Біатлон: Кубок світу
Юлія Джима відіграла 11 позицій в гонці переслідування Кубка світу в Солджер-Голлоу: результат

Юлія Джима. Фото: Дмитро Євенко/biathlon.com.ua

На фініші українка показала 22-й час.

Заключний змагальний день на етапі Кубка світу з біатлону в Солджер-Голлоу стартував із жіночої гонки переслідування. Участь у гонці взяла українка Юлія Джима.

У спринті Джима з двома хибами на "стійці" показала 33-й час. До гонки також кваліфікувалася Христина Дмитренко, яка не вийшла на старт персьюту.

Лідеркою персьют розпочинала Жюстін Бреза-Буше. Від початку сезону француженка вже перемагала в переслідуванні на етапі в Ленцергайде.

Як пройшла гонка?

• Шість позицій Джима відіграла після першої чистої стрільби. Із 17-м часом на першому колі українка поверталася на дистанцію 27-ю.
  • На другій "лежці" українка також закрила всі п'ять мішеней — 24-те місце. Відставання Джими від лідерки перегонів становило 2:35 хвилини.
  • Ще на шість позицій Юлія здійнялася після першої стійки — поверталася на дистанцію вже 17-ю, у двох позиціях від особистого рекорду сезону в дисципліні. На третьому колі за швидкістю ходом українка була 12-ю.
  • Першої хиби Джима припустилася на останньому, четвертому вогневому рубежі. Після кола штрафу лідерка збірної України виходила на заключне коло 22-ю і зберегла цю позицію на фініші.
  • Вдруге в сезоні гонку переслідування виграла Лу Жанмонно, що здобула "золото" в очній боротьбі з Лізою Віттоцці. Подіум замкнула інша француженка Жюлія Сімон.

Що відомо?

• Рекорд Джими в гонках переслідування сезону 2023/24 — 15-те місце на етапі Кубка світу в Ленцергайде.
  • Програму етапу в Солджер-Голлоу закриватиме чоловічий персьют, що стартує 10 березня о 19:50 за київським часом.
  • До кінця сезону на Кубку світу розіграють ще один жіночий персьют — на заключному етапі в канадському Кенморі.