SkyUp оновив правила перевезення ручної поклажі. Що зміниться

SkyUp оновив правила перевезення ручної поклажі. Що зміниться

SkyUp оновив правила перевезення ручної поклажі. Що зміниться
Cуспільне

Український лоукостер SkyUp Airlines збільшив вагу ручної поклажі до 9 кілограмів та оновив правила її перевезення для різних тарифів.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Згідно з ним, нововведення починають діяти з 20 січня 2021 року та будуть застосовуватися тільки для квитків, придбаних з цієї дати.

"Максимальна вага одного місця ручної поклажі, перевезення якого входить до вартості квитка незалежно від обраного тарифу і не вимагає додаткових доплат, буде збільшено з 7 до 9 кг. Разом з тим розміри цієї сумки/валізи, як і раніше, не повинні перевищувати 55х40х20 см", — йдеться в повідомленні SkyUp.

За новими правилами, додаткові предмети (ноутбук, чоловіча/жіноча сумка, верхній одяг, парасолька, книга/журнал/тека для паперів), які можна було безкоштовно брати на борт, повинні будуть розміщуватися всередині сумки/валізи з ручною поклажею.

Винятком є товари Duty Free, які до 31 березня 2021 року включно можна додатково брати на борт безкоштовно. З 1 квітня для безкоштовного перевезення їх також треба буде розміщувати всередині сумки/валізи з ручною поклажею або доплачувати за пронесення окремого пакету на борт 25 доларів.

Для пасажирів, які подорожують з дітьми, правила щодо додаткових дитячих речей, які можна безкоштовно взяти на борт, залишаються незмінними. Крім того, для всіх наявних тарифів (Basic, Standard, Flex) стане доступною можливість перевезення другої одиниці ручної поклажі: у тарифах Standard і Flex — безкоштовно, а у Basic — за додаткову плату.   

Що відомо

  • Станом на початок 2021 року з українським паспортом можна в'їхати без візи у 130 країн світу.
  • Перелік відкритих для українських туристів країн світу розширився з 60 до 83 з початку 2021 року, тобто, додалися 23 нові країни.
  • Експерти туристичної індустрії прогнозують, що кількість мандрівників з усього світу зростатиме весною і буде збільшуватися до середини року, оскільки вакцини проти COVID-19 будуть ширитися все стрімкіше.
  • За оптимістичним сценарієм авіаційний трафік відновиться лише за п’ять років. Утім, відновлення пасажирських авіаперевезень залежатиме від швидкості початку застосування вакцини проти COVID-19.
  • 11 грудня Міністерство охорони здоров'я оновило список поділу країн на "червоні" та "зелені" зони з урахуванням активних випадків захворювання на COVID-19. Так, наразі українцям не радять подорожувати до 38 країн, утім 156 вважаються безпечними.
  • SkyUp Airlines оновив правила поведінки на борту. Наразі невиконання вимоги залишатися в масці впродовж польоту вважається порушенням правил поведінки.
  • Український лоукостер SkyUp планує відкрити нові маршрути до дев'яти країн.
На початок