Україна й Туреччина домовилися про подвоєння авіаперельотів до Аланії

Україна й Туреччина домовилися про подвоєння авіаперельотів до Аланії

Україна й Туреччина домовилися про подвоєння авіаперельотів до Аланії
Ілюстративне фото: pixabay

Авіаслужби Туреччини та України погодили питання щодо авіасполучення між Києвом та іншими містами України з аеропортом Газіпаша, що біля відомого турецького курорту Аланія.

"14 перельотів на тиждень для маршруту Газіпаша-Київ та 7 перельотів з інших міст України було додано до угоди", — йдеться у заяві Цивільної авіації Туреччини.

Згідно з нею, було домовлено про збільшення кількості перельотів з 7 до 14 за маршрутом Бодрум-Київ. Так, літаки авіакомпанії Turkish Airlines вилітатимуть зі Стамбула, Анкари, Ізміра, Бодрума, Даламана, Бурси, Адани, Газіпаша, Києва, Дніпропетровська, Одеси, Сімферополя, Харкова, Львова, Севастополя, Херсона, Миколаєва, Вінниці, Чернівців, Івано-Франківська та Запоріжжя.

Водночас українські авіакомпанії літатимуть з Києва, Дніпропетровська, Одеси, Сімферополя, Харкова, Львова, Севастополя, Херсона, Миколаєва, Вінниці, Чернівців, Івано-Франківська та Запоріжжя до Стамбулу, Анкари, Ізміру, Бодрума, Даламана.

30 березня стало відомо, що влада Туреччини знову посилила карантинні заходи через зростання кількості хворих на COVID-19. Зокрема, у вихідні дні у країні діятиме комендантська година. 2 березня влада Туреччини послабила карантинні обмеження у своїх провінціях залежно від ситуації у них із захворюваністю на COVID-19.

Що відомо

  • Турецькі медики виявили на півдні країни всі три нові мутації COVID-19, які вперше були знайдені у Великій Британії, Південній Африці та Бразилії.
  • Турецькі науковці розробили покращену формулу спрею для носа, який здатний вбити віруси COVID-19 за одну хвилину.
  • Посол України в Туреччині Андрій Сибіга разом із дружиною щепився вакциною CoronaVac від китайської компанії Sinovac Biotech.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок