SkyUp змінив структуру тарифів. Що це означає

SkyUp змінив структуру тарифів. Що це означає

SkyUp змінив структуру тарифів. Що це означає
uvidpustku.com

Український лоукостер SkyUp оновив структуру тарифів. Тепер пасажири мають можливість самостійно планувати кількість багажу, точну дату вильоту або вносити зміни.

"Подорожувати з мінімальною кількістю речей, чи мати побільше багажу для подарунків; спланувати точну дату вильоту, чи залишити собі можливість її змінити; обрати крісла попереду чи в середині салону. Все це пасажири SkyUp вирішують самостійно", - повідомили у пресслужбі авіаперевізника.

Пасажирам доступні такі тарифні плани:

  • Basic - базовий, для економної подорожі. Передбачає 9 кг ручної поклажі, автоматичний вибір місця і онлайн реєстрацію за 48 годин.
  • Standard – класичний. Клієнти зможуть взяти два варіанти ручної поклажі на 14 кг, а також багаж на 23 кг. За додаткові $50 можна змінити дату вильоту. Реєстрацію також можна пройти онлайн за 15 годин. Крім того, надається можливість вибрати місце після 5–го ряду.
  • Flex – максимальний пакет. Пасажир може взяти 18 кг ручної поклажі і ще 32 кг багажу. За 12 годин до вильоту клієнт має можливість безкоштовно поміняти дату або за $ 50 повернути квиток. Реєстрацію можна пройти онлайн за 30 діб або безкоштовно в аеропорту. Власнику такого тарифу є будь-яке місце.

Що відомо

  • Український лоукостер SkyUp Airlines збільшив вагу ручної поклажі до 9 кілограмів та оновив правила її перевезення для різних тарифів.
На початок