Бойові бригади в Ужгородському районному центрі комплектування формують першочергово

Бойові бригади в Ужгородському районному центрі комплектування формують першочергово

Бойові бригади в Ужгородському районному центрі комплектування формують першочергово
. Суспільне Закарпаття

До бойових бригад в Ужгородському районному центрі комплектування записують першочергово. Охочих записатися саме в територіальну оборону — ставлять в чергу. Про це Суспільному повідомив начальник пресслужби Закарпатського обласного терцентру Андрій Акімов.

За його словами, приймають чоловіків в бойові бригади, через велику кількість добровольців. Водночас записувати до територіальної оборони вони не припиняли. Андрій Акімов повідомив також: від початку доби прийняли близько восьми сотень людей. 70% з яких пішли в бойові бригади. Загалом до тероборони та бойових бригад у районному центрі комплектування записалися понад 2,5 тисячі людей.

Ужгородець Михайло добровільно прийшов у районний центр комплектування. Записується в тероборону. Він розповів: "Здали документи, чекаєм. Люди теж вже сидять тут четверту добу, приймають документи. Ми їх розумієм, що це все довго. Говорять чекати — чекаєм. Чекаю вже другий день".

У чергу став ужгородець Віталій. Він також вирішив записатись до територіальної оборони. "У мене позитивний настрій. Тримаю спокій. Не панікую. Ми переможемо".

Читайте також: Передали паливо та харчові продукти: на Закарпаття приїхав міністр закордонних справ Угорщини

Без черги зараз приймають чоловіків для комплектування бойових бригад. Розповів начальник пресслужби обласного терцентру Андрій Акімов.

"Багато людей хочуть потрапити саме до лав територіальної оборони, яка буде залишатися на даний момент в Закарпатській області. У зв'язку з тим, що навіть до бойових бригад у нас зараз патріотів-добровольців величезна кількість, громадян, які хочуть потрапити саме до територіальної оборони, ми поки що ставимо в чергу, в резерв. Тобто ми даємо їм наші контакти, беремо у них їхні контакти і як тільки напрямок прийому буде розвантажений, ми обов'язково з ними зв'яжемося та викличемо. Не думайте, що людей не приймаємо. Всіх беремо. Просто є черга, мусимо з цим миритися", — розповів Андрій Акімов.

За його словами, аби зменшити навантаження, чоловіки з оперативного резерву першої черги можуть йти не до них, а одразу в штаб тієї військової частини, де вони приписані. Водночас територіальний центр комплектування продовжує цілодобову роботу.

Що відомо:

Читайте нас: у Telegram, Viber та Instagram

На початок