аеропортом Газіпаша, що біля відомого турецького курорту Аланія.

Читайте також

Коли люди з усього світу знову подорожуватимуть. Відповідають експерти

Рік з COVID-19: названо країни, в які найчастіше подорожували українці торік

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок