Ізраїль відкриється для вакцинованих туристів у травні

Ізраїль відкриється для вакцинованих туристів у травні

Ізраїль відкриється для вакцинованих туристів у травні
AP

Ізраїль з 23 травня відкриє кордони для вакцинованих проти COVID-19 туристів. Проте вони мають пройти ще два ПЛР тести та тест на антитіла, пише The Jerusalem Post.

Так, один тест туристи мають зробити перед вильотом до Ізраїлю, другий ПЛР та тест на антитіла мандрівники робитимуть вже після прибуття в аеропорту.

Як пише видання, на першому етапі в'їхати в країну зможуть тільки туристи, які подорожують групами, оскільки їх легше контролювати.

Згідно із заявою уряду, влада вирішить, чи включати також постійних відвідувачів, на підставі результатів пілотного проєкту з групами.

Читайте також: “Ми щепились, аби не сидіти на карантині”. Як Ізраїлю вдалось вакцинувати майже 80% населення

Наразі Ізраїль не визнає іноземних сертифікатів вакцинації ("зелених паспортів вакцинації"), хоча уряд країни веде переговори з декількома країнами про таке визнання. Той, хто вакцинована за кордоном, як і раніше повинен знаходитися в карантині до проходження серологічного тесту (тесту на визначення антитіл – ред.).

Що відомо

  • Влада Ізраїлю з 7 березня послабила карантинні обмеження. Для вакцинованих громадян, які мають так звані "зелені паспорти", свої двері відкрили кафе та ресторани, а також заклади освіти.
  • З 7 квітня в Ізраїлі набули чинності оновлені правила в'їзду іноземців до країни. Зокрема, громадяни, які бажають в'їхати в Ізраїль, повинні пред'явити довідку про одужання від COVID-19 або свідоцтво про вакцинацію від COVID-19.
  • Посольство України в Ізраїлі веде активні переговори з країною про взаємне визнання паспортів вакцинації від COVID-19.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Вибір редакції

На початок